Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 137
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
PUTNIČKA PRAVA
Povratak na članak

I brodskim putnicima naknade za kašnjenje

Ovaj će propis stupiti na snagu 2012. godine pa će ga morati primijeniti i hrvatski prijevoznici.

Komentari 2

GO
golo
15:55 06.07.2010.

big deal pametnjakovici u europskoj uniji, a jeste pametni, svu ste pamet pokupili zato sto ce te mi dati 80 eura a ja moram potrositi 5 purta vise nego sam planirao

VL
OB
-obrisani-
16:31 06.07.2010.

Dobar potez. @golo, najbolje je da nikud ne putuješ, nećeš ništa potrošit\'.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.