Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 97
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
i on se umirovio
Povratak na članak

I Damir Kajin predao zahtjev za povlaštenu saborsku mirovinu

Mislim da sam u svojih 20 godina rada zaslužio mirovinu, rekao je prvi političar Kukuriku koalicije koji je na jedan dan otišao u mirovinu. Milanović je rekao da mu je žao zbog Kajinova poteza

Komentari 388

BO
bomba
19:37 17.01.2012.

Sječam se kako je galamio u Saboru kako neki imaju povlašten položaj u hercegovini i da su paraziti koji žive na grbači hrvatskih poreznih obveznika. Nikad nije imenovao te povlaštene ljude ali je danas imenovan jedan istrijanin koji je pljuvaoo na druge. Pa ako netko živi na grbači poreznih obveznika onda su to naši političari a sa ovim su i dokazali da su paraziti u našem društvu. Pa zar ovo nije očit primjer parazitskog ponašanja i pohlepnosti. U prirodi postoje paraziti koji neće da ubiju tijelo od kog žive i parazziti koji ubijaju tijelo od kog žive. Ovi političari su paraziti koji ubijaju onoga što mu plaću daje.

VL
IV
ivanhorvat2001
19:37 17.01.2012.

ja sam mislio da su ti kukurikavci same postenjacine. a kajin jadan socijalni slucaj, ona slika gore ja valjda iz nekog istarskog sela :D dobro da mu se rolex ne vidi.

VL
OB
-obrisani-
19:38 17.01.2012.

. i ja sam mislio da su samo hercegovci lopovi ali kad sam vidio sanadera - dalmoša, polančeca - podravca, jakovčića -istrijana postalo mi je jasno da živim u velikoj zabludi. .

VL
DR
drznedaj
19:39 17.01.2012.

Bomba, ono sto su nam Hercegovci napravili (privatizacijom itd.) to necemo tako brzo preboljet. OSim toga Hercegovci nisu nikud otisli. Jos su oni u svim strukturama. Pogledaj si malo uprave velikih firmi za vrijeme HDZ-a. AK mislis da time sto su se PAsalic i ROjs npr. povukli iz javnosti da su svi otisli, tu grijesis. Osim toga nisu ni oni bas besposlicari. Pogledaj di ima Pasalic svoje krakove sve. Tak da, ovi jesu lopine ali Hercegovce nece nikad pretec

VL
FI
fiberglas
19:40 17.01.2012.

Štupido boškarin!!! E jaka ekipa za koaliciju...Jakovčić, kajin (ehhhh) pobjegulja debeljuh, da nastavim?

VL
OB
-obrisani-
19:41 17.01.2012.

drznedaj . u pravu si samo potraži ct mozga da vide što se događa .

VL
Avatar aherts_
aherts_
19:41 17.01.2012.

Nitko ovdje ne osporava da vi niste zaslužili mirovine(makar je i to upitno u nekakvoj analizi),ali zaslužiti mirovinu i ovako se basramno i amoralno ponijeti je ipak razlika. Bar bi trebala biti,\"gospodine\"Kajin.

VL
OB
-obrisani-
19:42 17.01.2012.

Još jednom : Srami se Kajine ! Nisi zaslužio da zastupaš,ni lokalne pijance Odvratan. Žao mi je što u vladi imamo Spodobu kao što si ti. ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

VL
OB
-obrisani-
19:42 17.01.2012.

@drznedaj . i eeg mozga zna biti uspješan u otkrivanju bolesti

VL
BO
bomba
19:46 17.01.2012.

kamoćemo par hercegovaca koji su 90-tih bili u vrhu RH bili su paravan za trenutnu pljačku. Stalno su se spominjali oni koji su sumnjiva morala ali nikad one koji su radišni i koji znaju raditi. Zašto? Pa da bi skrilili svoje mane iza hercegovca koji teritorijalno ne pripada RH i onda je to najlakše bilo tako nekoga okriviti. Nikad nisu pljuvali na vrhunske sportaše iz hercegovine koji su svim srcem igrali pod zastavom RH. Nikad se ne priča o čovjeku koji je večinski vlasnik Saponie, Koestlina, brodomerkura,... Ti nisu interesantni jer su uspješni.

VL
ZE
zelenakrava
19:46 17.01.2012.

Kajin je moje godište.Pa on nema godine života i sa 58 godina ne može u mirovinu.Osim invalidsku-a ne izgleda bolesno.

VL
IC
icko
19:48 17.01.2012.

Goriste vi koji kritikujete Kajna i ostale, zar vi isto to nebi napravili???? 90% sadašnje valadebi to isto napravili dasu u oporbi.. Samo nemaju muda javno reć.. Svisu oni isti njihov đžep na prvom mjestu ..

VL
AN
ana
19:48 17.01.2012.

Sad je bio na Dnevniku - srce malo slatko debeljuškasto simpatično, uopće nije svjestan koje mjesto zauzima na ljestvici ljudskih vrijednosti poželjnih za obavljanje odgovornog posla služenja javnosti - što je prvo i osnovno polje političkog djelovanja. Zato mu trebaa oprostiti - kad je tako slatko naivan, ko dobri vojak Švejk, ponos mamin.

VL
DZ
dzukaficuka
19:49 17.01.2012.

Rekao sam KUKURIKU = KUKULELE sami postenjaci i samo delaju i delaju ha ha ha .MMF sad kad dode onda opet 350 000 radnika na cestu a Kradimir i onaj gadni stvor Pusicka ce se tek obogatiti sa svojih 10 prstiju.Hvala Hvala dragom Bogu JA ih nisam birao sad imam 4 godine mir kad dodem u Birtiju sad odmah pluvanje po politicarima iz Vlade he he he

VL
OB
-obrisani-
19:49 17.01.2012.

bomba . ništa manje hercegovci nisu lopovi nego ostali hrvati ali ni više . tako da ih ne idealiziraš jer ih dobro poznam .

VL
IC
icko
19:52 17.01.2012.

Remetinec Onje samo iskren togase ne srami zar nije isto sramota kakoje kupija stan tatko Milanoviću? Za 2 mjeseca u pbz otpremnine toliko dasu bile 2000 prosječnih plaća toliko o poštenoj vladi tvojoj.. Da ne spominjem ostale poput Linića Čačićaa daje donekle normalna država već odavno nebi bili na slobodi..

VL
IC
icko
19:54 17.01.2012.

kamoćemo Istina sve štosi napisa ovi naši bijednici uvjek u nekom nađu krivca.. Jedino partija nemože pogriješit..

VL
BO
bomba
19:55 17.01.2012.

kamoćemo Ne idealiziram već kažem nema ravnoteže u javnosti. Čovjek je lopov a ne teritorijalna pripadnost. Nikad se ne spominju uspješni hercegovci nego samo oni kriminalci. I zato kad danas kažeš hercegovac svi misle lopov. Sanader, Polančec i ostali koji koji su prodali sve što se može prodati nisu hercegovci. Ali kad kažeš dalmatinac nitko ga ne uspoređuje sa Sanaderom. To hoću da kažem jer mnogima hercegovac je paravan za njihovu krađu. niti je hercegovac lopov niti dalmatinac niti istrijanin več čovjek koji se usudio krasti.

VL
OB
-obrisani-
19:56 17.01.2012.

bomba . dobro budala ima i bit će, sijanje razdora im j jedini cilj . svom ljudima dobre volje sve najbolje .

VL
MK
mali kukuriku
18:13 17.01.2012.

Svi, apsolutno SVI su \"poštwnjačine\", ***** ti tu politiku.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.