Izglasan 'Komadinin zakon' i odgoda Zakona o ovrhama
Paket od pet zakona izglasan je sa 81 glasom za, 21 protiv i osam suzdržanih.
Komentari 171
Treba pod hitno ukinuti sve debilne i štetne zakone koje je donijela bivša vlast da bi Hrvatska opet postala civilizirana zemlja.
ma ......*beš ti Sabor bez....Memedija....
Počelo je počelo! Doktor je dobro napunio baterije ovih dana i cirkus zva Sabor se nastavlj. Biti će interesantno, ima dosta friške krvi. Nacija ima zagarantiranu zabavu sljedeće 4 godine.Za standard građana, koga još briga.
Bez pripremljenih materijala Milanović poziva na raspravu , sad se vidi koliko fali mato Arlović SDP-u.
Igara će biti, to je zagarantirano. A kruha? E, to ćemo još vidjeti!?
slavko stecajko, ne radi se o raspravi, ona je sutra vec o dnevnom redu. pojma nemas!
cassini ako je tako zašto ih je Milanović smirivao?
PTIČJA (KOKOŠJA) GRIPAAAAAAAAAAAAA U SABORU HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA
sta ako je tako? tako je. rasprava o referendumu za eu je na sljedecoj sjednici. na ovoj sjednici se dogovara oko dnevnog reda (ne raznajuci uobicajenu procedutu oko predsjednika sabora) . oduta i apel za malo razuma.
cassini što ti ovo znači?\" oduta i apel za malo razuma. \" Razuma sigurno kao i kod Jovanovića taktičnosti i šiljenja našiljenog.
ova Šprem vrizura tamo negdje iz 20tih 30 tih godina HA HA HA HA HA HA HA HA Lesar neobrijan i zapušten prodaje demagogiju tamo negdje 50 tih-60 godina europske politike komedije HA HA HA HA HA HA HA HA HA
Živio Premijer Zoran Milanović
Prvo : Reviziju Branitelja Krajem 1995g zbroj je bio 357 000
slavko stecajko, tipfeler. otuda je umjesto oduta. dakle, zato jer i bio apel za malo razuma. sta zbilja nisi uspio skuziti sam?
Živio MILANOVIĆ Živio Ja,tj SDP
cassini@ naravno da nisam uspio skužiti jer ja sam samo promatrač događaja. U njima sudjelujem isključivo na dan izbora a ostatak vremena provodim gledajući kako mi uništavaju državu.
slavko stecajko, onda si valjda nesto krivo promatrao pa otuda i krivi zakljucak. no problem.
Sve više se potvrđuje najava Šeksa, da će kao oporba zagorčavati život vladajućim. Trajat će to nekoliko dana, a onda će vidjeti, da im je sve uzalud. Većina i u Saboru je većina. Tako će ekipa koja želi raditi protiv interesa države, brzo uvidjeti, da im je sve uzalud.
Na koga Vam slici danasnja \"djevojka dana\"?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Zar opet?Pa gdje su ovdje interesi građana Hrvatske.Koga smo ponovo izabrali?