Ivo Banac: Cenzurirali su moj komentar Mesićevih stavova
Banac tvrdi kako je Globus izbacio one dijelove koji govore o nakaradnoj naravi Mesićevih stavova
Komentari 141
Marko, njemačka okupacija Hrvatske za posljedicu je imala 600.000 ubijenih ljudi, a Miloševićeva 15.000 ubijenih. Pa po čemu je to onda njemačka okupacija za Hrvatsku bila bolja od srpske?
nemrem vjerovati kakva sve mišljenja i konstrukcije iza kojih stoje intelektualci se mogu ovdje čuti! Profesore, jel to istina kaj pričaš, zaroni u dubinu svoga bića pa nam reci.
istima ..... ALi ovolika doza netolerancije! Pa to je bolesno. Čovjeka počne hvatati strah pri pomisli na što bi slični bili spremni.
govorili su da je ovaj gay........
Banče volio sam Vaš drugi pogled, second opinion, ali što je previše, previše je. Vi i Dujmović tarete uvijek jednako \"ko pizda po samaru\". Izgleda da je Vaš mozak stao na onome prije i nekad i dalje ni makac. Nee znam kako to drukčije objasniti
a čuj nekoga tko radi za vladare
e sdp je zlo a ovi njihovi mediji su još veče
zvec´,---ma gabica je religozni-titoista...\"mrkvica na stapu\"..-:)
Pa EPH je obično udbaško-partizansko smeće od medija - Banac je to tek sada shvatio ...
OVDJE ne ide !!!!
koja šteta.Plačem od muke šta je jedan biser zakinut za tekst.
preno sto jedna izdavacka kuca izda jedan Text u javnosti trazi se Saglasnost od Autora tog texta Ako su prekrsili tu meru onda moze Autor na sudu traziti ostetu i zabranu tih textova
Ljudi, pa zar je to moguće u našoj slobodnoj Hrvatskoj? Kako se to moglo dogoditi? Vjerojatno je neko dao lovu i, gotovo! ALI ISTINA IPAK ĆE SE ČUTI ILI PROČITATI!
volio bih biti prisutan kada policija zakuca Mesiću na vrata, o tako bih volio !!!!!!
Objavite što vam je dr Banac poslao i označio kao cenzurirano. Ako smijete.
U svijetsku povijest treba uvrstiti \"fenomen\" Mesić. Čovijek koji je kao predsjednik jedne države , tajno ( pitam se zašto) svjedočio protiv vlastite države. Lik koji se izvukao iz svih afera s kojima je bio povezan ( telefonski pozivi u Podravku za pozajmice , veliki prijatelj s pok. Pukanićem a o ničem nema pojma itd itd.) I danas takav lik sebe proglašava \"doživotnim bivšim predsjednikom\". Ma kome on uopće treba i na što se troši 800.000 kn godišnje. Na ovo , na iskrivljavanje i lažiranje povijesti. Kad će već doći neko na vlast i ispitati sve te stvari. Između ostalog i ovo , kakav interes u ovom ima Mesić da negira žrtve zločina nakon 2.sv. rata. Oko njega gadno smrdi.
.............i kralj George VI. bili su antifašisti !!!!!!!!!! Jako cudna konstatacija jednog profesora Yale university !!!!!!!!! A upravo se zna da je George VI bio SIMPATIZANT Hitlera i da je 1937 godine bio docekan on i njegova zena Simpson od strane Hitlera na Obersalzberg velikom Pompom..... Nesto ste malo pobrkali druze profesore !!!!!!!!!!
postoje verodostojni dokazi da je Churchill znao za Bleiburg i da je Titi bila upravo od njega data slobodna ruka
Ne znam Hrvata koji želi da ga srbin oslobađa.Tko je lud da se nada još jednom Bleiburgu i križnom putu. Možda ti?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Koliko glup i primitivan netko mora biti da se dere ( i protivi na sva glas ) sudskoj istrazi antifašističkih zločina ? Svi partizani nisu zločinci, ali oni koji jesu zar im ne bi bilo bolje da šute ??