Htio postrojiti stranačku vojsku nasred Trga bana Jelačića
Keleminec i A-HSP ne kriju simpatije prema Anti Paveliću i NDH
Komentari 29
Nikakve zabrane. Članak samo pokazuje hrvatski mentalni sklop nastao u totalitarizmu. Takve minorne ekstremne stranke postoje i u Njemačkoj i u Francuskoj, Švedskoj i svim demokratskim zemljama. Novinar bi kao drugovi partijaši samo zabranjivao i hapsio. Jedna demokracija treba i mora istrpjeti i likove poput Keleminca i njegove stranke. Isto tako je nedopustivo da se jedni prosvjednici uhićuju, a druge podjednako ekstremne se štiti od gradjana jakim policijskim snagama. Izbalansirana politika prema lijevom i desnom ekstremizmu nužna je za nesmetano funkcioniranje demokratske države.
Nema vam pomoci ,svi skrenili sa puta(pameti) ...Ovakve cirkusijade nema ni u jednoj normalnoj zemlji....Imamo svoju vojsku,imamo branitelje koji su temelj ove drzave ne trebaju nam stranacki vojnici... polemajte se konacno da krene iz pocetka il nastavi bez vas. Velicati Pavelica i u-o je jednako zlo kao velicati c-o,jedni i drugi su najvece zlo.. Nek su ih priveli ,trebali su ih zadrzat u pritvoru i podnijet kaznene prijave protiv svih ucesnika tog skupa....
A što ima REDIKLOZNIH tipova u novinarstvu pa to je za nepovjerovati.A "gospodine" NDH je bila izraz volje Hrvatskog naroda-potvrdio STEPINAC I TUĐMAN!!
ali zato novinar ne krije simpatije prema diktatoru maršalu kojeg se opet proglašava jednim od 15 najveći zločinaca svijeta..čudnih li kriterija..
Andrija jarak na novoj je sve rekao
Jedini gaf je skojevac bohutinski i ostojiceva milicija koja stiti bracu pusica!VL je dno dna,ne mozete dalje potonuti!:)
A TKO JE POSTROJIO PARTIJSKU VOJSKU ? Vojsku raznih pusiće, teršelički, rukarci, matula.....sve gamad koja stoji uz bok titove zločinačke vojske, najgorih krvnika nad hrvatskim narodom.
ostojić čuva pusića a keleminac smeta..pitam se jeli ovo 85 god ili 2015 god..i dali je ovo hrvatska ili srbija ili možda nova yuga...
Pa ni ovi antifašisti ne kriju simpatije prema zločinu koji je ostao nekažnjen, a trajao je ne 4 godine, nego više od 40 godina....i veličaju ga. Nadam se kako će se Ostojić ispričati Kekemincu, baš kao i Grahovcu...
U celiju i baciti kljuc!
sramotno ponašanje policije. umisto da čovika otpratu nazad na psihijatriju oni ga zatvore
Dražen Keleminec i A-HSP su jadnici kada se javno ograđuju od ustaša, a NDH je bila naša časna Hrvatska vojska. Takvi pravaši su sramota, i što se onda oni postrojavaju u "crnome" na trgu J. Jelačića, i idu odati počast na grob dr. Anti Starčeviću. Daj Keleminec idi čuvaj svinje. Ne možeš biti šef ni ovcama, to su za tebe fine životinje...
Svakog dana u svakom pogledu sve vise nazadujemo
kloferom po guzi,a i po tamburi.ps.nije to nikakvo cudo da se, i da ce se desavati puno slicnih stvari. ako nista drugo onda samo zbog toga sto drzava nije na vrijeme,ili nista poduzela kod onih mongola u savskoj!
Da je ponudio plan I program kako otvoriti radna mjesta,kako zaustaviti odlazak mladih I skolovanih iz RH,kako izbaciti korupciju u skolstvu,sudstvu, zdravstvu , kako od drzave napraviti servis da sluzi gradjanima a ne stranacki aparat , kako se izboriti saa problemom kursa franka ,kako ,kako...On postrojava stranacke vojnike?!?!O Bože , smiluj nam se.
Takve izdajnike je Hrvatski narod kaznjavo sa streljanjem,sto se sada ceka,tu nema sudjenja i veliki troskova,par metaka i stvar resena,odakle u 21 stoljecu,u srce europe,da se fasizam i ustastvo pokazuju,kao neka demokratska snaga i vojska,kad se dobro zna sta su ti koljaci u ne tako davnoj proslosti cinuli Hrvatsko narodu,da spominjemo "ostatak"svjeta......................
uklanjanje biste je samo dalo vjetra u leđa nestabilnim osobama i teroristima
Pa sta je sledeći korak?!?SSDS da postrojava svoju stranacku vojsku?!?
Ne razumijem zašto se brani postrojavanje , nek Keleminac okupio svojih 50 ljudi i gotovo. Od ovoga se stvara velika vijest koja vijest i nije.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Htio postrojiti stranačku vojsku nasred Trga bana Jelačića- što u ovoj ludoj zemlji svaki ridikul smije imati svoju vojsku? Ovoga treba na duže vrijeme smjestiti u kavez se demilitarizira.