Tuđman je znao tko je spasio Hrvatsku u Drugome svjetskom ratu. Zna li predsjednica?
Najveći je naš problem što se odričemo antifašizma da se ne bismo vezali uz komunizam, ali i svih stečevina SFRJ da nas ne vežu uz tu državu i njezine zločine
Komentari 195
Oni koji su izgubili moraju držati gubec zaprt, jer buju opet dobili po gupcu.
I Obama je spasio Ameriku , zato je u Kanadi zahladilo.
Nepotrebno čitati, čim vidiš autora, zna se što misli. Realno ili ne? Čista ideologija u startu.
Naravno, iza revizije povijesti ne isplivaju samo fasisti na povrsinu, cisto onako da se naslikaju, nego i pretenzije na teritorij, zato se to radi u Hrvatskoj, i po citavoj Europi. Ne ruse oni granice zato sto im se ne svidjaju granice, nego da se docepaju teritorija i nacionalnoga bogatstva tudjega naroda sto su popljackali kroz povijest, i izgubili u dva svjetska rata, a kasnije kada to sve vrate, lako ce oni podici ponovo sebi granice. To su uvijek isti lupezi i kleptomani kroz povijest, Rimska imperija i otpaci istih. Ne preziru oni Partizane zato sto su Partizani, nego zato sto su im oteli bogatstvo koje su lopatama grabili lupezi, dok je roblje robovalo za njih pod njihovom cizmom. Neki ljudi jos ne razumiju da su se oba svjetska rata vodila za suverene i uredne pravne drzave, za maloga covjeka, i ljudska i radnicka prava gradjana, i da je svijet i sada na rubu rata iz istih razloga? Opet imamo sacicu fasista sto su opljackali citav svijet, sve drzave narodima u Europi, i bolesno se suljaju opljackati i porobiti i ovo malo slobodnoga svijeta sto je ostalo u Americi, Britaniji i civilizaciji. To su uvijek isti zlocinci kroz povijest koji su kroz citavu povijest pljackaju i porobljavaju tudje zemlje i narode.
Titovi zločinci su srušili Hrvatsku predali je u srpsko ropstvo primitivizma i pljačke iz kojeg smo se izvukli uz ogromne žrtve. Titovi zločinci su se skrivali po šumama i gorama, pljačkali narod , nakon izgreda su pobjegli i ostavili narodd na osvetu. nakon rata opet izašli iz mišjih rupa kao pobjednici i napravili masovni masakar nad Hrvatima
Pitao bi Mirka Galića: ako dr.Mile Budak ne zaslužuje ulicu u Hrvatskoj zaslužuje li to njegova osamnestogodišnja nevina kći Grozda? Zna li Galić sudbinu te hrvatska mučenica?Kako su je obesčastili,mučili i ubili? Samo zato što je bila kći Mile Budaka.
Do kad će ovakvi likovi trovati hrvatski medijski prostor?
zanimljvo ali njemačka austrija italija i japan su bile fašističke i poražene a bolje žive od nas, a mi na strani komunizma kaskamo za svima njima. radije bih da smo bili na strani poraženih
Tuđman je uvijek govorio da se Hrvatska našla na pobjedničkoj strani a ne da je to bio spas - a znao je da to nije spas, zato je i vodio politiku pomirbe i jedino 'pomirba' je spas a ne ofucani i ideologizirani 'antifašizam' ili ti 'crveni fašizam'... Neka Mirko posluša govor o crvenim vragovima, smušenjacima i Jugo-komunističkim-ostacima pa će i on znat 'što je Tuđman znao' a neće blebetat svoje Tito-Jugend pameturije! A Mirko meni spada u Crvene, u Smušenjake i u Ostatke Jugo komunizma - jedino što Tuđman nije znao je da ćemo njima tako brzo dozvoliti da nam sve to dovode u pitanje...
Tuđman je znao da je najveća opasnost za Hrvatsku velikosrpska agresivna politika. Zna li to premijer?
da su osudili bar jedan zločin učinjen prema hrvatima da su osudili bar jednog zločinca da su se poklonili i tražili oprost bar nad jednom jamom.. mirko, titovi krvnici su zlo ma koliko god se ti trudio
ODJEDRITE VISE sa 2.svj.ratom i svojim nametanjem povjesti.ovo komunjarsko staro piskaralo opet po naredbi pljuje.umrite vise zajedno sa 2.svj.ratom a nas pustite da konacno normalno zivimo prokletnici
Više nego sramota od članka.
dr Franjo Tuđman je znao tko je mucki pobio nakon rata preko 200 000 hrvata vojnika zena i staraca...i nikad nitko nece odgovarati za taj genocid....stop podjelama među hrvatima ...je jedini pravi put opstojnosti....Bog i hrvati ..
2 svjetskog rata nije ni bilo
Ulica Mile Bedaka
Bravo titus, sve za 5 👌
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Gospodine Galiću, nekad ste nešto znali, značili nešto i bili netko, a onda ste poput Hrvatske, pristajući uz Tuđmana, prestali znati, prestali nešto značiti i postali nitko.