Ivo Josipović: Ne farbajte Hrvatsku u crno!
Danas nema zajedništva, nema pobjedničkog mentaliteta, nema optimizma, piše Josipović
Komentari 95
A kako da farbamo Josipoviću kad si ti i tvoji potrošili svu crvenu,, uostalom,, kaj fali crnoj farbi
bez brige josipoviću, Hrvatska se neće obojiti u crno, ali nećemo dopustiti niti da pocrveni kao što si ti to najavio... fuj, komunisti, fuj
Jeste li i Vi bili na večeri u splitskom restoranu Lučica, noć uoči tekme s Italijom?
Naprijed, Hrvatska! - pravac Beograd... Kad on počne o ljubavi prema domovini Hrvatskoj, e to je iz onog žanra kad Grdović govori da je alergičan na bevandu i da ga na prvu "smanta". Tako i ovog, još nije zaustio - već mu se javnost ruga...
Josipoviću, zahvaljujući tebi i tvojim bivšima u Hrvatskoj nema drugog osim crnila. Crvenimo se pred svijetom od srama!
Opet on o crnom ... On proziva ja procitah biografiju njegova oca A.J. nije da se moze necim pohvaliti...
treba vidjeti porijeklo imovine doticnog
Josipoviću, ti si neprijatelj hrvatskog zajedništva, ti si neprijatelj pobjedničkog mentaliteta, ti si neprijatelj optimizma u Hrvatskoj! Užas! Ne pamtim da političar tako drsko, izopačeno i otvoreno izvrće istinu kao što to radi Ivo Josipović. Govor zla.
Ivo kace tata za minken...
Gospn Ivo ovdje je rijec o drzavnosti i Domovini a ti nam Ivo nudis svoju nostalgiju, svoja sjecanja i zal za gubitkom tvojih njeznih prijatelja. A da, pomenu si ti i nas, ono vezano sa grubim stvarima jer mi smo predisponirani da budemo vezani sa gruboscu. Na kraju ivo opet nesto sto bi i mi grubi mogli razumiti, pa nam Ivo nudi malo svojih sjecanja jer to je bilo tako davno da on se od toga distancira , njega se to ne tice jer on sa time nije imao nikakve veze, pa kaze Ivo; "Kad smo prije dvije godine ostvarili generacijski cilj, ušli u Europsku uniju, izgledalo je da smo društvo u usponu, da smo postigli standarde s kojima nismo tek formalni član EU već društvo koje živi europske vrijednosti, piše Josipovic" Pa Ivo ti i tvoja partija ste u to vrijeme tvrdo zasjeli na vlast tog drustva u usponu. Sto se to desi, i kako da postadosmo ne drustvo u usponu, ne drustvo u padu, vec moj njezni Ivo propalo drustvo. A, pardom gospodine, znam to se tebe i tvojih ne tice.
U koju si boju ti farbao Hrvatsku kad si četniku Dodiku svirao klavir? I ti govoriš o pobjedničkom mentalitetu. S tvojim "pobjedničkim mentalitetom" treba imati vazelin.
lijepo napisano, mora se priznati, ali samo je pitanje, da li autor doista iskreno misli tako, kako je napisao? nitko i ne zahtjeva da se sada pjevaju neke borbene ratničke pjesme....ali zar nije hrvatska himna-Lijepa naša-- najmiroljubivija pjesma i himnaa uopće? za razliku recimo od francuske himne, Marseljeze,--u kojoj se poziva da se nemilosrdno zgaze i kolju svi neprijtelji Francuske...tekst se može pronaći na google i na drugim jezicima i pročitati...pa ipak Francuzi pjevaju tu himnu..
Znamo da ste prodali hrvatsku , znamo za vasu igru oko hrvatske tužbe protiv Srba , samo polako izdajnici dobiju po zasluzi!
Drugarice lignjo, samo cemo crvenu prebojati u plavu!
Kao slučajno baš na današnji dan ovaj pak mantra o crnini... Kriste mili, čovjek bi mislio da je onaj fešn guru ili kak se zove onaj šareni kaj o robi i modi furt priča...
Ivo, ostavi se politike! Nije to za tebe! Ti si svoje rekao! Pametniji si kad šutiš!
Sad će opet protiv HDZ-a i Karamarka i antikomunista,,jer oni rade podjele,,,a bogami on ni rečenicu nemre složit a da ne spomene crnu boju,,sramota bivši predsjedniče
Ivo majstore, tvoje vrijeme je prošlo! Sad te nitko ne čuje, i super nam je! Ne vraćaj se molim te
skladatelj je poludio :)
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
E moj Ivo Hrvatska je crvena, crvena od stida koliko je ova Vlada uhljebila HNS i SDP šljama u javnim poduzećima, agencijama, ministarstvima... o korupciji i izvlačenju državnih novaca preko fiktivnih ugovora s konzultantima da i ne govorimo.