Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 92
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Koalicija
Povratak na članak

HNS-ovac Radoš treći, a Jakovčić četvrti na izbornoj listi za EU?

Osim o izborima za Parlament EU, razgovarat će se i o projektima, ali i o tome što se u dvije godine vlasti učinilo, a što nije.

Komentari 11

DU
Deleted user
09:33 24.01.2014.

a sto bi taj lik sa slike kojem su kapilare na nosu popucale od malvazije??'....takvima bi se trebao pozabaviti uskok i dorh.....al izgleda da ce se to dogoditi jedino kao te institucije damo u koncesiju njemcima na 99 god.!

VL
DU
Deleted user
08:21 24.01.2014.

"Neobično pomirenje Jakovčića i Milanovića"!?- kad je politika, fotelje, moć i lagodan život u pitanju pomiriti će se i usuglasiti vragovi svih boja! Ima li išta ljepšega od dobre plaće, života koji ti financiraju građani, putovanja..., i nikome ne odgovaraš za ono kaj radiš?

VL
Avatar mlijeko
mlijeko
09:49 24.01.2014.

Za Hrvatsku bi bilo najbolje da Milanović bude na toj listi pa da ga moraju trpjeti u europarlamentu. Inače, tko još glasa za ove "izgubljene u magli". Porez na vodu, porez na štednju, porez na umiranje ...porez na porez .....

VL
CA
campa
12:53 24.01.2014.

Nevidim koje bi interese Hrvatskih građana kukuriku koalicija branila U Briselu. Milanović nas je svojim gafovima do sada prikazao u negativnom svijetlu. Kako će se braniti interesi građana kad iste izigravaju i ne sprovode u Hrvatskoj. Kako glasati za koalicijuiju koja brine samo o sebi i obmanjuje građane. Kako glasovati za predstavnike stranaka koji glume nultu toleranciju korupcije i nepotizma (zašto je otišla Koli a nisu otišli Jakovina,Ostojić a po najnovijoj aferi neće otići ni Linić).Kako glasovati za stranke čija vlada dnevno obmanjuje ljude da novih poreza i nameta neće biti.

VL
DU
Deleted user
07:57 24.01.2014.

Hm.. Ima još nekoliko ljudi koji bi glasovali za SDP, ali kad vide da im je bivši HSLS-HDZov Radoš treći na listi.. glas će otić drugamo.

VL
Avatar mariosweden
mariosweden
11:03 26.01.2014.

Kada ce ovi kukurikavci predloziti u evropski parlament nekog,iako to nije ali da se barem izjasnjava hrvatom kad vec predstavlja Hrvatsku.

VL
Avatar MK
MK
11:10 28.01.2014.

...Radoš samo djeluje pametno - jer kroz nos govori.

VL
ST
stefj
09:13 24.01.2014.

Eh, evo o ovome se zapravo radi. Nema veze što su zemlju gurnuli u ambis, bitno je da se pokoja _uzica više smjesti u EU parlament. A da bi oni uživali i dalje, mi u zadnje 2 godine uživamo u novim i višim porezima, u višim cijenama, u većem broju nezaposlenih, u egzodusu mladih itd. I sad će ih narod opet nagraditi na izborima, samo zato da potvrdi da su ovce i da im da krila da samo tako nastave dalje...

VL
Avatar MK
MK
11:08 28.01.2014.

Arsen Bauk uveo je glupavo i bezucinkovito preferencijsko glasanje samo iz jedng jedinog razloga, da na proslim izborima za EU-Parlament mogu lakse zaje*ati HNS-ovca Radoša... ...ali neda se Radoš - samo bojim se da mu taj put niti treće mjestosto nece biti dovoljno - jos kada svi Istrijani zaokruze br. 4, a svi SDP-ovci br. 5, bojim se da ce to biti prvi preskog od uvodenja tzv. Baukovog preferencijskog glasanja.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.