Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 196
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Predmet u USKOK-u
Povratak na članak

HDZ prijavio Z. Ronka zbog “lošeg posla”, a u obranu mu stao HDZ!?

U Dervišagi drže da Grad nije ni trebao naplaćivati najam tvrtki Fero Leko s obzirom na to da je u prazan objekt koji je propadao tvrtka uložila 100.000 eura.

Komentari 14

VR
vratićesevalter
09:49 23.10.2010.

TKO JE PAŠA IZ LAKTAŠA? evi ti odgovora:onaj što te hebe u glavu

VL
AD
adan
18:48 24.10.2010.

..je li to onaj što je, svojevremeno, velike životinje pisao velikim početnim slovom a male malim?? molim da mi netko odgovori

VL
DE
deoderi
20:43 20.10.2010.

Ma j...š ti Marijana i njegov MO. Kao da je bitno što ljudi misle. Bitno je što kaže i misli veliki vođa. Uostalom jedino to i znaju - dizati kaznene prijave. Da znaju raditi bilo što drugo ne bi nam županija bila tu gdje je sada.

VL
OP
Obećanko požeški
07:57 21.10.2010.

PAŠA IZ LAKTAŠA se opet prijeti i opet pokazuje svoje pravo lice, lice nasilnika koji svaki dan maltretira svoje zaposlenike - i ovo pišem u njihovo ime. RONKO je doista bolestan čovjek kojem treba pomoć, zbog ljudi koji su u u njegovom okruženju, jer ih nema tko zaštiti. Govor mržnje koji s velikom jednostavnošću izlazi iz njegovih usta i ponekad djeluje tako uvjerljivo, nikako ne može sročiti normalna osoba, bez pomoći viših sila, ovaj put i samog nečastivog - tako mi se čini. Što se tiče EŠEGOVIĆA, on je ipak čovjek sa sela koji vjerojatno nije ni znao što ga pitaju i zašto ga pitaju, jer ne vjerujem da bi išao protiv svog predsjednika da je znao o čemu se radi. Ali to su takvi ljudi kojima trebate nacrtati i potanko objasnici o čemu se radi, pa će tek onda razumijeti i svhvatiti o čemu se raditi. RONKO je očito pogođen Šolićevim tvrdnjama, jer je svjestan da se oko njega obruč steže sve više i jače. Još kada ga se dohvati za stanove koje je dobio od Vlade Zeca u vrijeme dok mu je Zec bio glavni koalicijski partner i kada je njegov Kamen Ingrad dobivao sve građevinske poslove u gradu, Ronko će u Remetinec, a interesna skupina ljudi koja ga slijedi razbježat će se na sve strane i početi govoriti kako je on bio jako loš čovjek, kako ih je maltretirao i kako su jedva čekali da se makne, da su oni udovijek bili simaptizeri HDZ-a i da su spremni za sve da ostanu na pozicijama.

VL
JI
Ja i Ja
12:26 21.10.2010.

Anto Šolić? Da to nije isti onaj Anto Šolić koji je opisan u nekim knjigama, naravno pod drugim imenom? Jel to nije onaj koji je zajedno sa bivšim Kradezeovim županom osiromašio županiju? Jel to nije onaj koji je u N. Gradiškoj morao dići sidro zbog dugačkih prstiju? A da ne govorim o drugim raznim prijevarama, naravno samo \"navodnih\". Ma bravo,tu važi ona stara narodna: Kurva če nam pričati o poštenju!

VL
ZK
ZKaquila
09:58 22.10.2010.

Oho, vidi, vidi! HDZ-ovi trabanti tvrde za nekoga da je seljak, hm. Ne dobivaju li upravo oni glasove samo od seljaka? A taj Šolić ne zna o Požegi ništa. Iz N.Gradiške pobjegao između ostalog i zbog žene koju je ostavio zbog ljubavnice. Usput, on je čovjek s psihijatrijskom dijagnozom zbog koje je umirovljen prije više od 20 godina! To je šef požeškog HDZ-a! Svaka čast!

VL
OP
Obećanko požeški
11:02 22.10.2010.

Hej ti----ZKaquila----, mnogo ga kaquiš. A, i nemaš prave informacije o Šoletu - jer nemoj tom starom udbaškom metodom lagati. Šoletu je žena umrla, a nije ju ostavio kako ti kaquiš po ovom portalu. A to što se čovjek poslijelije oženio, to je njegovo pravo, pa nećeš mu valjda ti to sporiti. Šoletova djeca liče na njega, što kod tebe nije slučaj, jer ti ne ličiš na svoga tatu. Imam za tebe jedno nagrado pitanje: Znaš li ti možda TKO JE PAŠA IZ LAKTAŠA?

