Princ impresioniran Hrvatskom, zanimaju ga samo top projekti
Bilo je riječi da se investira u postojeće hotele, ali njih zanima green field investicije, rekao je Josipović
Komentari 60
Koji top? Tko u Hrvatskoj proizvodi topove?
Koliko je Yusipovicu tesko na pozicij presjednika drzave govori velicina njegovok stomćića :) Pogledajte malo bolje fotku :)
uložit će kura. u nas
Pa kaj ste mislili da je princ blesav ? Ocito nista od njegovih investicija, cim je sve prebacio na "odnose dviju drzava". Da ga je lako navuc na tanki led, ne bi zgrnuo toliko bogatstvo, to je bar jasno.
"...Princ impresioniran Hrvatskom, zanimaju ga samo top projekti..." Prodaje se navodno Buldog, onaj pub u Zagrebu :-)))...
je ko ii i ja
Meni osobno nije jasno svaki dan netko kod predsjednika,strašne najave o ulaganjima,a njih nema ni u tragovima,Naprosto neznam tko tu kome maže oči i čiji su interesi u pitanju.
Boze smiluj nam se da jos ovaj cunami stranih ulaganja prezivimo ,jedan smo prezivjeli za vrijeme Cacica.
Još malo i sve će ovo biti jedna velika muslimanija. Osim što je bogat dolazi iz zemlje u kojoj se beskrajno krše osnovna ljudska prava. Još malo pa će im zabraniti udisanje svježeg zraka.
Mene njegova investicija ne zanima. Pogledajte kako im zene tamo zive i kakva prava imaju. Koga ste to doveli? Jeza me hvata!
U Saudijskoj Arabiji nema ni jedne katoličke crkve,ako nosiš križ oko vrata odeš u zatvor,isto ako pronađu kod tebe Bibliju.I sada se ovaj saudijac odjednom zanima za jednu katoličku zemlju!?Biznis ili možda izviđanje terena jer neki nas žele pod svoje.Meni je ovo sumnjivo.
Zanimaju ga samo top projekti.... može jedna haubica od 155 mm... ili?
Covjek dosao na odmor, a nasa vlada odmah se ulizuje za njegov novac. Kako cemo nesto dobro ugovoriti kad odmah u pocetku startamo sa pozicije moljakanja.
Zanima ga turizam, a predsjednik na ručak pozove ministra gospodarstva i načelnika glavnog stožera, a ne ministra turizma hi hi hi....čudan neki turizam....
Jos jedna parada poput one sa Katarom koja je zavrsila sa izgradnjom dzamije u Rijeci
Brijuni, Goli otok, Hotel Marijan...monetizacija autocesta....
.... zajdeno sa vrtnim patuljcima.
Na kraju, moga je i u Čavoglave sam doć....
Drago Lovrić i princ...pa o čemu je taj mogao razgovarati sa princem???? I na kojem jeziku?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Daleko mu kuća,njemu i njegovim šoldima. Radije bi vidio i srpski dinar nego njihove pare. Neka njega tamo odakle je došao.