Izrael izveo napad na Bejrut, čule se eksplozije: 'Odjekivale su jedna za drugom'
U utorak je Iran ispalio gotovo 200 projektila na Izrael, Benjamin Netanyahu prijeti da će Iran ''platiti za napad''
Komentari 84
"To je prva borbena smrt koju je Izrael objavio unutar Libanona, i prva koju smo čuli od Izraela" . . . Da postoji pravilo da čestiti bramitelji ne giniu ili ako se stradanje ipak desi (kao u Ukrajini) tada jekrajini) tada je omjer stradavanja agresora 9 naspram jednog branitelja. To barem znamo iz podataka koje nam precizno i uredno servira ovaj portal. Zar ima nekoga tko sumnja ?
Ulazak izraelske vojske na podrucje Izraela...? Valjda invazije Libanona, gdje su poginuli. Sada bacaju kao svako razmazeno deriste tantrum, pa zabranjujun ulazak glavnom tajniku UN-a kao da on ima ikakve veze s bilo cime.
@GNKDZ1986.....( anti azovac...kaj podtoji neki drugi jezik osim Hrvatskog .??srpski je izvedenica Hrvatskog jezika.) Kada sam bio u Austriji... . Pitao sam mog rođaka kojim jezikom priča sa austrijancima. On mi je odgovori da da sa njima priča na nemačkoma priča na nemačkom ali da je malo drugačiji akcenat nego Bonu.
Interesantno je kako svi slobodoumni globalisti, ljevičari, liberali, wokeisti podržavaju Izrael i njegovu zločinačku vlast koja masovno ubija djecu u Gazi i Libanonu, a sa druge strane groze se nad Rusima koji nisu niti približno ubili toliko civila .
Nisu Izraelci navikli na protivnike sa oružjem, počele su se dizati brojke poginulih
Podivljali cionisti o kakvoj odmazdi je riječ, tko sve vrijeme napada sve oko sebe i prikazuje se žrtvom.
Zlocesta zapadna kreacija u okupiranoj Palestini je moralo dobiti disciplinske mjere od Irana zbog neobuzdanog ponasanja po cijelom bliskom istoku. Nakon sto su disciplinirani kmece velikom tati da ih zastiti i opali po Iranu. Tzv. zeljezna kupola is ostale proturaketnjee instalacije su se pokazale kao papirnata kupola kada su prave rakete u pitanju a ne one is kucne radinosti koje jadni Palestinci prave u garazama.
Što će biti kad im Ameri ne buju pomagali?
Koja svrha komentarisanja kada vlada cenzura ? Bilo prko 60 komentara a sad 43.
Sinoć Ameri priopćili da su sve rakete presretnute. Kad ono...
Ta kupola je malo bušna.
Sada Izrael treba stisnuti sa svih strana, pogurati invaziju iz Irana i Libanona i ostatak preživjelih gurati iz Gaze, jer će od tamo povući trupe da osnaže druge linije i u međuvremenu nastavak bombardiranja iz Irana..
Zaigrala mečka i pred njihovim vratima.
Smiješno je kako Izrael prijeti tuđim a ne vlastitim resursima, kao i Ukrajina. Sve. Će to puknuti prije ili kasnije jer svijet je multipolaran a i amreikancima će dojaditi da podmeću leđa za tuđe mokre snove. Narod u Izraelu isto ima svoj adz koji ih uvaljuje u probleme kao i nas naš
Sramotno i neshvatljivo je kako brišete komentare, koji niti jednim slovom ne krši niti jedno jedino pravilo komentriranje. Nije bilo navijanja, vrijeđanja, niti bilo što sporno u komentaru koji sam napisao. Nije uopće važno što ste izbrisali komentar, ono što je strašno kako cenzurirate stvari i utječete na javno mijenje, te na taj način pokušavate u većoj ili manjoj mjeri utjecati na javno mijenje. Sloboda misli, govora, pisanja, naravno bez vrijeđanja bilo koga je mrtvi ideal ili slovo na papiru. Očito je da da iza toga stoje neke organizacije koje iz nije važno koga interesa pokušavaju stvari prikazati stvari samo onako kako to oni žele. ne postoji niti D od demokracije, niti S od slobode.
Bojim se da uskoro neće biti ni Izraela ni Ukrajine.
Mnogo više se očekivalo od te željezne kupole. Iako Iran nije poslao najnovije i one super nadzvučne rakete sudeći po snimkama koje su stizala iz čitavog područja pogođenog dolaskom istih, može se procijeniti da je zaista velika većina rekao bihh i više od 80% neoštećena prošla do cilja. Nisu tu mogli pomoći niti Američki avioni koji su imali naređenje sve to poskidati, dobro tako je barem Biden rekao ako se nije zabunio. Na slici iz “situacijske sobice” vidimo Kamalu kako se držeći za glavu i čudnog izraza na licu vjerovatno pita wtf. Pored nje Biden utegnutog lica i ukočenog pogleda odaje dojam čovjeka udubljenog u neki sadržaj. No dobro možda je slika Trumpova namještaljka. U prvi tren ratna propaganda je pokušala stvoriti dojam o neuspješnom odnosno odbijenom napadu Irana ali već tijekom noći i zapadni mediji suočeni sa poplavom videa kako od Palestinaca koji su ovo snimali kao neku vrstu vatrometa tako i samih Izraelskih vojnika zatečenih na položajima koji su bili distribuirani necenzurirani putem Telegram kanala, počeli su sramežljivo pisati o štetama i kraterima po čitavom teritoriju. Očigledno čitav svijet ide putem sve tvrđe konfrontacije, nama svima se je spremiti za najgore. Ne nije rješenje ići nego, kopajte bunkere i kupujte cement dok ga još ima.
Kažu da je zračna baza Nevatim toliko oštećena iranskim projektilima da sada nije za uporabu. Najmanje 20 zrakoplova F-35 oštećeno ili uništeno, kao i tenkovi, plinske platforme, stanice za popravak vozila i hangari. Bravo majstori..🤣
Prema vojnim portalima Iran je potpuno uništio zračnu bazu Nevatim te 20 F-35 aviona, preko polovice ukupnog broa koje Izrael ima. Pošto su to jedini lovci sposobni za napad na Iran a nobi dolaze tek 2028, pokazalo se da Iran uopće nije bezazlen u nesposoban kakvim ga se prikazuje. Izrael ima težak zadatak na tako malom prostoru štititi toliko oružla.što se pokazalo nemogućim. Koliko je napad ozbiljan pokazuje i najava američkog vojno industrijskog establishmenta da napadne iranska nalazišta nafte. Sve naravno pod krinkom nepostojećeg lažnog 'kolektivnog zapada'. Ali svijet se promijenio na njihovu štetu, tu je sada Rusija i Kina na suprotnoj strani i sve je moguće. Jedno je sigurno da Ovaj put Izrael u svemu tome ne može izaći kao pobjednik i diplomacija i smirivanje im je jedini suvisli put.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Zasto se Liabanon sam ne razracuna sa teroristickim skupinama kao sto je Jordan to napravio. Onda nebi bilo problema