'Jasno je da nije riječ ni o kakvoj inicijativi generala, već o inicijativi Milanovića i njegovih suradnika'
Osim što Milanovićeva inicijativa nepotrebno dijeli društvo i unosi nemir među generale i branitelje, ona uvodi i dvostruke kriterije prema sudionicima Domovinskog rata i hrvatskim braniteljima, kažu u HDZ-u
Komentari 74
jesu li hrvatski predsjednici pomilovali norca, merčapa, glavaša...puno zaslužnije za stvaranje i obranu hrvatske?
Sve dobro receno i jasno prikazan stav. I ja vjerujem da je ovo Milanovicev igrokaz koji ponovo zeli ileegalno spasiti svoje " kumove" koji prelaze preko leseva za moc i neku materialnu daobit i kojima vjerojatno za mnogo toga mora biti zahvalan. Vjerojatno je i to bio projekt zast po je Milanovic postavljen za predsjednika i toliko podrzan u javnosti koje neposredno kontroliraju Perkovicevi pajdasi iz bivse tajne sluzbe.
Oni su bili suradnici,jer drugačije nisu mogli. To su učinili,jer su uvidjeli,tko će u ovom ratu pobijediti.
HDZ je kao i uvijek u pravu.
Prođe li ovo pomilovanje Hrvatsk kao nezavisna država Hrvata je definitivno završila svoj put!
I general Patton je bio veliki vojskovođa i vojni strateg, pa ga se USA odrekao (lišio ga svih dužnosti za trajanja WW2) nakon samo jednog šamara američkom vojniku kojeg je optužio za simuliranje.
Najveći doprinos Josipa Perkovića samostalnosti Hrvatske je prisluškivanje Dobrice Ćosića kako čita Jovanu Raškoviću sadržaj Memoranduma SANU. To je bilo 1986. g. Tada je SDS Hrvatske shvatio da Srbija ne želi očuvati Jugoslaviju i da se moraju pripremiti za rat. Znači Perković je prvi komunista u Hrvatskoj koji shvatio opasnost koja se sprema. Us.ta.še su to znale još od 1945. g.
Ok.Znači moj sasvim korektan i normalan komentar ne može proći.
sliučajni klaun je vidio opasnost u udb-aškim zločincima da ne progovore o zločinima Stipe Milanovića.
Sada barem znamo kakvo mišljenje imaju generali o Hrvatskoj emigraciji! To od njih nismo očekivali! Ostat će veliki ožiljak na njihovoj savjesti. Generali bi trebali znati da je gospon Đureković imao malu tiskaru u svojoj garaži u Njemačkoj gdje je tiskao svoje članke u kojima je kritizirao Jugoslavenski režim i zahtjevao izlazak Hrvatske iz te zajednice zbog čega su ga tako brutalno likvidirali! I sada ti generali koji su mu ispunili želju i pobjedili taj Jugoslavenski režim sada štite njegove ubojice! Nevjerojatno glupo od njih!
Koja smijurija, HDZ-ovi generali potpisali, a HDZ paljbu na predsjednika.
Jasno je da nije riječ ni o kakvoj inicijativi generala pravih hravata, već o inicijativi postenog hrvata Milanovića i njegovih suradnika da se pomiluju pravedni hrvati i posteni hrvatski djelatnici Udbe koji su pedantno, efikasno i pravedno obavljali svoj posao kako bi eliminirali bagru, sljam i nepostene i odrzavali bratstvo i jedinstvo balkanske brace po jeziku, krvi i kulturi.
Kak je to lijepa plavuša na slici. Kakav bi to bio divni tandem sa gdjom Puljak.
Milanović nije nikoga pomilovao pa nebude ni ovu dvojicu a HDZ ima najviše veza sa udbom
Pomilovanje postenih hrvata Josipa Perkovića i Zdravka Mustača je pravedno, potrebno i izuzetno jer to su ipak one vrste hrvati koje si cijene na podrucju cijele Juge jer su savjesno, pedantno i efikasno obavljali svoje zadatke jer su bili kao posteni hrvati za bratstvo i jedinstvo spremni.
Pa nije li sam Tuđman kazao, da nije bilo Perkovića ne bi bilo ni HDZ-a. Što sada HDZ-ovci mudruju?
Koliko se sjećam, stavio se na raspolaganje državi, a samim tim donio mnoge tajne koje su bile od vitalnog interesa za Hrv. Odradio je sve kako treba, zato sam mišljenja da zaslužuje pomilovanje.
Pomilovanje Josipa Perkovića i Zdravka Mustača je slicno onom pomilovanju generala Gotovine na haskom sudu za ratna zvijerstva osim da su prva dvojica postovani u bivsoj Jugi a poslednji bas ne.
Ja mislim da se radi o koordiniranoj akciji lijevog i desnog krila bivšeg saveza komunista- sdpa i hdza😒
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ima ova inicijativa i nekih dobrih strana. Pomogla je da se do kraja razotkriju na ovom ali i na drugim portalima komentatori u službi još uvijek u HR prisutne zloglasne UD.A-e !