Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
VATIKAN I MEĐUGORJE
Povratak na članak

Ivanka Ivanković pred vatikanskom komisijom za Međugorje

Ivanka Ivanković – Elez je pred Međunarodnom komisijom za Međugorje izjavila kako joj se i dalje ukazuje Gospa

Komentari 134

OB
-obrisani-
02:04 19.06.2011.

19.06.2011. u 01:56h KanalniOtvor je napisao/la: ----------------------------------- Kakve ima veze kolonizacija ili nekadašnja osvajanja sa današnjim islamističkim divljanjem? Kako nema nikakvog nemuslimanskog divljanja ekadašnjih kolonija Filipina, ijetnama (a bio je to i krvavi rat), Kambođe, Koreje, zemalja Južne i srednje Amerike. Kako nema ritualnih klanja stranaca u jedno u ratu izmučenom Vijetnamu? Kako to da nema mržnje prema japancima u Kini a bio je to krvavi rat? Kako nema pokolja po vjerskim osnovama u Južnoj Africi, Angoli, pa i to su bile kolonije, ima sukoba na rasnoj točnije plemenskoj podjeli ali ne vjerskoj, pojasni?

VL
OB
-obrisani-
02:08 19.06.2011.

Custer ajde molim te kad je sve tako lijepo daj mi reci samo cemu USA raketni stit u europi a zasto Rusi izbacuju nove Vojvode za koje kazu ma oni da bi stigli u USA nemoraju preko EU nema ljubavivi pod krizem i krstom a ti se cudis zasto nema u onim dole zemljama daj nebudi djete sunce moje malo

VL
OB
-obrisani-
02:08 19.06.2011.

19.06.2011. u 02:04h KanalniOtvor je napisao/la: ------------------------------------------------- ja samo navodim činjenice a tvoj je problem koporofagija i ja se ne bi u to petljao

VL
OB
-obrisani-
02:09 19.06.2011.

ja navodim samo istinu

VL
OB
-obrisani-
02:15 19.06.2011.

Custer i te kako ima...heheheheh Kriz + Krst =BooooM zato ti kazem previse je toga vezano na religiju Custer pa cak i crveni prekidac smaka nam ove lijepe planete zalosno ali istinito tko god da je pisao Kuran i Biblijuju da je znao do cega ce doci ako je zaista tako bio dobronamjeran kao u napisanom imam osjecaj da ih nikad nebi napisao

VL
OB
-obrisani-
02:16 19.06.2011.

19.06.2011. u 02:09h KanalniOtvor je napisao/la: ja navodim samo istinu ---------------------- ali onu djelomičnu Ovdje je sve počelo kao moj odgovor na tipičnu islamistilčku svinjariju i pozivanje na profesionalnu pomoč Ivanki Ivanković jer islamistima smeta sve što je druge vjere ili čak i njihove ako nije dovoljo ekstremno. Bartolinoje pobjegao jer ne može napisati odgovor na moje pitanje treba li i Muhamedu profesionalna pomo jer je bidan čuo glasove. A to što ja u svojoj neizmjernoj dobroti, skromnosti i samozatajnosti navodim činjenice vidim da neke jako smeta jer se o tome valjda ne bi smjelo raspravljati?

VL
OB
-obrisani-
02:16 19.06.2011.

iskreno custer vjerujes ti u ovo gore ...ali iskreno molim

VL
OB
-obrisani-
02:18 19.06.2011.

ej Custy sa ovim komentarom Bartolinoje pobjegao jer ne može napisati odgovor na moje pitanje treba li i Muhamedu profesionalna pomo jer je bidan čuo glasove. mislis da si Dzileta napravio nesto pametnijim zato sam te i pitao kaj jee on svoj prirucnik donio iz mamine jazbine....bez ljutnje

VL
OB
-obrisani-
02:21 19.06.2011.

19.06.2011. u 02:15h KanalniOtvor je napisao/la: ------------------------------------------------- Koliko se meni čini kršćanstvo s time veze nema, pravoslavna Rusija “nasljedila“ je arsenal od ateističkog SSSR-a, SAD su sekularna država u kojoj se toleriraju sve vjere, Francuska je sekularna, VB također, Kina i Sjeverna Koreja su ateističke zemlje sa kršćanskom manjinom, Indija je hinduistička a Pakistan muslimanska zemlja, Izrael i kršćanstvo nemaju veze osim povijesnih jer je u tim krajevima točnije u djelu koji je pos okupacijom i začeto kršćanstvo. gdje ti tu vidiš križare ili neki drugi znak kršćanstva?

VL
OB
-obrisani-
02:25 19.06.2011.

19.06.2011. u 02:16h KanalniOtvor je napisao/la: iskreno custer vjerujes ti u ovo gore ...ali iskreno molim -------------------------- ja osobno ne, ali svakom onome tko vjruje iskreno zavidim na tome i ukoliko je njima snagom vjere i molitvom bolje ja to i podržavam sve dok me ne pokušavaju u nešto uvjeriti ili ne dajBože prisiliti

VL
OB
-obrisani-
02:28 19.06.2011.

