Gradonačelnica Supetra zbog svog poteza prima poruke: 'Kakva si ti to Hrvatica?'
Danas je podijela s javnošću komentare na svakodnevna pitanja koja joj stižu nakon brutalnog napada na radnike u Supetru.
Komentari 111
Ma pitanje je bili kako se voli Rrvacka, a ona se voli mržnjom , lopovlukom, lažima , lažnim moralom , domorodoplemeljubljem , meketanjem, jednom riječju na ADZe način
Al di si bila devesprve?
Bravo
Brač ima 8 lokalnih jedinica uprave, 1 grad i 7 općina!!! Lako se hvaliti u Supetru ili Malinskoj?
Ali su na cijeni urlaci i izdajice,,,,ono nesto domoljubno
Intersantno da desnicari posvud su isti. Samo se isticu prijetnjama i velikim Primitvizmom.
...sve dobro reče rođice!! Živeli jarani&!!!
...sve dobro reče rođice!! Živeli jarani&!!!
Koliko ljevičara pokušava večernji progurati da ispadnu dobri. U pravu je da kritizira, ali nije u pravu kada kritizira selektivno.
Simpatija novinara iz večernjeg.Jadno i žalosno.
Večernji list smara već sa ovom komunisticom, dosadni ste ko stjenica. A s druge strane ima 100 primjera koji bi mogli završiti u novinama. Neš ti rekla je da nije u redu nekoga pretući na cesti, pa svak normalan bi to rekao, makar se radilo i o četniku što jes bio onaj iz Vukovara...
Levansko pre... vršenje velike nužde.
Dobra je!
He, he, kako dobiti popularnost na tuđoj nesreći... A sve je to mogla spriječiti da je pred dvije godine oštro reagirala na verbalni maltretiranja Janjce... No očito je trebalo sve to pustiti da eskalira jer se ovako jako lako skupljaju politički bodovi i mediji te jako vole...
Ova zena jesramota
Ti žensko glava nemaš pojma
Gradonacelnica grada supetra A je to grad..a posao sto ga radis .za neki 15 000 kn neto je toliko tezak da ne znam kako to izdrzis ...to je tezi posao nego onog sa 10 dinara...kakav posao takav i onaj tko ga obavlja...tipcno uhljebnistvo...
Nogometni huligani po cijelom svijetu urlaju.Švedski nogometni huligani organiziraju masovne tučnjave prema kojima čarkanje Dinamovca-Hajdukovca izgleda kao čaj s kraljicom Engleske.Zbog izoliranog incidenta mainstream mediji nas maltretiraju s njezinom jasno ljevičarskom političkom agendom.
Bit če da je "reagisala" i na pokušaj ubojstva Mamića.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Čudno, kak prepisano iz Bilanovih samohvalih tirada....jesu li oni nekaj vu rodu il sam dolaziju iz istog političkog bazena (bare) ???