Hrvatska političarka na posebnom zadatku: Šuica u ulozi bruxelleskog džokera za Izrael i Gazu
Sukob Izraela s šeficom EU diplomacije Kajom Kallas dodatno je istaknuo ambiciju Komisije da na Bliskom istoku ne bude samo financijer nego i politički akter
Komentari 20
ta učiteljica se svugdje gura
Na što je čovječanstvo spalo kad je jedna polupismena i povrh svega potkapacitirana Dubravka Šuica postala bitan faktor na geopolitičkoj sceni. Čini se da je kraj svijeta bliže nego što i najveći pesimisti predviđaju.
Jel ima tamo nešto za maznut?
Ni Trump joj nije do žnjutova.
Može pričati samo viceve koje bele nitko razumjeti
Ma ima ona veš naputke
Bome su našli diplomatsku gromadu.
Što će s njom? Ide po nova demografska pojačanja za EU. Našli su pravu manekenku za privlačenje.
HDZ su za Izrael 100%, tako da teško da Šuica će tamo voditi diplomaciju, više će paziti da budu provedeni izraelski interesi.
Skoro sam se upišo od smijeha...
Bolje bi bilo da su poslali Gordana Bosanca, on bi bar širio ljubav.
Puna podrška povjerenici u rješavanju problema sa "palestincima". Treba dati političku potporu Izraelu u integraciji tkz. "palestine" i njihovih stanovnika kao što su već nakon svih ovih nametnutih ratova od 1948. do danas, integrirali preko 2 milijuna Arapa u svoje punopravne građane.
Tko je prevoditelj? Jesu upozoreni da je ona članica lopovskog HDZ-a? Sigurno će nešto pokušati maznuti
ne kužim svi naši kad odu van radit ,cijene ih tak i ove koji su u tom Briselu ,eto kao i ona kad je bila tu običan narod po komentiranju drvlje i kamenje po njoj a ovi tamo ju hvale i drže do nje i samo napreduje očito je do onog kaj ljudi govore da smo zloban i ljubomoran narod da nemožemo smislit kad je netko uspješan ...jer kad je netko pametan ili kad otvori firmu mi odmah po njemu da je ovakav i onakav i da je lopov tak i za nju a možda je ženska baš normalna i pametna
Ova samo bere lovu,boli nju pi.da za išta i ikoga. Di je bilo ikakvih,bilo pozitivnih bilo negativnih komentara na sa/dosadašnju funkciju koja nije ni mala. Ništa. Baba dobro muze Brisel. Ništa koristi,naravno za sve osim za nju.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Jel' joj se što popravio engleski?