Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 81
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
IMA DUGI DOSJE INCIDENATA
Povratak na članak

Tko je kontroverzni ministar obrane BiH? Iza njega su tučnjave, želio je surađivati s Iranom zbog čega je reagirao i SAD

Javnost je u više navrata vodila rasprave i o njegovom osobnom ponašanju. U medijima su zabilježeni i navodi o njegovom sudjelovanju u dvjema kafanskim tučnjavama

Komentari 21

Avatar Joannes decimus
Joannes decimus
16:51 04.12.2025.

Najžešći ustaše bili su muslimani, ovaj nešto brka.

VL
Avatar RuAF
RuAF
19:10 04.12.2025.

Član SDP-a BiH, dakle antifašist. Zanimljivo kako iste stavove dijele ovi bošnjački unitaristi, srpski svet i "hrvatska ljevica". Baš ih je lijepo vidjeti sve zajedno.

VL
SB
Stroga Babaroga
16:58 04.12.2025.

Neodgojeno i primitivno ponašanje nije kontroverzno.

VL
LJ
Ljeto2023
21:37 04.12.2025.

Primitivac

VL
Avatar Castro
Castro
21:31 04.12.2025.

Musliman a ne bošnjak ..

VL
Avatar Ležeći Policajac
Ležeći Policajac
18:12 04.12.2025.

Nije mi jasno kome je kontroverzan? Meni je presladak.

VL
Avatar Dragovoljac
Dragovoljac
18:42 04.12.2025.

A nije ni Zovko mane. Kako je ona dospjela u EU Parlament je parodija demokracije. Bas su se nasli.

VL
PR
prajdali100
22:19 04.12.2025.

Ne znam kako se taj Zukan ponaša " danas" ali ranije nije izlazio iz kafane ! Njegove tučnjave se i danas prepričavaju a mnogi su u srazu s njim ostali razbijena nosa ali i glave.Tip je veliki " intelektualac". Riječnik mu je prekrasan.Jako je dobro da se propisno isprovaljivao.

VL
Avatar Zvonu zvona svete Stošije
Zvonu zvona svete Stošije
17:26 05.12.2025.

Bošnjačka nacija ne postoji. Točka,

VL
TA
tantor
18:49 04.12.2025.

ogledni primjerak bošnjačkog političara kojem je jako dobro znano da se kod bošnjaka izbori dobijaju na mržnji hrvatskog naroda i države

VL
DI
Divac
02:15 06.12.2025.

Tip ima ozbiljne psihicke probleme. Mogu da postavim najmanje 3-4 dijagnoze, od kojih mu je projekcija najocigledija. Na zalost, cini mi se da su se Hrvati odrekli svoje manjine u BiH i da su ih pustili niz vodu. Hrvate u BiH od nestajanja stite samo Srbi, gle ironije.

VL
Avatar Zvonu zvona svete Stošije
Zvonu zvona svete Stošije
17:19 05.12.2025.

Eli se i ovaj do 1992 potpisivo na ćirilici ba?

VL
Avatar QRCcode
QRCcode
17:23 04.12.2025.

Kažem ja da svi oni pate za Thompsonom. To je jedini pjevač koji svima "ulazi u uho", i u čijem naboju se svi negdje pozitivno pronalaze. Osim antifašista, oni se pronalaze u svemu negativnom jer su takvi negativni i gorkii sami od sebe. ...Što kaže Dalija, uvrijeđena jer je "loša bila 45." sad bi ona i taj stih zabranila ahahahaha

VL
Avatar Heisenberg
Heisenberg
18:39 04.12.2025.

A što reći tek o ministru unutrašnjih nedjela BiH, taj je tek endem. BiH je anomalija američke politike.

VL
FA
falcones
16:54 04.12.2025.

Slušao Thompsona...

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.