Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 5
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
NESLUŽBENO
Povratak na članak

HDZ i SDP se dogovorili o istražnom povjerenstvu za Agrokor i ustavnim sucima?

Za izbor ustavnih sudaca potrebna je dvotrećinska većina u parlamentu, odnosno 101 zastupnički glas.

Komentari 8

MA
Marko1337
14:41 09.10.2017.

'Ivek Todorić je partijski čovjek, nije on počeo graditi carstvo 91 ili 92. Otac je to počeo još 80-tih godina prošlog stoljeća! Al čude me ti likovi iz sdp-a, čak i neki slučajni ministri kak Bauk i Maras, kaj suu zaboravili koliko je Linić otpisivao dugova Iveku? A Bero, ma Bero je još na nivou gimnazijalca, drugi razred, tek!'

VL
ST
stefj
14:48 09.10.2017.

Au, pogle imena u povjerenstvu. Sve stručnjak do stručnjaka za pitanja gospodarstva i ekonomije...

VL
GU
General_U
14:46 09.10.2017.

dogovorili su se oni prošli tjedan, već neke sdepenjare su imale produženi vikend pa nije bilo dovoljno ruku da se izglasaju ustavni suci...onda da zaštite drugove izveli su onaj igrokaz s redoslijedom glasovanja!!!

VL
MI
Mimizo
14:49 09.10.2017.

sdp je što će se i sada pokazati udbaško zločinačka partija i to će i ovo povjerebstvo potvrdditi

VL
Avatar anticenzura
anticenzura
15:13 09.10.2017.

To treba pod hitno skinuti narodu sa grbace, ne moze se drzava baviti tudjim privatnim kompanijama, umjesto raditi svoj posao i baviti se problematikama nezaposlenih i ugrozenih gradjana. Ne placa njih narod da oni vode jednu privatnu kompaniju u zemlji, to je bolesno sto oni rade i gradjani se moraju otarasiti toga zla. Sada ce nam valjati drzavu i narod u svojim kriminalnim govnima i to ce nam napaceni gradjani sto nema cime rezije i kredite placati slusati? Pa ovima ce se citav narod iseliti iz zemlje, ostati ce im samo more umirovljenika, a oni ce na kraju pobjeci i ostaviti izgorenu zemlju iza sebe, plus te dugove od Agrokora. To ce oni servirati narodu i nista drugo ne treba ocekivati od njih.

VL
DR
droza
14:58 09.10.2017.

Stručnim, istražnim povjerenstva, predsjedat će Orsat Miljanić, uz podršku Marasa. Pitam se, po kojim su to oni kriterijima stručni? Svoju su stručnost pokazali u mandatu Vlade Z.Milanovića. Orsat u 4 godine ministrovanja - učinak nula. Maras u 4 godine ministrovanja - učinak nula.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.