Vučićevi ministri uoči Oluje opet udarili po Hrvatskoj
Srpski šef diplomacije bez sustezanja proziva Hrvatsku da provodi fašizaciju zemlje, ljuti se zbog Stepinca, Glavaša...
Komentari 207
Rehabitirali su srbi Četničkoga Vojvodu Dražu Mihajlovića a miješaju se u unutarnju politiku Republike Hrvatske. Ima li nekoga od Hrvatskih političara da ih otkači i kaže im šta ih ide. Ljudi neznaju da smo mi u EU i NATO i valjda misle da smo još uvijek u zajedničkoj Jugoslaviji da smiju da se miješaju u unutarnja pitanja Hrvatske.
Psi laju karavani prolaze !!! A gdje je Vulin sta on ceka ????
Ne plaše se oni ni bl.Alojzija Stepinca, niti NDH, niti M. Barešića, niti im smeta Oluja, nego se plaše i i strepe, da će i oni morati priznati sve zločine prema hrvatskom narodu i da će i oni morati biti genocidan narod.
Uff al ce biti po ušima zbog ustaštva od EU. JEDVA ČEKAM DA TO VIDIM.
Dajte vi hrvatski mediji pažljivije birajte riječi. "Udarili po Hrvatskoj"? Srbija ne može udariti ni albansku babu koja im nelegalno pređe granicu. Srpski ministri opet srbuju, mahnitaju, lupetaju, luduju, blebeću o Hrvatskoj bi trebalo pisati. Tu je zaista prigodna ona psi laju, karavana prolazi. Pa neka laju...
Ako se nesto ponavlja iz dana u dan po cemu je to vijest?
Samo zahvaljujući Karamarkovoj retorici tijekom prošlogodišnje predizborne kampanje, skupa sa njegovim glasnogovornicima Ćorićem i Tepešom i tvrdolinijašima u HDZ-ju,nesposobnom Kovaču, te našoj nekompetentnoj Predsjednici, došli smo u defanzivnu poziciju naspram serbie, kojoj su, zamislite, na čelu č.etn.ički vojvoda Toma grobar, šešelkov junoša Vučko i mali sloba Dačić-svi aktivni učesnici i ratni huškači pri pokušaju okupacije Hrvatske. Još će u ovom mandatu serbijanske skupšine biti pojačani svojim mentorom, glavom i bez brade, šešelkom. I mi sada moramo u defanzivu pred ovim spodobama. Zemljo otvori se!
francetiću spomenik na kordunu...šehid je to
hasane ..javi se
Pas koji laje ne grize....tko više doživljava vas i vaše laži.
Srbi su jako nesretni zato sto nemogu zapovjedati Hrvatima u njihovoj kući!
Pametni ministri i sa ovo malo populacije u dvije susjedne zemlje misle smanjiti broj na platnom spisku penzijama i slicnom. Neka idu pogledati kako to rade u velikim zemljma gdje uvoze radnu snagu.
Kako nebi dizali tenzije kada su to radikali tj. cetnici jedan do drugoga.Njih bi trebalo ignonirati i ne puniti stranice naseg tiska sa njihovim bolesnim izjavama.Ti ljudi zive u dalekoj proslosti ali u stvari ih boli to sto ih je Hrvatska zaustavila u stvaranju velike Srbije.A bila im je to povijesna prigoda sa vojskom i oruzjem koje su imali.Nisu uspjeli i naravno da nas mrze jer takvu prigodu nece imati vise nikada.
hebi ga
saće i u kninu crne majice
Tko sije vjetar žanje oluju !!!!
Franek, VL, Ministarstvo poručuje, da neće više primati 'neprimjerene ' prosvjedne note iz Srbije. Sa zadovoljstvom sam pročitao navedenu vijest. Pa zar više nije dosta miješati se u život, svakodnevni ,realni i normalni, gradjana suverene i samostalne države? Po čijojo čijoj ili kakvoj formuli bi Hrvati morali živjeti.? Možda Srpskoj, naših susjeda. Jer kad god Hrvati imaju potrebu da se sjete svoje , ponekad hrabre, a ponekad i tužne prošlosti, da evociraju uspomene , Srbi šalju protestne note, okrivljuju nas za genocid. Okrivljuju nas za sve što se njima dogodilo loše u povijesti, spominju imena , osudjuju ih za zločine , za egzodus srpskoga naroda iz Krajine. Miješaju se u naše sudstvo: svaka presuda za bilo kakav zločin , u ratu ili miru našim počiniteljima uvijek je apsolutno , po njihovu sudu: mala--minorna. Govoriti o Hrvatima, svojim susjedima, kao o genocidnom narodu, kao ubojicama , koljačima , kao krivcima za sve ono loše što se dogadjalo na ovome dijelu svijeta, Jugoistoku Europe , stvarno je prekršilo svaku mjeru ukusa--pristojnog ponašanja. Znam da su rane još svježe, i da nas prati teška poputbina iz prošlosti. Medjutim, zašto i zbog čega ne prestati voditi besamisleni dijalog o krivnji, zapravo ne dijalog, već verbalni rat. A gos. i sa jedne i sa druge strane barikade, riječi su ubojitije od metka. Kad pukne prva puška, puknit će i druga , pa treća, i tako dalje, sve ,opet , do katastrofe -novoga masakra. Gos, ,nedajmo da se povijest ponovi. Razgovarajmo, uvažavajmo , poštujmo se , pa makar i bez poštovanja, jer i to je bolje nego da se gledamo preko nišana!!! Morski.
šta ti je domoljubac...oćera 10% svojeg stanovništva pa na sva zvona viče da je pobedio srbiju i vasceli srpski narod
Onih 10 posto nisu bili nase stanobnistvo oni so su ocepili i pali u srbiju i bosnu.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kad srbi nebi imali Hrvate Bosance Albance onda bi se međusobno kecali . Jer srbskoj Politici je najvažnije da imaju krivca.