Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 120
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Druženje u Kitzbühelu
Povratak na članak

Oreškovićev dolazak primljen s odobravanjem. HNB predviđa 2% rasta, Unicredit je oprezniji - bit će 1,1%

Organizatore iznenadila pažnja koju je izazvao mandatar Orešković jer nisu imali političara višeg ranga od ministra financija

Komentari 84

Avatar ARENA
ARENA
10:25 15.01.2016.

Zapravo, koliko vidim ne predviđa se veći rast nego što ga je ostvarila Zokijeva vlada. :))) Živjeli!

VL
MA
Machak
23:13 14.01.2016.

Zanimljivo - HDZ je bio protiv poreza na nekretnine a sad ce ga uvesti. Bio je protiv monetizacije autocesta a sad ce to provesti. Da su bili za ove mjere pred dvije godine kad je sadašnja vlada to predložila dug bi bio manji. Nova vlada novi porezi.

VL
Avatar Balkansko-Poštenje
Balkansko-Poštenje
06:59 15.01.2016.

Druženje u Kitzbühelu sa nezvaničnim gazdama i vlasnicima jadranskoga balkana je pokazalo da je vrijeme balkanskih bajki, sanjarija i mahutanja sa zastavom prošlo i da oni koji su subvencionirali dosadašnja nevino viteška balkanska djela žele povrat novca ili prodaju svih ljepota na Jadranu za male novce.

VL
Avatar zgdomorodac
zgdomorodac
08:28 15.01.2016.

Svaka vlada se je zaduzivala kukuriku koalicija je bila bez glave i repa uzas i htjeli su monetizaciju te rasprodaju hrvatskog blaga i tu smo se svi digli na noge a sad odjednom gledamo isti scenarij a zanimljivi su mi komentatori ovdje na vl koji su s pravom optruzivali kukuriku vladu za rasprodaju koji sad odjednom jesu za rasproddaju ha ha da puknes od smijeha al ocito ova nova vlada ce provest u djelo ono kaj je namjeravala stara vlada samo sad bu to domoljubna rasprodaja

VL
MA
marijaqwer
09:35 15.01.2016.

Nije Oreskovic glavna zvijezda na tom skupu . On je stecajni upravitelj koji ima zadacu rasprodati nekretnine te provesti stecaj firme.Vlasnici duga ujedno su i novi vlasnici firme u stecaju, te odlucuju o njenoj sudbini .

VL
KA
-kamocemo
09:54 15.01.2016.

Mr Bean

VL
Avatar bog i batina
bog i batina
10:07 15.01.2016.

Hrvatsku SDP izvukao iz ponora.....a sad slijedi HDZ-ovo pljačkanje i otimačina.....pa sve je to već viđeno.... gl-up narod koji se da po ko zna koji put namagarčiti.....

VL
LA
Lavica7
10:20 15.01.2016.

Bilo bi dobro kad bi oni koji su glasali bili upoznati sa tim reformama....ili je nasa domoljubna uloga jnakon glasanja zavrsena. A da ukinemo to glasanje? Ionako je skupo i beskorisno.

VL
FO
forbajvorbay
10:21 15.01.2016.

..Još nema legimitet premijera, dakle nema mogucnost ni legimitet predstavnika hrvatske vlade jer još nije formirana.................. Što tocno tamo radi?

VL
DU
Deleted user
23:06 14.01.2016.

Dakle, slijedi rasprodaja drzavne imovine i oporezivanje privatne imovine. Cestitamo!

VL
LA
LANA555
22:44 14.01.2016.

Opa tu prica cak i mikrofon drzi.A u Hr i Zg kad ga novinari nekaj pitaju izbjegava dat odgovor i jako je kratak.TOCKA.

VL
Avatar strazar
strazar
22:08 14.01.2016.

ovaj jos obecava jel? jos godinu,dvije a onda ce poceti da se pravda i izinjava

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.