Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 129
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Gaf tjedna
Povratak na članak

Htio postrojiti stranačku vojsku nasred Trga bana Jelačića

Keleminec i A-HSP ne kriju simpatije prema Anti Paveliću i NDH

Komentari 29

BO
bolesnodrustvo
08:59 01.03.2015.

Htio postrojiti stranačku vojsku nasred Trga bana Jelačića- što u ovoj ludoj zemlji svaki ridikul smije imati svoju vojsku? Ovoga treba na duže vrijeme smjestiti u kavez se demilitarizira.

VL
Avatar juma
juma
10:17 01.03.2015.

Nikakve zabrane. Članak samo pokazuje hrvatski mentalni sklop nastao u totalitarizmu. Takve minorne ekstremne stranke postoje i u Njemačkoj i u Francuskoj, Švedskoj i svim demokratskim zemljama. Novinar bi kao drugovi partijaši samo zabranjivao i hapsio. Jedna demokracija treba i mora istrpjeti i likove poput Keleminca i njegove stranke. Isto tako je nedopustivo da se jedni prosvjednici uhićuju, a druge podjednako ekstremne se štiti od gradjana jakim policijskim snagama. Izbalansirana politika prema lijevom i desnom ekstremizmu nužna je za nesmetano funkcioniranje demokratske države.

VL
L0
luena 01
09:00 01.03.2015.

Nema vam pomoci ,svi skrenili sa puta(pameti) ...Ovakve cirkusijade nema ni u jednoj normalnoj zemlji....Imamo svoju vojsku,imamo branitelje koji su temelj ove drzave ne trebaju nam stranacki vojnici... polemajte se konacno da krene iz pocetka il nastavi bez vas. Velicati Pavelica i u-o je jednako zlo kao velicati c-o,jedni i drugi su najvece zlo.. Nek su ih priveli ,trebali su ih zadrzat u pritvoru i podnijet kaznene prijave protiv svih ucesnika tog skupa....

VL
Avatar MRP
MRP
09:34 01.03.2015.

A što ima REDIKLOZNIH tipova u novinarstvu pa to je za nepovjerovati.A "gospodine" NDH je bila izraz volje Hrvatskog naroda-potvrdio STEPINAC I TUĐMAN!!

VL
ĆA
ćaćaća
11:19 01.03.2015.

ali zato novinar ne krije simpatije prema diktatoru maršalu kojeg se opet proglašava jednim od 15 najveći zločinaca svijeta..čudnih li kriterija..

VL
ZG
zgblabla
12:33 01.03.2015.

Andrija jarak na novoj je sve rekao

VL
Avatar ante_djakovo
ante_djakovo
09:49 01.03.2015.

Jedini gaf je skojevac bohutinski i ostojiceva milicija koja stiti bracu pusica!VL je dno dna,ne mozete dalje potonuti!:)

VL
MA
Marko1337
11:56 01.03.2015.

A TKO JE POSTROJIO PARTIJSKU VOJSKU ? Vojsku raznih pusiće, teršelički, rukarci, matula.....sve gamad koja stoji uz bok titove zločinačke vojske, najgorih krvnika nad hrvatskim narodom.

VL
ĆA
ćaćaća
11:21 01.03.2015.

ostojić čuva pusića a keleminac smeta..pitam se jeli ovo 85 god ili 2015 god..i dali je ovo hrvatska ili srbija ili možda nova yuga...

VL
Avatar Sveušesnaest
Sveušesnaest
11:29 01.03.2015.

Pa ni ovi antifašisti ne kriju simpatije prema zločinu koji je ostao nekažnjen, a trajao je ne 4 godine, nego više od 40 godina....i veličaju ga. Nadam se kako će se Ostojić ispričati Kekemincu, baš kao i Grahovcu...

VL
Avatar Oneill
Oneill
13:48 01.03.2015.

U celiju i baciti kljuc!

VL
CH
chanchir
08:55 01.03.2015.

sramotno ponašanje policije. umisto da čovika otpratu nazad na psihijatriju oni ga zatvore

VL
Avatar branko.stojkovic.92
branko.stojkovic.92
10:07 29.02.2016.

Dražen Keleminec i A-HSP su jadnici kada se javno ograđuju od ustaša, a NDH je bila naša časna Hrvatska vojska. Takvi pravaši su sramota, i što se onda oni postrojavaju u "crnome" na trgu J. Jelačića, i idu odati počast na grob dr. Anti Starčeviću. Daj Keleminec idi čuvaj svinje. Ne možeš biti šef ni ovcama, to su za tebe fine životinje...

VL
21
215794
16:36 01.03.2015.

Svakog dana u svakom pogledu sve vise nazadujemo

VL
BA
bajo2
09:51 01.03.2015.

kloferom po guzi,a i po tamburi.ps.nije to nikakvo cudo da se, i da ce se desavati puno slicnih stvari. ako nista drugo onda samo zbog toga sto drzava nije na vrijeme,ili nista poduzela kod onih mongola u savskoj!

VL
DP
Dule Pacoov
09:30 01.03.2015.

Da je ponudio plan I program kako otvoriti radna mjesta,kako zaustaviti odlazak mladih I skolovanih iz RH,kako izbaciti korupciju u skolstvu,sudstvu, zdravstvu , kako od drzave napraviti servis da sluzi gradjanima a ne stranacki aparat , kako se izboriti saa problemom kursa franka ,kako ,kako...On postrojava stranacke vojnike?!?!O Bože , smiluj nam se.

VL
UN
unbekant
08:30 01.03.2015.

Takve izdajnike je Hrvatski narod kaznjavo sa streljanjem,sto se sada ceka,tu nema sudjenja i veliki troskova,par metaka i stvar resena,odakle u 21 stoljecu,u srce europe,da se fasizam i ustastvo pokazuju,kao neka demokratska snaga i vojska,kad se dobro zna sta su ti koljaci u ne tako davnoj proslosti cinuli Hrvatsko narodu,da spominjemo "ostatak"svjeta......................

VL
Avatar IstinaHurts
IstinaHurts
09:00 01.03.2015.

uklanjanje biste je samo dalo vjetra u leđa nestabilnim osobama i teroristima

VL
DP
Dule Pacoov
10:08 01.03.2015.

Pa sta je sledeći korak?!?SSDS da postrojava svoju stranacku vojsku?!?

VL
Avatar HrvatskiNacionalist
HrvatskiNacionalist
11:37 01.03.2015.

Ne razumijem zašto se brani postrojavanje , nek Keleminac okupio svojih 50 ljudi i gotovo. Od ovoga se stvara velika vijest koja vijest i nije.

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.