Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 5
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
NAKON KRAJA RATA
Povratak na članak

Hoće li se Trump opet fiksirati na carine? CNN analizirao: 'Situacija bi se mogla brzo zakomplicirati'

Osim na francuska vina i šampanjac, američki predsjednik Donald Trump naveo je da će povećati carine na europske automobile

Komentari 2

HO
homofobic
17:40 17.06.2026.

Caca i sa 80 godina ima previse energije i motiviranosti za unapredenje Amerike a potom i svijeta pobjedama nad ljevicarskim ekstremistima pa sam siguran da ce im nanositi bol pravednoscu! Ako je moralno da Kanada americke mljijecne proizvode carini s 300% (tristotine posto) zasto bi bilo nemoralno zahtjevati da se na europske aute pri uvozu u Ameriku carini s jednakom stopom koju su Europljani posljednjih 70 godina nametali na americke aute uvezene u Europu? Europski auti i Ameriku placali 2% carine a americki uvezeni u Europu 20% pa potom jos porez na promet od oko 20%.

VL
HŽalostanV
15:02 17.06.2026.

Ništa ja hrđavom ne vjerujem ! U noći če ustati i drukčije odlučiti !

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.