Hrvatska dobila prvih 150 fizičkih osoba i šezdesetak tvrtki lobista
Tko lobira kod kojeg ministra i o kojoj temi, ostaje – nepoznanica. Stotine ljudi u javnom sektoru komuniciraju s interesnim skupinama bez potrebne provjere
Komentari 2
GA
Ima li ista lijepse od americkog modela "lobiranja" iliti legalne korupcije... Stvarno nam nista pametnije od ovoga nije trebalo.. Obratite pozornost na financijsko stanje ministara i lobista kroz kratko vrijeme! Igrom slucaja narod nema pristup, a i ako ga zeli morat ce platiti, majko moja mila....
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ma neee, a kazu tito lopov, koliko kuca je imao na svoje ime? jednu, samo se sluzio narodnom imovinom koja nije bila prepisana na njega cak ni poklone sto je dobio njegovi nisu dobili , eno ih u muzeju, kad je umro sve je ostalo drzavi a sada gle cuda deset kuca , jahte vikendice milijarde na racunima sve privatno zaradjeno ahahahahahahahahahaaaa