Jandroković: Zna se tko je bio agresor, a tko žrtva. Hrvatska je pobijedila u nametnutom ratu
Dodao je da povijest ne možemo mijenjati te da svako nosi svoj dio odgovornosti, ali se zna tko je bio odgovoran za ratna stradanja na prostoru bivše države.
Komentari 25
Svima je jasno, najgore je što to nije jasno izdajnicima , četnićkim kolaboracionistima, komunjarskoj bagri koja nije prežalila srboslaviju i njihovim medijima, a žive na grbači hrvatskog naroda
Jandroković mi se sve više i više sviđa. Čovjek nema dlake na jeziku i sve što kaže to i stoji.
JNA učinila najgori zločin
Po cemu je to Francek ravnopravan Slobi u izazivanju rata?Nije mi jasno,ako nesto recete za Tita,odmah blokada,ali za Franju mozeš koliko želiš?Kako može biti kriv Franjo predsjednik drzave za rat u svojoj drzavi? Kad Bush napadne drugu drzavu to onda hvata teroriste,koliko vas partizana ima jos ili ste samo kivni na drzavu jer je opljackana to su dva pojma...
To je onako Mesićevski. Zna se tko je bio agresor ili tko je započeo rat. Reci jasno i glasno, Srbija je bila agresor.
Jandroković uporno dokazuje da je uravnotežen, sposoban političar, suradnik velikog Plenkovića
Tracak nade daje ova vlada koja je jedina od svih prethodnih pocela rijesavati pitanja sa Srbijom koja vucemo jos od 90ih
Reci srbijanci jasno i glasno.
- hakave - HSK: Zahtjev za ukidanje komunističkih simbola, oznaka i proslava obljetnica u Republici Hrvatskoj
Cijeli svijet ovaj rat u Hrvatskoj navodi kao gradjanski rat,drugacija su tumacenja neodrziva de facto i de jure. Sve ovo je meni od samoga pocetka dogadjanja potpuno jasno. Jer je puno toga sto se dogodilo prije,cemu sam svjedocio i bioo ukljucen i sam,jasno ukazivalo da je rat bilo tesko izbjeci. Retorika i taktika ove strane bila je ne samo usporediva s retorikom Paveliceve politike,nego zamalo i preslikana. Obje se baziraju na tzv. prirodnom neprijateljstvu izmedju Hrvata i Srba,na zlocudnosti Srba,na mitomaniju o hrvatskoj slobodarskoj tradiciji uprkos cinjenici da 800 godina savrseno nista nije napravila za svoju slobodu,na postojanje tzv.srpskog pitanja,na nuznost "rjesavanja" istog,na agresiju "velikosrpske politike i posezanja za hrvatskim...sto je rezultiralo nejvecim etnickim ciscenjem u Evropi nakon 2.svj.rata a da nitko nije ni trepnuo. Sto znaci da etnicko ciscenje ako metoda rjesavanja "problema" stoji kao legitimna. Taktika se sastoji od provjerene metode iz 2.svj.rata. Sela sa srpskim stanovnistvom nezainteresiranim za politiku i ideologiju se napadnu ili granatiraju,uz zrtve. To ne ide u javnost. A kad se ljudi organiziraju radi samoobrane,javnost se obavjestava o pobuni protiv postojanja hrvatske drzave kao ocigledno neprijateljskom cinu spram hrvatskog naroda. A tada policija i vojska imaju odrijesene ruke u "zakonitom postupanju". U 2.svj.ratu tako su "postupali" 6 puta u 6 ofanziva uz strasne zlocine. Pa akciju bljesak treba shvatiti u kontekstu kao 7.,
Ulizica bez obraza i stava. Sto mu kazes da kaze ponavlja kao papagaj.
... uvedeno i, što, citat: ... "nevino ubijen" ...
Kako se HDZ i tvoj omiljeni Plenković u zadnje vrijeme ponašaju, baš to što govoriš da se zna postaje vrlo nejasno. Za 4 godine vaše vladavine proslava Oluje će počinjati riječima 'Oprostite gospodine Pupavac..'
Za koju godinu Njonjo, HDZ i Pupovac ce i Dan pobjede pretvoriti u Dan zalosti
Ovaj ce dogurati daleko ako nastavi ovako lizati...
Jandrokovic je veliki kameleon. Sanaderu se je uvlacio, Jandranki Kosor se je uvlacio, Karamarku se je uvlacio a sad se uvlaci Plenkovicu. Covjek bez ukusa i mirisa. A to znaci da nije pouzdan kad bi bilo stani pani.
stvarno ne znaju tko je izazvao rat
njonjo
Kad se drzava u krvi raspada ne moze biti nevinih. Netko je vise a netko manje kriv.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Sve sto je rekao je ziva istina! Svatko nosi svoju odgovornost ,ali svi dobro znamo tko je kriv za sve!