Imunolog Trobonjača optimističan oko razvoja epidemije: 'Vjerujem da će se to dogoditi ove godine'
Omikron je blaža varijanta, a uz to se akumulirala imunost
Komentari 22
Trabunjača okreće ploču... Imam osjećaj da štakori napuštaju brod!!!
Pocelo je okretanje kaputa.
znači skužili ste da se narod nece cijepiti 10x, i da ljudi nisu bas toliko glupi
Jedva čekam da se ovakvi ponovno počnu baviti brojanjem salmonele u izmetu.
Američko Ministarstvo zdravstva najavilo je da od 2. veljače bolnice više neće objavljivati smrtne slučajeve od covida iz prethodnog dana. Također neće više objavljivati koliko je covid pacijenata u bolnicama i na respiratoru. Kad zapovijedni vrh odredi, korona prestaje.
Sva sreća da je naš HDZ rasturio koronu još prije dvije godine pa nas se ta problematika uopće ne tiče.
Premda je epidemija završila u svim nerazvijenim zemljama, u EU, USA i Kanadi sigurno neće završiti... Epidemija ima preveliki politički i financijski potencijal da bi samo tako završila... Francuska je pred izborima, Nemačka ima zeleno/crvenu progresivno autoritarnu koaliciju... Covid potvrde se neće ukidati, dodatno će se proširiti njihov sadržaj i forma... Obveza testiranja, cijepljenje i sl. će se proširiti na gripu...
Kad će se čuti glas nekog od svih onih stručnjaka koje mjesecima trpate pod tepih? 'Oće to napokon?
Žao mi je svake osobe koja je napustila ovaj svijet to neka je jasno, no ljudi, vrlo jednostavno, postoji zlo. Čovječe trebate se odlučiti na koju ćete stranu. Nema srednje odluke, sredina je farizejština i hipokrizija. Tko je bez grijeha neka baci kamen prvi. Može se krenuti krivim putem, ali čovječe ne trebaš ostati na tom putu. Dobro znaš kome se uvijek možeš obratiti, tko te uvijek čeka raširenih ruku. Gospodin je jasno rekao - "Ne boj se. " Dakle moje pitanje svima Vama jest, hoćete li se odlučiti na stranu dobra - ljubavi, života, slobode, ili na stranu zla - kupljenih ljudi prodanih duša koje ga propagiraju i zla koje ne poznaje ove tri riječi i koje Vas želi porobiti? Ja sam odabrao. A Vi?
Trabunjača se osokolio i priča drugu priču od kako mu je gazda Bill Gates najavio prestanak pandemije . Zbog ovakvih kao što je ovaj slugan Trabunjača sam potpuno izgubio vjeru u zdravstvenu struku i znqanost, prosto mi se gade ...
Vjerovanje i mislim je oduvijek bila znanost.
A mi naručili milijune cjepiva koje smo već platili novcem Hrvatskih građana. Što sada?
Gospodine Trobonjača, naime kakav ste vi to stručnjak kada svaki tjedan iznosite drugačije stavove i to dijametralno suprotne. Što nas niste vi u početku plašili omikronom?
iskustva nam govore o slabljenju snage virusa kroz vrijeme i razvidno je kako sve ide u tom smjeru. Ostaje samo pitanje razvoja posljedica političkog opreza koja se na žalost u raznim krajevima svijeta može drugačije odražavati . .Tako je zaa očekivati da recimo u Africi bolest i borba protiv nje traje još nekoliko godina ,a u Europi ostane samo oprez .
Gotovo je,više ne postoji globalni problem virusa SARS-CoV-2.Omikron je spas!
Jeste li ćuli novost. Antivakserski idol Đoković vam je deportiran. Izgubio je.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ovaj Trabunjača ostat će po zlu poznat... bilo bi mu najbolje da se zavuče negdje u mišju rupu i prestane trabunjati. Odtrabunjao je svoje...