Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 206
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Dizanje tenzija
Povratak na članak

Vučićevi ministri uoči Oluje opet udarili po Hrvatskoj

Srpski šef diplomacije bez sustezanja proziva Hrvatsku da provodi fašizaciju zemlje, ljuti se zbog Stepinca, Glavaša...

Komentari 207

Avatar ArbanaSS
ArbanaSS
20:28 02.08.2016.

Kad srbi nebi imali Hrvate Bosance Albance onda bi se međusobno kecali . Jer srbskoj Politici je najvažnije da imaju krivca.

VL
SO
Somelier
19:21 02.08.2016.

Rehabitirali su srbi Četničkoga Vojvodu Dražu Mihajlovića a miješaju se u unutarnju politiku Republike Hrvatske. Ima li nekoga od Hrvatskih političara da ih otkači i kaže im šta ih ide. Ljudi neznaju da smo mi u EU i NATO i valjda misle da smo još uvijek u zajedničkoj Jugoslaviji da smiju da se miješaju u unutarnja pitanja Hrvatske.

VL
BU
bud98bu
21:10 02.08.2016.

Psi laju karavani prolaze !!! A gdje je Vulin sta on ceka ????

VL
MA
Mate
14:28 03.08.2016.

Ne plaše se oni ni bl.Alojzija Stepinca, niti NDH, niti M. Barešića, niti im smeta Oluja, nego se plaše i i strepe, da će i oni morati priznati sve zločine prema hrvatskom narodu i da će i oni morati biti genocidan narod.

VL
KI
Kituyashi
19:23 02.08.2016.

Uff al ce biti po ušima zbog ustaštva od EU. JEDVA ČEKAM DA TO VIDIM.

VL
PP
pp
15:07 03.08.2016.

Dajte vi hrvatski mediji pažljivije birajte riječi. "Udarili po Hrvatskoj"? Srbija ne može udariti ni albansku babu koja im nelegalno pređe granicu. Srpski ministri opet srbuju, mahnitaju, lupetaju, luduju, blebeću o Hrvatskoj bi trebalo pisati. Tu je zaista prigodna ona psi laju, karavana prolazi. Pa neka laju...

VL
Avatar iracionalna.olovka
iracionalna.olovka
20:35 02.08.2016.

Ako se nesto ponavlja iz dana u dan po cemu je to vijest?

VL
Avatar dobry
dobry
04:19 03.08.2016.

Samo zahvaljujući Karamarkovoj retorici tijekom prošlogodišnje predizborne kampanje, skupa sa njegovim glasnogovornicima Ćorićem i Tepešom i tvrdolinijašima u HDZ-ju,nesposobnom Kovaču, te našoj nekompetentnoj Predsjednici, došli smo u defanzivnu poziciju naspram serbie, kojoj su, zamislite, na čelu č.etn.ički vojvoda Toma grobar, šešelkov junoša Vučko i mali sloba Dačić-svi aktivni učesnici i ratni huškači pri pokušaju okupacije Hrvatske. Još će u ovom mandatu serbijanske skupšine biti pojačani svojim mentorom, glavom i bez brade, šešelkom. I mi sada moramo u defanzivu pred ovim spodobama. Zemljo otvori se!

VL
Avatar drugMilan
drugMilan
19:10 02.08.2016.

francetiću spomenik na kordunu...šehid je to

VL
Avatar drugMilan
drugMilan
19:43 02.08.2016.

hasane ..javi se

VL
DU
Deleted user
18:03 03.08.2016.

Pas koji laje ne grize....tko više doživljava vas i vaše laži.

VL
CE
centirion
03:23 03.08.2016.

Srbi su jako nesretni zato sto nemogu zapovjedati Hrvatima u njihovoj kući!

VL
DU
Deleted user
01:56 03.08.2016.

Pametni ministri i sa ovo malo populacije u dvije susjedne zemlje misle smanjiti broj na platnom spisku penzijama i slicnom. Neka idu pogledati kako to rade u velikim zemljma gdje uvoze radnu snagu.

VL
PE
peroilak62
09:19 03.08.2016.

Kako nebi dizali tenzije kada su to radikali tj. cetnici jedan do drugoga.Njih bi trebalo ignonirati i ne puniti stranice naseg tiska sa njihovim bolesnim izjavama.Ti ljudi zive u dalekoj proslosti ali u stvari ih boli to sto ih je Hrvatska zaustavila u stvaranju velike Srbije.A bila im je to povijesna prigoda sa vojskom i oruzjem koje su imali.Nisu uspjeli i naravno da nas mrze jer takvu prigodu nece imati vise nikada.

VL
DU
Deleted user
18:34 02.08.2016.

hebi ga

VL
Avatar drugMilan
drugMilan
18:59 02.08.2016.

saće i u kninu crne majice

VL
CE
centirion
03:34 03.08.2016.

Tko sije vjetar žanje oluju !!!!

VL
FR
franekapetanovic
23:09 13.08.2016.

Franek, VL, Ministarstvo poručuje, da neće više primati 'neprimjerene ' prosvjedne note iz Srbije. Sa zadovoljstvom sam pročitao navedenu vijest. Pa zar više nije dosta miješati se u život, svakodnevni ,realni i normalni, gradjana suverene i samostalne države? Po čijojo čijoj ili kakvoj formuli bi Hrvati morali živjeti.? Možda Srpskoj, naših susjeda. Jer kad god Hrvati imaju potrebu da se sjete svoje , ponekad hrabre, a ponekad i tužne prošlosti, da evociraju uspomene , Srbi šalju protestne note, okrivljuju nas za genocid. Okrivljuju nas za sve što se njima dogodilo loše u povijesti, spominju imena , osudjuju ih za zločine , za egzodus srpskoga naroda iz Krajine. Miješaju se u naše sudstvo: svaka presuda za bilo kakav zločin , u ratu ili miru našim počiniteljima uvijek je apsolutno , po njihovu sudu: mala--minorna. Govoriti o Hrvatima, svojim susjedima, kao o genocidnom narodu, kao ubojicama , koljačima , kao krivcima za sve ono loše što se dogadjalo na ovome dijelu svijeta, Jugoistoku Europe , stvarno je prekršilo svaku mjeru ukusa--pristojnog ponašanja. Znam da su rane još svježe, i da nas prati teška poputbina iz prošlosti. Medjutim, zašto i zbog čega ne prestati voditi besamisleni dijalog o krivnji, zapravo ne dijalog, već verbalni rat. A gos. i sa jedne i sa druge strane barikade, riječi su ubojitije od metka. Kad pukne prva puška, puknit će i druga , pa treća, i tako dalje, sve ,opet , do katastrofe -novoga masakra. Gos, ,nedajmo da se povijest ponovi. Razgovarajmo, uvažavajmo , poštujmo se , pa makar i bez poštovanja, jer i to je bolje nego da se gledamo preko nišana!!! Morski.

VL
Avatar drugMilan
drugMilan
21:24 02.08.2016.

šta ti je domoljubac...oćera 10% svojeg stanovništva pa na sva zvona viče da je pobedio srbiju i vasceli srpski narod

VL
TB
taras.buljba
09:09 03.08.2016.

Onih 10 posto nisu bili nase stanobnistvo oni so su ocepili i pali u srbiju i bosnu.

VL
« 1 2 3 4 5 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.