Je li dovoljna isprika za utaju funkcije koju je sama sebi dodijelila?
Kako je moguće da se dužnosnik ne pita je li moralno dodijeliti si dužnost koja se plaća iz državnog novca!?
Komentari 74
Anka je prakzično zamračila preko 40 tisuća kuna jer je sama sa sobom potpisala ugovor i novac uzimala. Njoj je navodno netko drugi ili neko povjerenstvo trebalo reči da je to krađa jer ona to nezna. Nitko nju ne proziva, nikakvo povjerenstvo a ona se eto ispričala. U Njemačkoj bi vratila novac uplatila kaznu u neko društvo ili slijepih ili drugačije hendikepiranih i bila bi razriješena svih političkih dužnosti. Predsjednica je samo koristila jednu od pogodnosti što se nikako ne može nazvati kriminal ali ju razapinju kao naj većega kriminalca. Čudno smo društvo.
aaaa😘😘😘🐥🐥🐥🤣🤣🤣🤣
lako za par desetaka tisuća, a đe su zamračeni milijuni???
malo malo, anka nešto zamrači
Anka je polozila prijemni, moze u koaliciju s hdz-om ali moze i uclanit se u hdz.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Antifašisti su nevini