'Potpisivanjem deklaracije prekršili ste Ustav i osramotili Hrvatsku'
Znakovitim smatra što je u pratnji Vučića bio tehnički ministar vanjskih poslova Srbije Ivica Dačić, ali nije bilo tehničkog ministra vanjskih poslova Hrvatske Mire Kovača.
Komentari 71
Kad se Josipovic vodo sa Tadicem i ljubili se i u lice i guzice onda vam nije smetalo onda je trebalo poboljsati odnose sa Srbijom a sad kad predsjednica potpise deklaraciju onda to nije u redu.
Nije dobro postupila!...a nije ni prvi put
Kraljica dejstvuje na čitavom Balkanu
Pojeli su otrovni plinovi Čičku dosta mozga, ali još se ipak sjeća S. Radića. Taj Čičak i onaj Budiša i ostali proljevićari, postanite PROLJEĆARI, povedite Hrvatsku, nemamo nikoga osim gusaka i koketa koje opet srljaju u maglu. Otkaži socijalistima i i Serošu, vrati se u HSS, napravite konačno nekaj za Hrvatsku.
I Čičak smatra da je on, sa te svoje pozicije, prozvan da o tome govori!??
Cicak si svasta dozvoljava! On niti ima pravo niti je od bilo koga ovlasten posivati Predsjednicu na bilo kakovu odgovornost. Povjest treba ostaviti struci jer zivot danasnjice ide naprijed!
Eto nakon ponašanja Oreškovića i njegovih ćuprijaša svašta se može desiti pa da prijevremeno ode i Kolinda.
Nije to prvi put a koliko je znam ni posljednji
Neki dan su Srbi uložili žalbu EU protiv hrvatske jer su naši EU parlamentarci tamo napravili izložbu u čast kardinala Stepinca. Čak su nedavno u vatikanu vjerojatno i spriječili proglašenje kardinala Stepinca svetim! Mnoge hrvatske firme zbog jugonostalgije posluju u srbiji tako da je naša zemlja zbog toga lako ucjenjiva. Ponašanje naše predsjednice je naivno.
Sad je opet Sdp kriv i opet je Sdp umijesao svoje prste.Kolinda li Kolinda domoljubi polagali tolike nade u tebe a ti ih izda.
Sluganski hrvatski narod, koji je ujedno sam sebi najveći neprijatelj, zbilja nije zaslužio da na vlasti ima takav politički ološ koji ga svakim trenutkom sve više upropaštava u svakom životnom segmentu. Ali kako da se dozove pameti ? Možda se to dogodi kad već bude prekasno za sve a nekako mi se čini da će baš tako i biti.
bravo cicak
Čičak se javi svakih 10 godina to je njegov nivo ta nebuloza o datumima je samo ljubomora na pametniju i uspješniju osobu da živi tri života neće bit na njenom nivou nisu vrijedni spomena komentari traktorista
Znaci i ovaj put ursala je i sefa i stanicu ili ti postaju......No tko ce namiriti stetu koju napravi Hrvatskoj i Hrvatima sa HDZe klikom.
Najgore je kad SVATKO LABRTA O POLITICI I POVJESTI .
čičak podigni hlače!
Čičak....potrcko,,,,sekte zvane,,,sdp
Bravo Predsjednice! Dobar početak! Ekstremistu Čičku: A kada je vrijeme za pomirenje?! Čuvaj gaće da ti ponovo ne padnu...
Ajde Čičak drži hlače i šuti moralna nakazo!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ta zena pojma nema i ako netko strucne kvalifikacije nema za mjesto na kojemu je to je hrvatska presjednica. neshvatljivo,da se na takvo mjesto biraju nezrele osobe.