Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 26
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Ministar vanjskih poslova
Povratak na članak

Kovač: Ispunjeni su naši zahtjevi i zato sada Srbija može nastaviti pregovore

- Ako svi budu brzi, ako sve ovo što smo rekli bude integrirano, moguće je do kraja lipnja definirati mjerila - kazao je Kovač.

Komentari 104

ZK
zkuhar
20:48 31.05.2016.

LOL!!!! Ceo vam svet smeje i gadi u isto vreme. U svim zapadnim medijima pišu o neoustaštvu u Hrvatskoj i o drugom svetskom ratu. Dobit ce te jednog dana račun od koje vas je 90-tih samo spasila glupost i degutantnost Miloševića...

VL
Avatar pametnom_dosta
pametnom_dosta
19:28 31.05.2016.

"i isto tako cilj izbjegavanja konflikata pravosuđa u procesuiranju ratnih zločina - rekao je Kovač." zdravo seljački govoreći i dalje će Srbija suditi našim ljudima još jedan maestealan uspjeh naše diplomacije

VL
DU
Deleted user
20:34 31.05.2016.

blokada je bila samo prijateljska usluga hdz-a za potrebe Vučićeve kampanje ... sad kad je ovaj pobijedio, blokada se ukida ...

VL
NK
nikola.krvaric.5
20:48 31.05.2016.

... KO VAS VIŠE U ŽIVOTU OZBILJNO SHVAĆA !?

VL
ZK
zkuhar
20:58 31.05.2016.

Dobio Kovač po guzi od Evropske Unije. To je to. To što je "dobio"su male mrlje pa da niko ne vidi da je spustio i donje gaće. Hahahaha.

VL
Avatar Osiris
Osiris
18:55 31.05.2016.

Ovaj Kovac nam je je*ao kevu. xaxaxa

VL
MA
Machak
23:52 31.05.2016.

A jesmo se debelo izblamirali....ti su se legitimni zahtjevi mogli i onako ugraditi u pregovarački proces....Kovač je rekao da ne će dozvoliti otvaranje poglavlja 23 dok Srbija ne odustalne od zakona o univerzalnoj jurisdikciji što Srbija naravno nije učinila. Paa nam sada svima maže oči. Stvarno se sramotimo.

VL
I1
ing-12345
23:37 31.05.2016.

Kovaču kome ti lažeš. Da li je srbija ukinula sporan zakon? Nije! Pa ministre kako te nije sram pričati da su ispunjeni naši zahtjevi.

VL
Avatar Jaguar_Paw
Jaguar_Paw
20:02 31.05.2016.

Domoljubna koalicija, štiti interese ove zemlje već 25 godina, a njezini stanovnici nisu nikad gore živjeli, čak ni u tamnici naroda- Yugoslaviji. Tužno

VL
Avatar Osiris
Osiris
19:21 31.05.2016.

Opust se Kole, danas sa Putinom potpisano prikljucivanje evroazijskoj uniji, necemo mi u eu.

VL
KI
kimi
19:51 31.05.2016.

Zašto li su mu ovako rumeni obrazi, da li zbog nepotrebne blamaže ili od američkoevropskojevrejskih pljuski? Ili oba? Pa mogao je da nauči kako je Milanče prošao sa blokadom.

VL
Avatar TvojUjko
TvojUjko
18:51 31.05.2016.

Srbima su potrebni RH i EU kao i treće oko u glavi

VL
DU
Deleted user
21:34 31.05.2016.

Nije tacno da nema Hrvata u srpskom parlamentu.Imali smo Olivera Dulica.Doduse,zaglavio je u "buvari"...Jedan jedini-pa lopov!Strasno.

VL
Avatar SDP-ZLOCINCI
SDP-ZLOCINCI
04:40 01.06.2016.

GENOCIDNI NAROD NA APARATIMA!

VL
AR
arjavas
08:42 01.06.2016.

Kovač obmanjuje javnost samo da prikrije da je Hrvatska popustila pod pritiskom iz EU . Valjda je jasno da Srbija neće ukinuti zakon o njezinoj nadležnosti za procesuiranje ratnih zločina na području bivše SFRJ , što je bio glavni uzrok blokiranja Srbije . Kaj bi trebalo značiti " izbjegavanje konflikata pravosuđa u procesuiranju ratnih zločina ? Da je na takvo nešto pristala prošla vlada proglasili bi je HDZ-ovci da je veleizdajnička , braniteljske ufruge digle bi se na noge i nasilno bi htjeli srušiti vlast . A i klauzula o zaštiti manjinskih prava , je tolko općenita i nemAa veze sa onim kaj su najavljivali Kitarovička i Kovač . Hrvati se nigdje izrekom ne spominju nit pravo da imaju zastupnika u srbijanskom parlamentu , što je sadašnja hrvatska politička vrhuška izričito tražila . Dakle radi se totalnom porazu hrvatske vanjske politike ponajviše Kitarovičke i Kovača . Gdje su sada " prijatelji " iz EU o koji nas navodno podržavaju i stoje iza nas ? Sad se vidi da su nam Mađari "! vjekovni prijatelji " samo onda kad nas žele pridobiti za svoje nacionalne interese.

VL
DU
ducile
23:08 31.05.2016.

Sto si na profil stavio sliku izmrle vrste? Hvata te nostalgija za vremenima kada klali decu? Ta vrsta vise nepostoji.

VL
ST
stomugromova
22:55 31.05.2016.

Ja vjerujem u Srbiju i siguran sam da će ona kao dobar učenik sve ispite položiti na vrijeme sa pozitivnom ocjenom.

VL
NN
NNTop
20:28 31.05.2016.

ja ne vidjeh u skupštini Srbije nijednog Hrvata. Doduše nije se nijedan ni kandidirao pa je možda Kovač to smatrao kao olakotnu okolnost što je i ranije prije samih izbora bilo tako. Hrvati su ranije imali i predsjednika skupštine kad je Oliver Dulić to bio,ali sad je on u zatvoru. On sada kaže da su otklonjeni komflikti koji su ranije prrdstavljali problem. Pošto Srbija nije ništa promjenila onda očito da je Hrvatska sama otklonila te tegobe tako što ih je prestala tražiti. Naravno,vjerovatno je Hrvatskoj neko ,,pomogao" da reducira te svoje stavove i ,,promjeni se".Na taj način može se reći da je Europa(čitaj:Njemačka)rekla Hrvatskoj da joj stvari koje su joj ranije smetale sad više ne smetaju. Još jedna pobjeda Dačića i Nikolića,vođa inostrane politike Srbije. Zanimljivo je to da,dok su oni bili drugi ljudi po redu u svojim partijama Hrvatska je vodila u tim inostranim ,,bojištima" dok danas vode. Još ako Jeremić pobjedi Pusić biće to još jedna inostrana pobjeda. Svemu tome kriva je klima koju je Hrvatska na sebe navukla jer se pokazuje nasljednicom Hitlerove države,a toga se svi stide u svijetu i ne žele da podrže takvu vrstu politike i retorike. To se još jedino toleriše Kosovu zbog droge i ostalog kriminala. Oni svoju naklonost svijeta kupuju tim prokletim parama od droge,trgovine organima,pranjem novca i ostalim kriminalom.

VL
Avatar Francek007
Francek007
15:14 01.06.2016.

miro gače do kraja ha??? ipak opet hrvati popustili...

VL
HH
helgin@hogar
21:45 31.05.2016.

odblokirani pregovori znace brze pristupanje srbije eu! koliko god to zvucalo lose za nasu diplomaciju, zapravo je super, jer srbija sad vozi brze na putu prema dole!

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.