Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 143
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
ogorčeni branitelji
Povratak na članak

HVIDRA Gospić: Nosit ćemo majice "Udruženi ratni zločinac"

- Netko mora biti osuđen dobro da bi se nekoga oslobodilo, Alićev je komentar na oslobađajuću presudu generalu Ivanu Čermaku.

Komentari 15

PG
praseca gripa
09:44 16.04.2011.

Ovo je najponizniji,najjadniji i najskuplji pokusaj ulaska u EU otkako je svijeta i Europe!

VL
1J
1japan
13:41 16.04.2011.

dali neko zna koliko u hrvatskoj ima HVIDRA

VL
Avatar alien79
alien79
15:08 15.04.2011.

Vežite se lancima ko onaj SKOJ-evac j eb o vam on mater, sad glasajte za izdajice hdz-ovske

VL
PL
pajo-likota
15:12 15.04.2011.

Otkud ti pravo da nam psuješ mater????Budaletino ti i onaj ko ti pušta ovakve komentare..

VL
MA
mališa
15:40 15.04.2011.

Proterali 200 000 ljudi iz Hrvatske, a nazivaju se braniteljima. E, svašta.

VL
OB
-obrisani-
16:19 15.04.2011.

15.04.2011. u 15:40h mališa je napisao/la: Proterali 200 000 ljudi iz Hrvatske, a nazivaju se braniteljima. E, svašta. ------------------------------------------------------------------------------------------------ ONI SU SPASILI 200.000 ljidi da sam ja bio GENERAL svi bi bili MRTVI,hehehehheheh i onda bi bili zlocinci ovako ne....

VL
OB
-obrisani-
19:28 15.04.2011.

Mališa , 200 tisuća protjerano, 700 tisuća u Jasenovcu, pitam se od kuda vas toliko, a Kosovari vas pobijedili sa k.urcem..., šuti i pokrij se po ušima.

VL
Avatar alien79
alien79
20:51 15.04.2011.

Likoto nabijem te na tvrdo glupane zatucani

VL
32
321961
22:30 15.04.2011.

pa ljudi dali smo mi najpametniji ili smo grupni idioti. mi jos nijesmo svjesni sa kim se mi poistovjecujemo dali je normalno da se jedan dobar dio naroda , a i kompletna vladajuca struktura poistovjecuje sa ratnim zlocincima (dobro znamo da presuda nije za nista i ko su oni bili prije rata, pobogu otrijeznimo se i pogledajmo istini u oci budimo ljudi)

VL
MR
mirha.rudes
08:02 16.04.2011.

MALIŠA Trebalo vas je sve ali ima vremena ,pripremajte prijevoz jer zagađujete zrak (zrak ti je inače vazduh ako nisi uspio naučiti.

VL
OB
-obrisani-
10:26 16.04.2011.

. ...... RVATINE e takve hemrang s pravom zove cucavci.cuce kad puca a galame kad je mir .

VL
VE
velikazmija
16:46 16.04.2011.

alie4ne to što nudiš ovdi najbolje da to ostane u obitelji-- šteta energiju trošit na druge koji to ne zaslužuju---- si razmel--

VL
LJ
ljp
17:38 16.04.2011.

MESICA uhititi i sudit za izdaju.Sve Hrvatske branitelje odmah pustiti.Zatrazit izrucenje GLAVASA i covika oslobodit.Zakon o aboliciji ponistiti.Pronaci i kazniti onoga tko je objavio REGISTAR BRANITELJA.Svi koji su suradjivali sa HAAGOM preispitati i po potrebi tuziti.Reda uvesti u Hrvatsku.U Saboru ,,mora\" siditi najmanje 10 branitelja uvik!!!

VL
BP
bpahic
07:57 26.04.2011.

Zanima me jesu li se Hrvati vratili na prostore od kud su protjerani (Vojvodina-Slankamenn, Rep.Srp.)Jesu li UN ili su danas tako revne i precizne u odnosu na zločine nad Hrvatima? Je li se rat vodio u Srbiji pa su Hrvati razarali spske gradove, rušili crkve i bolnice po Srbiji i za sobom ostavljali minska polja?Jesu li Iz UNPA zona spriječeni izgoni Hrvata?Jesu li osude nad pkupatorima jednako drakonske kao hr. generalima? Je li bila Oluja nad \"krajinom\" prije ili poslije okupacije hrv. teritorija i zločina nad hr. narodom? Zašto se stalno ističe jasenovac i opravdava Blajburg, a za oluju se ne mari za uzrok niti se tretira kao posljedica? Kako to da je dobrovolni i od paradržani organizirani odlazak Srba veći hrvatski grijeh od pokolja na Ovčari ili u Srebrenici? Kakva je to međunarodna pravda koja negira pravo na obranu?

VL
BR
braco225
09:45 26.04.2011.

Pametna je bila Francekova vlada u tom momentu Zamislite taj kako ga oni nazivaju jadni srbopederski narod zivio od pljacke i ubistva sa zalihama koje su ostale od juge u trgovinama punih 5 g ,pa kad su sve pozderali iali i polokali oni koji su imali kog u serbojebiji prvi sa punim kamionima traktorima opljackanih stvari kao i zlatnine i ostale vrednosne robe put pod noge za srbojebinu ,a ostala sirotinja to jest posten pravoslavni narod iz krajine zadnji da ga ovi MAR cetnici mogu putem klat gazit i sve to svjetu prikazat kao genocit Hrvata prema serbojebacima i drkacima , Sreca sta im je ponestalo hrane jer bi oni jos i danas pljackali klali palili i ko zna st sve nebi radili samo da okrive hrvate No Francek je znao da im nesmije dozvolit opskrbu hrane pa l;judi i bez OLUJE bi oni prvo se poklali medu sobom a onda se razbjezali i ope kriv ko drugi nego hrvat e jesu oni stvarno SRBOGOVNA

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.