Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
antifašistička liga
Povratak na članak

Josipović: Nisam pogriješio kada sam upozoravao na 'ustašku guju'

I dalje ima onih koji od kvislinškog režima žele napraviti domoljubni pokret, istaknuo je bivši predsjednik

Komentari 597

BL
blackstone
07:08 22.03.2015.

Druze lignja, Nebitan si.

VL
AS
andelko.subara
07:12 22.03.2015.

Načela moje familije su antifašistička, antirasistička i pripadam desnom centru, Ali vaše izjave i tih koji suse okupili juče šire apsolutnu mrznju i podjele neznam iz kojih sredtava se finanzirate vi i sve te udruge, jedini ste još zivuči paraziti u Evropi. Gospodine prof. protiv zla pod koje spada fašizam,rasizam, mrznja, podjele itd. trebamo ustati svi skupa bez ikakve razlike ko je ko, edukacije pojačati u školama itd. Ali ne vi iznosite gluposti u javnost i napadate crkvu, HDZ i neznam koga več, zato se sramite to vam osobno kazem kao prof. Prava koji radi na podjelama hrvatskog naroda ciljano i neka znaju oni koji ovo čitaju da takav narod neče imati sreče i budučnosti podjeljen. Sam Goldštajn vam je rekao jučer o Titu koje bio poslije 1945 ali ne vi zelite to svim silama zataškati, da nam lekcije ponovo djele strani portali o diktatorima i zločinima koje su počinili. Što se tiče povijesničara i njihovih znanstvenih radova i knjiga, značili to da mi moramo čitati i vjerovati samo jednoj eliti a drugima ne što za mene po vašem pisanju dovodi u pitanje i vaš dosadašnji rad. Kuda vodi ovo sve u još veče provalije cijelu zemlju i dijasporu, Sramota vjerujte mi zbog tih podijela kojima ste i vi doprinijeli skupa Smesičem , Pusičima i drugim sljedbenicima mrznje i podjela, HVALA

VL
BA
bazana
07:33 22.03.2015.

Najjace je kad Josipovic sam sebi postavlja pitanje I onda odgovara. Jadna li smo mi drzava koga smo imali za predsjednika.

VL
LO
longo1948
07:34 22.03.2015.

Došlo im je do "glave" da gube privilegije koje imaju 70 godina, približava se lustracija i da su Hrvati napokon shvatili da su svoji na svome...imamo našu dragu Hrvatsku.

VL
HL
HV_LAKI102
07:41 22.03.2015.

Mesic im je predvodnik krda,i treba ga izbaciti pod hitno iz kabineta koji mi placamo.Josipovic ovakav nemoze vise predavati nasoj djeci na Fakultetu,jer on je skroz odljepio.Pa vidite li vi hrvatski narode da ovi crveni fasisti nemaju formulu za opstanak bez ustasa koje su bez sudenja pobili u Jasenovcu i od tog Jasenovca koji je bio radni logor,napravili Auschvic,da bi pred svjetom opravdali masovna ubistva nevinih Hrvata.U lazi su kratke noge,doslo je vrjeme da vidimo ko su poubijani u masovnim grobnicama Jasenovca i koje naredio ta smaknuca.Tito je dokazani diktator i naj veci istrjebitelj i ubica hrvatskog naroda i naj ljuci neprijatelj hrvatske drzave, ,a na drugoj strani naj veci borac za srboslaviju i naj veci idol nasim petokolonasima,izdajicama svog naroda,a o aboliranim nebih trosio vrjeme, oni imaju naradeno za sljedecih 100 godina.Lustracija,i to do korjena!!

VL
Avatar bok
bok
07:51 22.03.2015.

...koliko mirovina u istri plaća italija pripadnicima svoje bivse fasistićje vojske? Sve fasiti??mozda na misli lignja

VL
Avatar kinezpez
kinezpez
08:18 22.03.2015.

antifašistička ljiga na okupu

VL
DU
Deleted user
08:20 22.03.2015.

Gospodine bivši predsjedniče. A što je sa zločinima koji su počinili ti isti antifašisti koje vi kujete u zvijezde. Treba li im oprostiti samo zato što su antifašisti i što su bili na strani oobjednika. Ne, zločin je zločin tko god ga je počinio !!!

VL
Avatar grdoMudo
grdoMudo
08:25 22.03.2015.

Francuska i dan danas slavi de Gaulla, Engleska Churchilla. Amerika Roosevelat ......a mi umjesto da se ponosimo najvećim od svih njih..... bez kojeg ne bi bilo Hrvatske ga pljujemo.......eto koliko imamo pameti....

