I Milanović u mandatu svoje Vlade imao čovjeka koji je koristio državni stan, a imao prebivalište u Zagrebu
Riječ je o Vanji Biliću, pomoćniku tadašnjeg ministra Orsata Miljanića, a danas predsjednikova predstojnika
Komentari 35
Milanović je, koliko se ja mogu sjetiti, kupio stan od bivšeg direktora Croatia osiguranja neposredno prije nego je postao premijer. Taj bivši direktor nalazio se u sporu s Hrvatskom zbog otkaza koji mu je izrečen. Nakon toga je Milanović postao premijer i prodavaču svojeg stana je omogućio dobiti otpremninu od jednog milijuna Eura. Ali koga to zanima? Da to ne bude na "tapeti" ima se gospodina Frka Petešić.
S Vanjom Bilićem je zapravo bio stvarni prekršaj. Imao je prebivalište u Zagrebu, pa dobio i taj stan na korištenje. E, Milanoviću. Koliko je već isplivalo sumnjivih stvari koje si sredio svojim pajdašima. Sigurno ćemo još štošta doznati.
To se ne smije reci! To je problem tek ako smrkavcic optuzi i osudi nekoga. Njegovim smrkoljupcicima nista ne znaci ako je i on radio ono za sto optuzuje druge. To je u njihovim ocima jos ppstenije. Ne cudi, vecina ih se sa Buljom "skolovala".
Po nekim političarima se smije protuzakonito sve raditi ako je neko prije toga nekažnjeno to isto radio.
Zoki je član partije koja je sljedbenik partije zločinca tita!!!!!!!
Slučajni fikus, kriminalac, najgori premijer svijeta trebao bi biti u zatvoru kao i mnogi njegovi kriminalci no institucije u rikama komunjara sa kadrovima kao što je Bajić čuvaju svoju bagru od procesuiranja i zatvora
Predsjednik RH, iz dana u dan ”povraca” mentalne bljuvotine koje ni pas s maslom ne bi pomirisao! Koja je to mentalna razina s koje se ”dira” u necije prezime, necije skolovanje, necije postenje…? Koja je to mentalna razina s koje se ljude proglasava lopovima, kriminalcima, nepismenima… ?
U svim državama ljudi koji su na madatnoj funkciji ili ih je zaposlio netko tko je vezam za mandat i nemaju stalno prebivalište dovoljno blizu za svakodnevo putovanje stanuju u stanovima koja im osigura država ukoliko sami nemaju sigurno riješenje stambenog pitanja. Sigurno su tako "nagrađeni" saborski zastupnci svih stranaka koji dolaze iz udaljenih jedinica ili im sabor refundira dio troškova za hotele i dnevnice koji je znatno vaći nego subvencioniranje stanarine. Definitivno je Frka Petišić izpostavljen jer je Plenkovićev kadar.
Pun afera ko brod. Napad je najbolj obrana jos dok teta Stefica u petak skuha grah sa kiselim zeljem na brdu garantirano buran vikend sa Slucajnim.
Da bas tako,Milanovic je imo jednog koji je koristio drzavni stan,a Plenkovic ima barem 30-ak takvi,samo treba da se klupko pocne odmotavat........
dobro i kakve to veze ima da ste to onda otkrili zoka bi ga otjerao
Opss,...a jel se moze znati sto je ban Jelacic radio inkako ?Pa da i njega uzmemo za opravdanje za kriminalnu?
Milanović je barem kupio stan,dok se drugi ljuljuškaju besplatno u državnim stanovima ionda se brane da je to po zakonu.Ma dajte najte.
A iz kojeg je to izvora došlo, koji su dokazi....sve to liči na lutajući prst lopova: "I on je isto krao, dajte njega, njega...". E, jadnici iz Kradezeja....
Ma to nije moguće.....pa drug Milanović je svoj mandat odradio besprijekorno......onaj" sitni" dug koji je napravio Republici Hrvatskoj.....to se partiji može oprostiti.......
Ma nije valjda??? I tek sad se to saznalo? čak i objavilo? Ha, ha!
Sad zoki nemože spavati, razmišlja što će reči novinarima ujutro
60% svih problema današnje RH leži u domeni HR pravosuđa, koje nije funkcionalno,i u zoni je visoke korupcije. Rješenje je u raspuštanju pravosuđa kompletnog,i danski model pravosuđa. U Danskoj građani imaju najveći stupanj povjerenja u pravosuđe. Hr pravosuđu trebaju veliki kirurški zahvati,a ne liječenje flasterom. Milanović može jednostavno raspustiti pravosuđe ili što god pod tim napraviti...
Mi ili oni …..svejedno nam je .
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Pa kakvo je to opravdanje? Pa onda se ništa ne može mijenjati jer je već netko prije nešto krivoga napravio. Pa niti policija ne prizna izgovor da je još netko prebrzo ili pod alkićem vozio. Nečija krivica ne opravdava moju krivicu.