Jadranka Kosor: Ugovor s EU najkasnije do kraja ljeta
Novi hodogram pristupa u EU približio je – gotovo poklopio – datume referenduma za pristup EU, koji će uslijediti nakon potpisivanja pristupnog ugovora, i parlamentarnih izbora
Komentari 60
Đaba Đaba . Pada sve na referendum ako odobre EU. Ušto sumnjam. Podmetnu će Lisaboski sporazum ( drugačiji naziv za ustav EU)
Na referendumu ću glasati PROTIV !
. Jadna je država kojoj je glavni cilj EU EU je nova tvorevina poput Yugoslavije Umjesto iz Beograda, diktatura se sprovodi iz Brisla
. Političari, kako vas nije sramota tako ponizno puzati pred ovim Bruxelleskim, EUropskim hohštaplerima Gdje vam je dostojanstvo? Sramotite i ponižavate Hrvate Političari, vi nemate mandat Hrvatsku vodit u novo ropstvo !
Kad vidim Jadranku Kosor kako se smješka i rukuje, prva mi je pomisao - bez čega smo ostali, što je dala!? Druge neke koje daju, obično nešto i dobiju.
EU. Biti ce nam kao i Madjarima, Ircima i uskoro Spanjolcima i Portugalcima. Bogati ce davati pomoc od 5%kamata a oni ce sve to vracati i biti ce jos siromasniji nego su i bili. Hocemo li i mi EU?
Sanja svinja kukuruz.
I sve to zbog novih zaduzenja...ljudi da li ste VI normalni?! TKO ce vracat sve te kredite?! Ne daje nama NITKO novac...to je kredit, a na kamatu jos moramo placati i clanarinu...i da li itko zna kolike su nam kamate na sve ove kredite do sada i kolika je clanarina za EU, Plus clanarina za NATO ?! Ja mislim da nas gule kao bananu. A mi umjesto da radimo na ekonomskom planu i da mislimo kako pokrenuti proizvodnju i privredu...otvorili kljunove i cekamo da nam netko nesto ubaci u kljun... u isto vrijeme samo upropastavamo i rasprodajemo.
Hm Od 1995 godine, oči svih hrvatića uprte su u zemlju dembeliju EU. Pokušavamo ispuniti stotine uvjeta, stotine propisa, stotine krvopija nas odbija i podcjenjuje, a mi se svaki puta sve više sagnemo i jače naguzimo. Domaća politička kamarila, obečavaa nam brda i doline u izgleda skoro propaloj tvorevini u koju želimo ući. Aali to smo ti mi hrvati, je bo ti nas.
Znam kako ćemo jednostavno ući u EU. Evo proglasimo se svi derpeima i eto EU vrata otvorena. Jer biti Kurva je ništa to svi mogu. A ionako nas j***** pa im to nije dosta. A ovo je trend.
Žuri joj se jer zna da 2012. nestaje sa glavne scene..
Bas me zanima sta ce vlada koja ce biti na vlasti napravit kad se ljudi izjasne na referendumu protiv EU. A vjerujem da budu, jer ovi nas guze i omalovazavaju na svakom koraku. A imamo i priliku vidjet sto je EU donjela ovim \"istocnim clanicama\". STa ce onda bit? Pa eto, potrosili smo silne pare ali ajde ako necete, necete ili ce bit,\"ma vi ste stoka sitnog zuba, vi neznate sta je za vas dobro, ajmo mi u EU\"
stampedo Ako udje, dok je na vlasti, hvalit ce se, ako vise nebude na vlasti, trazit ce da joj se zahvaljujemo. Jaca zna da je najbolja, kao i HDZ zna.
povijest se ponavlja, a mi hrvati nismo sposobni nista nauciti. isto kao sto nismo imali drugog izbora nego uci u savez sa srbijancima i slovencima prije 80 godina, tako danas nemamo drugog izbora nego kao sluge sto prije uci u EU i moliti ih da nas spase od nas samih. ako pak ne udjemo uskoro u EU mogli bi biti gladni kruha, zato jer nismo sposobni nista, ama bas nista, proizvodit. i to pokraj plodne slavonije, bogatog jadranskog mora i lickih suma i izvora vode. koja smo mi sprdacina od naroda jebote!
Samo puste lazi iz Jadrankinih usta! HDZ se tretira u EU kao zlocinacka organizacija od samog osnutka istog i da ce nas takvi podvaliti EU samo da sakriju svoja nedjela i pljacku Hrcarske, nema sanse. Dvadeset godina vam vec pokusavamusavam to reci .... mozda vam jednog dana udje ... PLJUC!
Ha,ha,ha......Ista priča 10 godina! U tih 10 godina, Hrvatska je \"ušla u EU\" 20 puta. Ono što vam oni (EU) pokušavaju reći je: \"Novi hodogram pristupa u EU približio je – gotovo poklopio – datume referenduma za pristup EU, kojioji će uslijediti ....\" ....skupa s Srbijom, Makedonijom,Bosnom,Crnom Gorom, Kosovom i Albanijom. A Island će kao 28 članica glasati za vas.... Vidimo se 2025 godine u EU!
Uopće nije važnio hoćemo li i kada ući u EU. Jedino što je važno jest stvoriti uvjete u Hrvatskoj kakvi vladaju u Uniji, treba nam pravna i politička sigurnost, bez korumpiranih političara, liječnika, učitelja, policajaca... Treba nam manja i efikasnija državna uprava, jeftinija država koja će funkcionirati u interesu naroda a ne u interesu stranke na vlasti... A to nam neće Unija osigurati, to moramo sami. Zato bi Kosorovoj bilo bolje da se prihvati pravog posla umjesto što očekuje da će joj članstvo u EU osigurati još jedan mandat na vlasti. Ionako izbore neće dobiti, a za sobom će ostaviti pustoš!
Spavaš li admine spavaš, a robovlasnik gleda li gleda!
Jaco, kojeg ljeta?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
- Nije riječ samo o broju usvojenih zakona nego je važno kako taj sustav radi i je li od koristi hrvatskim građanima, kaže Stefan Füle. Dakako ,da su usvojeni zakoni - samo radi dobrobiti hrv.građana,,koji si ti glupan Štijef ?