Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 159
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
manijak uhvaćen
Povratak na članak

Ilegalni useljenik trgao ogrlice starijim Puljankama

Nakon što bi odabrao svoju žrtvu, 45-godišnjak bi je pratio do osamljenog mjesta, odnosno parkiranog vozila ili ulaznih vrata stana ili stambene zgrade te bi joj u pogodnom trenutku prišao i s vrata otrgnuo nakit.

Komentari 2

OB
-obrisani-
15:08 11.05.2011.

bit će ovakvih useljenika kojima je Hrvatska ukinula vize sve više i više kada krene turistička sezona.Sve će se to reklamirati pod \"hrvatski turizam\".

VL
AN
Antiflašist
15:33 11.05.2011.

Ne da nema viza, vec je svakom cd-romu iz šapca Hrvatska raj. Naštanca par prosjaka pa onda socijala, subvencije i djecji doplaci.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.