19.06.2011. u 02:21h Custer je napisao/la: 19.06.2011. u 02:15h KanalniOtvor je napisao/la: ------------------------------------------------- Koliko se meni čini kršćanstvo s time veze nema, pravoslavna Rusija.................. _________________________________________- Custer ti mene ocito nekuzis pomiri se da su religije vrsta politike na sve jednojoj strani ako neratujemo radi vjere onda je politika tu ako nije politika onda je boja koze ili bla,bla,bla ali krscanstvo je nanijelo dosad najvecu stetu covjecanstvu malo religija a malo sloj ljudi koji dolazi pod njom i to nemozes pobit da imas jos 2011 godina vremena

VL
OB
-obrisani-
02:42 19.06.2011.

19.06.2011. u 02:28h KanalniOtvor je napisao/la: ------------------------------------- Da je španjolsko osvajanje Amerika kao i pokrštavanje koje je išlo uz njega učinilo strašne zločine to je činjenica, da su desetci milionaljudi nestali to je činjenica, da nisu svi ubijeni nego su umrli mnogi i od “europskih“ zaraznoh bolesti i to je činjenica, da je Afrika uništavana radi robova i to je činjenica i nema nikoga u krščanskom svijetu koji bi to negirao, no čim se spomenu neki drugi odmah se nađu duboko uvrjeđeni, spomene li se genocid nad Armenicima sugovornik je uvređen više nego da mu opsuje oca i majku, spomenu li se osvajanje svijeta koja su se dešavala istovremeno sa osvajenjima Amerika to je uvreda a ja se samo držim povijesnih činjenica, Križarski ratovi su po njima zločin ali napad iosvajanje jeruzalema, Damaska i Konstantinopolisa ne, dakle to je licemjerje, zar ne?

VL
OB
-obrisani-
02:51 19.06.2011.

Koja je razlika između krščanske kolonizacije i muslimanskih osvajanja? Koja je razlika između odvođenja kao roblja crnaca iz Afrike i odvođenja roblja u Istambul ili neki drugi dio u muslimanskom svijetu? Koja je razlika između rušenja džamije ili kršćanske crkve,e, hinduističkog hrama ili nekog drug vjerskog objekta? Sve se to dešavalo i dešava se, jedino je problem da muslimani ne osuđuju islamistička divljanja, sada jer to strah ili to podržavaju to ne bih znao, nisam čuo očo čitao da netko osuđuje ubojstvo bombom šijitskih hodočasnika u Karbali ili ubijanje krščana u Bagdadu ili Aleksandriji, ćak se i opravdavaju islamistički teroristi poput Arifa Uke riječima “ponjeli ga osječaji“, e pa neče iči

VL
OB
-obrisani-
02:55 19.06.2011.

zlocin je zlocin i los covjek je los covjek nebitno na religiju ali vidis opet sta ti svega nabroja hehehehe a sad nekazem da nema ni kod nas jedna velika kamara toga ali netreba nas opet sve vezati u ta sranja jer hvala Bogu ima u nama nekima nade ali da bi se malo bolje orijentirao preporucujem ti da procitas Kuran neboj se neces postati musliman ali ces se zapitati odakle tim kvazi islamistima sve te ideje koje pola svijeta radi krscanske TV veze uz Kuran...veze s vezom kao sto i ja sumnjam da je Bush procitao Bibliju i nasao unutra da bi bilo uredu napsti Irak koji je svakako bio pod sankcijama vec 100 godina pametne su glave napislae svete knjige a tesko da smo svi dovoljno pametni na ovoj planeti pa da se svi drzimo toga sto je unutra napisano

VL
OB
-obrisani-
02:59 19.06.2011.

govno smrdi nebitno na religiju

VL
OG
Oger
07:16 19.06.2011.

A jesu tu Ivanku Ivankovic i psihijatri pregledali? Gdje skrivaju ostale \"vidjelice\"? Zasto se o tome raspravlja u zatvorenim crkvenim krugovima, a ne javno na pr. na televiziji?

VL
OB
-obrisani-
07:27 19.06.2011.

Nemojte glumiti bezbožnike. Bog je velik. Nedokučivi su putevi božji. Volite ljude, cijenite i životinje i prirodu koja nas okružuje.

VL
MA
manoxxl
10:41 19.06.2011.

Ne znam jesu li o nalazima obavjestili Ogera.

VL
OB
-obrisani-
10:53 19.06.2011.

ma bedastoće .....za 30 godina bi se nekaj dokazalo.....ovak....samo bedastoće

VL
OB
-obrisani-
10:59 19.06.2011.

evo čitam,opet neki svećenik optužen za pedofiliju vjerovatno se i njemu ukazalo nešto..... dalmatinska zagora.....to i nije tak daleko od međugorja....vjerovatno je dobar signal tog ukazivanja...digitalni

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.