Hrvatski laburisti: HRT vode Čačićeve sive eminencije
Upravo Vukšić, pa time posredno i saborski Odbor za medije, kreira i potiče krizu na HRT-u, istaknuo je HRT u priopćenju.
Komentari 21
eto vidite što se sad dešava. . pa puno je bilo bolje dok je HDZ kontrolirao HTV....onda su se objavljivale sve točne i pouzdane informacie...nikada nije bilo laži i obmana.....nikada..
Ako se ne varam taj je vukušić sa 50 god. završio faks a završeni studenti poslije diplome moraju odraditi pripravnički staž ako imaju sreću gdje ga obaviti ali većinom su na burzi.Pa za njih vrijedi.POSLIJE FAKSA BURZA a za ovogaa POSLIJE FAXA SABOR I DRŽAVNE JASLE a to što si bio IZVRSTAN pa studirao 25 godina može ti samo pomoći. To je sramota a ne to što se on ne može snaći .
Zasto ste mi poslali ovrhu za neplacene racune iz 2003 (koje sam platio) i desetorostruko uracunali??Radi se o 3.000 kn..sigurno ste racunali na to da ne cuvam uplatnice... Danas od 13.h zovem Hanzekovica ali su svi operateri zauzeti..i nisam ih dobio??
11.04.2012. u 17:34h Ribnik je napisao/la: eto vidite što se sad dešava. . pa puno je bilo bolje dok je HDZ kontrolirao HTV....onda su se objavljivale sve točne i pouzdane informacie...nikada nije bilo laži i obmana.....nikada.. .................................................................................. Siguran sam 100%% da ovo ne pise pravi ribnik nego nekakav jadni klon..ribnik sigurno nebi rekao dešava nego dogada..ovo je nekakav nepismeni jadni klon..
bravo Dragutine legendo imas slijedece godine odmene i moje familije jos 70 glasova svim rodacima cu rec da glasaju za najpostenijeg politicara u hrvatskoj
HTV od 2000 nije hrvatski..gadi mi se ta uvlakacka klika koja je dosla po podobnosti pete kolone 2000 na htv...Vuksic je isto takvo smece koje je kao novinar dok je pisao kolumne za TV iznosio svoja politicka misljenja kao nekakav neovisan lik no bilo je jasno da ljigavac pise za nekoga narucitelja te da ce i zapoceti politicku karijeru..i gdje ce nego u laburiste..
11.04.2012. u 17:47h internet je napisao/la: bravo Dragutine legendo imas slijedece godine odmene i moje familije jos 70 glasova svim rodacima cu rec da glasaju za najpostenijeg politicara u hrvatskoj ........................................................................................................... Ako naucis pisati mozda te netko i poslusa..Hrvatska see pise velikim slovom...kuzis??
nedate da vam se jos H N S uvuce i u h rt onda ste popusili
+ - 11.04.2012. u 17:32h linalena je napisao/la: Na izborima sam glasala za Laburiste , ali sam se jako razočarala. Populisti. .......................................................................... S obzirom da si tako bistra bojim se da tvojim razocaranjima nece biti kraja..
Sve to je poslijedica akcija za crvenom rvackom - ista mora biti sveobuhvatna... dakle, ni rvacka dalekovidnica nije iuzetak...
hrt-e je priča za sebe,parazitska institucija a kaj se tiće laburista čista demagogija i populizam,bili su mi simpatična stranka ali danas nebi im dal ni g od glasa na izborima,a ovaj jazavac lijevo od lesara čista hoštaplerčina...
Ako se netko sjeća komesarskih nadri-komentara Branka Vukšića na tek formiranoj NOVA TV, dok je kao suvlasnik moigao odlučivati o struci, može mu biti vrlo lako bistro zašto će taj čovjek sasvim sigurno učiniti sve da stekne neku poziciju na HTV. Nakon nekoliko neuspješnih samostalnih pokušaja uvaljivanja u Sabor, uspjelo mu se zakačiti za Laburiste i sad će on \"njima pokazati\". Rijetko beskrupulozna osoba, bez uvjerenja i stavova, sve za sebe i iksljučivo vlastiti interes. Sabor se stvarno usrećio imenujući ga šefom saborskoga odbora, aHRT će s njim zasigurno imati gadni9h problema, ponajviše zbog neispunjene karijere u okviru HTV-a. Takve \"veličine\" ne opraštaju, samo malo mršaviji Bolković!
ola zar se tako brzo zaboravlja da je u doba visoke tolerancije za nezakonite radnje devedesetih novinarski Sud časti druga Branka i drugara mu Merlu proglasio NEČASNIM jer su kraduckali
11.04.2012. u 17:32h linalena je napisao/la: Na izborima sam glasala za Laburiste , ali sam se jako razočarala. Populisti. ------------------- Oh linalena, i ja sam se razočarao i tebe, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha,
Oni su preuzeli i državu, gazimir je numero uno potpredsjednik vlade, a tzv. premijer se zavukao u banske dvore k\'o hrčak
11.04.2012. u 17:34h Ribnik je napisao/la: eto vidite što se sad dešava. . _________________________________ Da, vidimo što se dešava. Čedo kamocemo klonira ribnika jer po svemu sudeći VL ga jetrenutno ušutkao. A bilo je i vrijeme da se provokatori kaoao kamocemo i Rambo ušutkaju.
Onaj HNS-ovac, kak se ono zvoe, kaj je promijenio prezime u neko germansko zajedno sa Šprajcom i Kuljišem potiče krizu na HTV-u.
Može HNS preuzeti HRT i sve ostale medije. Nema te sive eminencije koja može ispeglati njegov image bahatog i samozvanog spasitelja hrvatskog gospodarstva, koji koristi svaku priliku da se u medijima naruga sugovorniku svojom prepotentnom arogancijom. U stopu ga slijedi njegova stranačka družica i vanjsko- poslovna ministrica, a zanatu se se uči i kočoperni ministar graditeljstva.
Ma NEmoguce da to Lapimir i ona Pusicka delaju ha ha ha umijesto u CUZU on ce kao PATE biti svugdije i to legalno .Znate zasto jer ste mu VI dali svoje gkasove i sad poklopite se usima i mucite muuuuuuuu.KUKULELE koalicija ha ha ha sve je puno bolje nego za vrijeme Kosorice ha ha ha niko nije tako blesav kako su ovi pametni.Sve su podigl cijene od do benzin nam je tako jeptin naravno Lapimir Linic u INI NO i cijene na gore sad ce dobiti jos boljulovu i proviziju tako i kod HEP HZ itd.Svugdije Mafija ulazi u NO jako posteni ova VL HR bome takve jos nismo imali ni sa Sanaderom nije ova Bahatost postojala
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Na izborima sam glasala za Laburiste , ali sam se jako razočarala. Populisti.