Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 185
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Nova kolumna
Povratak na članak

Ivo Josipović: Ne farbajte Hrvatsku u crno!

Danas nema zajedništva, nema pobjedničkog mentaliteta, nema optimizma, piše Josipović

Komentari 95

JK
ja-kan
14:08 25.06.2015.

E moj Ivo Hrvatska je crvena, crvena od stida koliko je ova Vlada uhljebila HNS i SDP šljama u javnim poduzećima, agencijama, ministarstvima... o korupciji i izvlačenju državnih novaca preko fiktivnih ugovora s konzultantima da i ne govorimo.

VL
Avatar svibpurga
svibpurga
13:51 25.06.2015.

A kako da farbamo Josipoviću kad si ti i tvoji potrošili svu crvenu,, uostalom,, kaj fali crnoj farbi

VL
Avatar nathanael.opet
nathanael.opet
14:02 25.06.2015.

bez brige josipoviću, Hrvatska se neće obojiti u crno, ali nećemo dopustiti niti da pocrveni kao što si ti to najavio... fuj, komunisti, fuj

VL
CP
Cviet Prigorja
13:58 25.06.2015.

Jeste li i Vi bili na večeri u splitskom restoranu Lučica, noć uoči tekme s Italijom?

VL
DU
Deleted user
13:58 25.06.2015.

Naprijed, Hrvatska! - pravac Beograd... Kad on počne o ljubavi prema domovini Hrvatskoj, e to je iz onog žanra kad Grdović govori da je alergičan na bevandu i da ga na prvu "smanta". Tako i ovog, još nije zaustio - već mu se javnost ruga...

VL
DH
dalibor.hren
14:12 25.06.2015.

Josipoviću, zahvaljujući tebi i tvojim bivšima u Hrvatskoj nema drugog osim crnila. Crvenimo se pred svijetom od srama!

VL
L0
luena 01
14:02 25.06.2015.

Opet on o crnom ... On proziva ja procitah biografiju njegova oca A.J. nije da se moze necim pohvaliti...

VL
KR
kresimirn
14:14 25.06.2015.

treba vidjeti porijeklo imovine doticnog

VL
Avatar kontraadmiraI
kontraadmiraI
14:51 25.06.2015.

Josipoviću, ti si neprijatelj hrvatskog zajedništva, ti si neprijatelj pobjedničkog mentaliteta, ti si neprijatelj optimizma u Hrvatskoj! Užas! Ne pamtim da političar tako drsko, izopačeno i otvoreno izvrće istinu kao što to radi Ivo Josipović. Govor zla.

VL
Avatar onaj koji uskoro dolazi
onaj koji uskoro dolazi
14:27 25.06.2015.

Ivo kace tata za minken...

VL
Avatar aunick
aunick
14:09 25.06.2015.

Gospn Ivo ovdje je rijec o drzavnosti i Domovini a ti nam Ivo nudis svoju nostalgiju, svoja sjecanja i zal za gubitkom tvojih njeznih prijatelja. A da, pomenu si ti i nas, ono vezano sa grubim stvarima jer mi smo predisponirani da budemo vezani sa gruboscu. Na kraju ivo opet nesto sto bi i mi grubi mogli razumiti, pa nam Ivo nudi malo svojih sjecanja jer to je bilo tako davno da on se od toga distancira , njega se to ne tice jer on sa time nije imao nikakve veze, pa kaze Ivo; "Kad smo prije dvije godine ostvarili generacijski cilj, ušli u Europsku uniju, izgledalo je da smo društvo u usponu, da smo postigli standarde s kojima nismo tek formalni član EU već društvo koje živi europske vrijednosti, piše Josipovic" Pa Ivo ti i tvoja partija ste u to vrijeme tvrdo zasjeli na vlast tog drustva u usponu. Sto se to desi, i kako da postadosmo ne drustvo u usponu, ne drustvo u padu, vec moj njezni Ivo propalo drustvo. A, pardom gospodine, znam to se tebe i tvojih ne tice.

VL
DU
Deleted user
14:51 25.06.2015.

U koju si boju ti farbao Hrvatsku kad si četniku Dodiku svirao klavir? I ti govoriš o pobjedničkom mentalitetu. S tvojim "pobjedničkim mentalitetom" treba imati vazelin.

VL
ZE
zecco
14:43 25.06.2015.

lijepo napisano, mora se priznati, ali samo je pitanje, da li autor doista iskreno misli tako, kako je napisao? nitko i ne zahtjeva da se sada pjevaju neke borbene ratničke pjesme....ali zar nije hrvatska himna-Lijepa naša-- najmiroljubivija pjesma i himnaa uopće? za razliku recimo od francuske himne, Marseljeze,--u kojoj se poziva da se nemilosrdno zgaze i kolju svi neprijtelji Francuske...tekst se može pronaći na google i na drugim jezicima i pročitati...pa ipak Francuzi pjevaju tu himnu..

VL
77
777CRO
14:17 25.06.2015.

Znamo da ste prodali hrvatsku , znamo za vasu igru oko hrvatske tužbe protiv Srba , samo polako izdajnici dobiju po zasluzi!

VL
ET
etrao
14:14 25.06.2015.

Drugarice lignjo, samo cemo crvenu prebojati u plavu!

VL
AG
Agramer198
14:48 25.06.2015.

Kao slučajno baš na današnji dan ovaj pak mantra o crnini... Kriste mili, čovjek bi mislio da je onaj fešn guru ili kak se zove onaj šareni kaj o robi i modi furt priča...

VL
Avatar canicolZotiT
canicolZotiT
15:01 25.06.2015.

Ivo, ostavi se politike! Nije to za tebe! Ti si svoje rekao! Pametniji si kad šutiš!

VL
Avatar svibpurga
svibpurga
14:37 25.06.2015.

Sad će opet protiv HDZ-a i Karamarka i antikomunista,,jer oni rade podjele,,,a bogami on ni rečenicu nemre složit a da ne spomene crnu boju,,sramota bivši predsjedniče

VL
4M
4mazge
14:43 25.06.2015.

Ivo majstore, tvoje vrijeme je prošlo! Sad te nitko ne čuje, i super nam je! Ne vraćaj se molim te

VL
DU
Deleted user
14:30 25.06.2015.

skladatelj je poludio :)

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.