VL
SO
soso
08:31 22.03.2015.

kakva ljiga komunisticka ,fasisticka

VL
JA
jajenaoko
08:41 22.03.2015.

velicajte Tudjmana, koji su oboje izricito imenovani u dvije medjunarodne, pravomocne presude ko odgovorni za agresiju, zlocine protiv covjecnosti i genocidne radnje............................... Konkretno:............................ 1. UN-ov haski sud direktno imenuje Tudjmana (17 puta) i HDZ (69 puta) u zlocinackoj presudi Darioario Kordicu, gdje pise da je Tudjman htio stvorit Veliku Hrvatsku, te je u taj cilj djelio Bosnu s Milosevicem, i slao hrvatsku vojsku u agresiju nad Bosnjake, gdje Hrvati pobise 4 puta vise Bosnjaka, no sto je stradalo Hrvata u Vukovaru, te je hrvatska vojska, pod komandom Tudjmana i HDZ-a, pocinila brojne zlocine protiv covjecnosti....................................... 2. Medjunarodni sud pravde je nedavno presudio da je Tudjmanova Hrvatska pocinila ne samo zlocine, vec i genocidne radnje u domovinskom ratu, narocito nakon Oluje. U poredjenju s brojem zrtvi na drugoj strani, pokolji za Tudjmana nakon Oluje su procentualno istog reda velicine ko Bleiburg, s tom razlikom da su nakon Oluje uglavnom ubijali starce i starice, a ne kvizlinske vojnike ko na Bleiburgu..................................... 3. Tokom 8 godina Tudjmanove vladavine nezavisnom Hrvatskom, bilo je prosjecno godisnje vise politickih likvidacija no za Tita. Evo tko je politicki likvidiran za Tudjmana: Josip Reihl-Kir, Ante Paradzik (likividiran usrijed Zagreba), Blaz Kraljevic i 8 clanova njegova stozera (Gordan Culjak, Šahdo Delic, Ivan Granic, Rasim Krasniqi, Mario Medic, Vinko Primorac, Osman Maksic, Marko Stjepanovic), plus Miro Baresic, Ludvig Pavlovic, Marina Nuic, Milan Krivokuca, Jozo Leutar, Milan Levar, itd....................................... 4. Ko sto pise Tudjmanova zvanicna predsjednicka biografija, Tudjman je tokom Bleiburga bio hrvatski predstavnik u generalstabu JNA, te je tako direktno sudjelovao u tim likvidacijama tisuca ustasha, cetnika i drugih kvizlinga .................................................

VL
BL
bluesbob
08:45 22.03.2015.

kaže komunistička guja...pardon.... lignja

VL
IV
ivankinboras
09:02 22.03.2015.

Polomit će zube samom sebi a nitko ga od nas neće ni taknuti.Demokracija ipak iznosi sve na vidjelo i za mene je to dosta, jer mi je dosta progonitelja koji su živjeli od krvarine i ne daj Bože da netko od nas postane takav. Umjesto isprike što im očevi i stričevi učiniše kad se masovno i bez suda ubijalo pod izlikom antifašizma, oni opet slave "Antifašističku? nekrofiliju". Kad se medvjed okusi krvi on ne zna prestati. Čovjek bi morao znati što je zlo koje se ničim neda opravdati a ne ponašati se kao medvjed koji je okusio krv. Kad sam vidio Hudu Jamu i mumificirana ljudska tijela koja se nisu mogla raspasti u tunelu bez kisika pomislio sam; "Sad nema više nitkoga tko bi takvo nešto mogao opravdavati, ali evo ima i zove se Ivo Josipović. žao mi ga je.

VL
Avatar Observer
Observer
09:07 22.03.2015.

Na ovom skupu je ljigavac dodijelio posmrtno odlikovanje Savi Dubajicu za zasluge u promoviranju bratstva i jedinstva !

VL
DU
Deleted user
09:12 22.03.2015.

Stogodišnji antifašistički kosturi opet izlaze iz ormara a na njihovom čelu jedan mladi sjedi profesor. Izgleda da ih je teško pogodilo izbacivanje brozove biste iz predsjedničkih dvora i suđenje udbaškim ubojicama.

VL
AN
aniva
09:12 22.03.2015.

Ovaj Josipović je na kraju ostao sam. Eto mu njegove politike, na kraju su ga se svi odrekli. Eto kakav je bio predsjednik. Najbolje bi mu bilo da se poklopi ušima i šuti.

VL
DH
dalibor.hren
09:13 22.03.2015.

Za lovu koju ubire bez mozga i pameti mogao se je osvrnuti i na svoje "antifašiste" četnike!

VL
ZA
zagorecvz
09:18 22.03.2015.

Dobro jutro, zagorec moj zgleda da te u vuri kojoj pišeš već jako prevzela noja, tebe i ostale mučenike kaj celu noć vise na računalu. vi svi skupa sigurno ne živite od svojeg dela već ste dobro namireni po liniji ZNA SE.

VL
SO
Sos
09:51 22.03.2015.

Titetina je bio presjednik tugoslavije za nju se borio poklonio srijem i vojvodinu srbima istjero nijemce i druge naselio srbe zakleo se da HRVATSKA nikad nece biti drzavom da ce SAVA prije potec ka izvoru vec Hrvatska biti samostalna!I kakvaa smo drzava kad ovog zlocinca uzdizu slave itd!!!!A Zagorci podrzavaju te bijednike iz kumrovca koji su sretni sto su taj lik drakule dobili!!

VL
SK
sladja_kava
10:32 22.03.2015.

ivek kak nisi te silne partizanske jedinice organizirao da ta ustaka guja ne ubija nasu djecu po opkoljenim vojarnama sirom lijepe nase

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.