Oreškovićev dolazak primljen s odobravanjem. HNB predviđa 2% rasta, Unicredit je oprezniji - bit će 1,1%
Organizatore iznenadila pažnja koju je izazvao mandatar Orešković jer nisu imali političara višeg ranga od ministra financija
Komentari 84
Zanimljivo - HDZ je bio protiv poreza na nekretnine a sad ce ga uvesti. Bio je protiv monetizacije autocesta a sad ce to provesti. Da su bili za ove mjere pred dvije godine kad je sadašnja vlada to predložila dug bi bio manji. Nova vlada novi porezi.
Druženje u Kitzbühelu sa nezvaničnim gazdama i vlasnicima jadranskoga balkana je pokazalo da je vrijeme balkanskih bajki, sanjarija i mahutanja sa zastavom prošlo i da oni koji su subvencionirali dosadašnja nevino viteška balkanska djela žele povrat novca ili prodaju svih ljepota na Jadranu za male novce.
Svaka vlada se je zaduzivala kukuriku koalicija je bila bez glave i repa uzas i htjeli su monetizaciju te rasprodaju hrvatskog blaga i tu smo se svi digli na noge a sad odjednom gledamo isti scenarij a zanimljivi su mi komentatori ovdje na vl koji su s pravom optruzivali kukuriku vladu za rasprodaju koji sad odjednom jesu za rasproddaju ha ha da puknes od smijeha al ocito ova nova vlada ce provest u djelo ono kaj je namjeravala stara vlada samo sad bu to domoljubna rasprodaja
Nije Oreskovic glavna zvijezda na tom skupu . On je stecajni upravitelj koji ima zadacu rasprodati nekretnine te provesti stecaj firme.Vlasnici duga ujedno su i novi vlasnici firme u stecaju, te odlucuju o njenoj sudbini .
Mr Bean
Hrvatsku SDP izvukao iz ponora.....a sad slijedi HDZ-ovo pljačkanje i otimačina.....pa sve je to već viđeno.... gl-up narod koji se da po ko zna koji put namagarčiti.....
Bilo bi dobro kad bi oni koji su glasali bili upoznati sa tim reformama....ili je nasa domoljubna uloga jnakon glasanja zavrsena. A da ukinemo to glasanje? Ionako je skupo i beskorisno.
..Još nema legimitet premijera, dakle nema mogucnost ni legimitet predstavnika hrvatske vlade jer još nije formirana.................. Što tocno tamo radi?
Dakle, slijedi rasprodaja drzavne imovine i oporezivanje privatne imovine. Cestitamo!
Opa tu prica cak i mikrofon drzi.A u Hr i Zg kad ga novinari nekaj pitaju izbjegava dat odgovor i jako je kratak.TOCKA.
ovaj jos obecava jel? jos godinu,dvije a onda ce poceti da se pravda i izinjava
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Zapravo, koliko vidim ne predviđa se veći rast nego što ga je ostvarila Zokijeva vlada. :))) Živjeli!