Ivicu Babića terete da je kao lažni invalid 'zaradio' 768.000 kuna
Općinsko državno odvjetništvo u Zagrebu podiglo je optužnicu protiv Ivice Babića, predsjednika Hrvatskog liječničkog sindikata kojeg tereti za ratno profiterstvo jer je smetnje vida koje je navodno imao od djetinjstva lažno prikazao kao povrede zadobivene u ratu.
Komentari 47
Brzo udari po Babicu, za punih 768.000 kuna (sto je otprilike cijena jednog Audija A6 kojih je nasa vlada narucila nekoliko desetaka sve radi "stednje"), time ce kompletan dug od samo 392.000.000.000 biti eliminiran. Kako se toga prije nismo sjetili?
Poslje rat,uvjek su privilegirani,poštenja nema,jedino da jih je puno pa nestade novca,i što sada,pitam se,???
ova medijska hajka samo će ubrzati odlazak naših liječnika van,jer tu ih se tretira kao prevarante,neradnike i kriminalce!A drug ministar zdravlja umjesto da štiti liječnike on ih proganja!Prekrasno!Kako se rješavalo pol.protivnike?!Tako da im se napakira svašta,onda se to da u medije,jednostavno da se čovjeka materijalno,psihički i tjelesno uništi.I to je ta nova pravednost!
Onaj s laznom diplomom ministar policije,ovaj lazni slepac,onaj ono,onaj ovo,ajme imali itko zdrav u Hrvatskoj,mislim na ove politicare-lopove…………..
kako vrhovni sud vjeruje njemačkum pravosuđu(našem ne)tog gospona odmah izručiti švabama u paketu sa onim BOBOM koji nas je oklevetao.bumo videli "čija mačka vunu prede".
Zasto to nisu mogli jos prije otkriti ??? Pa nije valjda zato sto su tada bili " njegovi " na vlasti.??? Ili.
Jest ga udba sredila
takvih branitelja invalida kao ova fukara barem je 90%.. kostaju milijardu eura godisnje.. to je negdje pola duga... drugu polovicu su ukrali lopovi koji su ih izmislili.. nesto kao simbioza.... nesto kao simbioza...
bogme dobro se nakrao...tko zna koliko lažnih invalidnina su izdavali ovakvi liječnici
Uuuuuu ovo ce biti opasno, ovaj je HDZ-ov huškač pod krinkom sindikaliste i kao se bori za "prava" doktora, a opasno grabio sebi u djep. Sve te ratne profitere da su uzeli 1 lipu u buksu strpati, otvoriti goli otokk i neka lome kamen za prometnice. Tko ga je stitio tolike godine i zasto se sutilo?? Dali ce ga sada Crkva osuditi?? Mi smo iskreno banana drzava gdje vladaju samo uhljebi i stranacki maloumnici.
Nadam se da je konacno dr Babica stigla pravda. zaklela se zemlja raju da se sve tajne odaju: bio je bahat, nezasitan i bezskrupulozan. ni lijecnici vise nisu sto su bili. meni je odmah bilo jasno kad nije tuzi0 dr gabrica
Stvarno sramota da si je dozvolio takvu pohlepu. Što mu je to trebalo mogao je odlično živjeti od profesionalne plaće liječnika. . . . . . . . . . . . . ... . . . . . Moždaožda je davao i drugima kakve potvrde za mirovinu i slično kada je bio tako siguran da se to klupko korupcije s invalidninama neće odmotati ili čista bahatost.
Pitanje dali bi se i to otkrilo da gospodin Dr. Nikica Gabrić nije ukazao na taj problem, Svaka mu čast na hrabrom potezu
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Toliko lažnih invalida crpe proračun da ga niti Svijetska banka neće moći spasiti, a ovi tek jednoga lažnog pronašli.