VL
BR
brkić
12:53 22.10.2010.

...Šoletova žena je umrla pod sumnjivim okolnostima,a na sprovodu joj je pjevala sadašnja žena,ćasna sestra Ljuba. O poštenju Ante Šolića upitajte novogradiščanske zlatare

VL
JI
Ja i Ja
12:56 22.10.2010.

E moj obečanko, dobro pa si spomenuo udbaskemetode... Pa zar nije mozda bas taj poremečeni g, Šolić (poremečen po diagnozi) bio član te tvoje udbe, kao i partije? Nemaš ti mili pojma o čemu pričaš... Tvoj HDZ je osiromašio Hrvatsku, poslao naše generale u Haag, a kako stvari stoje i prodao našu obalu za članstvo u nekoj uniji iz koje svi pomalo žele izači. Ma gdje ti živiš? Pogledaj nam županiju, ljudi nemaju šta jesti, akamolči gdje radit! A največi profiteri kupuju po Pleternici firme, dovedu ih do stečaja i od namlačenih para prave apartmane po moru. Mislim da netko tko jos podrzava taj HDZ (a i ja sam nekada) moze biti samo umno bolesna osoba.

VL
JI
Ja i Ja
12:59 22.10.2010.

A sto se tiče \"Šoletove\" zene, na koju mislite? Na onu koju je ostavio trudnu u Hercegovini i pobjegao, ili na ovu iz N. Gradiške? Iako je i iz N.G. pobjegao al nema veze...Doduše šta reči o čovjeku koji rođenom djetetu nije došao na pogreb!

VL
OP
Obećanko požeški
14:31 22.10.2010.

Hej ti---- Ja i Ja------ u pravu si kada kažeš da su kralo u nas, jer kralo se. Ima jedan Požežanin, visoko pozicioniran, politički ga je uzdigao Vlado Zec i kupio mu dva stana kod policije. Ali taj bio nezadovoljann s poločicama u novim stanovima pa tražio da ih se pokida i da se stave nove- Nije htio dva mala stana od 50 kvadrata pa tražio od Zeca da ih spoji u jedan veliki od 100 kvadrata. Pitali ga na sudu o tim stanovima, a on kaže da ih je platio ali nema dokaz za to. I nikom ništa. Zauzvrat davao Zecu sve poslove u gradu pa i neke nekretnine jeftino prodavao (knjižara Zorna) i tako sve samo da Zecovi vijećnici podržavaju. Spremio si i dosta novca na račune, kupio i nove aute (on i njegov sin te Grad i Županija kod istog trgovca kupiše istu marku vozila). Ubrzo tom trgovcu auta dopizdilo da ga dotični vara pa uletio u Gradsku kuću i tražio lopova, vikao, galamio. Lopov ubrzo legalizirao zemljište na kojem je trgovac auta ima već napravljen svoj salon. I tebi je jasno da je lopov uzeo dva auta (za sebe i sina) gratis, onako, neka se nađe uz stanove. I tako, radi, kradi i troši kredite i prirez za Zecovu tvrtku. kada mu Zec više nije trebao, kada se prikazao velikim i dobrim čovjekom, skupljajući poene na sirotinji, odlučio malo u Sabor, da si osigura 9000 kuna saborske mirovine. Iza njega ostade grad bez poduzetničke zone i perspektive za otvaranjem novih proizvodnih radnih mjesta, s brojnim obvezama iz mutnih radnjih s Kamen Ingradom, (mjenice), pogaženoga i ugaženoga sporta i sportskih tradicija (Slavonija, ženski rukomet...), rasprodanoga obiteljskoga srebra (knjuižara Zora, Radio Požega...) i tako dalje, i tako dalje. I sve nam to ---- moj Ja i Ja ----- napravi čovjek za kojega doista vrijedi samo to Ja i Ja, jer jedino je on bitan. Boli ga što nema školu (to svi znaju), a sigurno je bio omalovažavan u mladosti, pa se zbog toga iživljava na onima koji su školovaniji od njega, da im pogaže da je on iznad njih. Valjda zato što se triput ženio (sve žene pobjegle od njega) smatra da u Požegi treba biti što više razorenih brakova. Na tom mu polju ide najbolje svih ovih godina, tu je doista bio i još uvijek je, vrlo, vrlo uspješan. E, moji Požežanini, koga vi za gradonačelnika imate - laže, maže i krade, druge vrijeđa a time zabravo najviše govori o sebi, samo ste vi slijepi - poginut ćete za njega, promijeniti stranku i uvjerenja zbog pišljivih 100 kuna ili lažnoga obećanja (zatvoreni bazen, stanovi za branitelje, nova tržnica, podzemna garaža, sportske dvorane, aletski stadion, brza cesta, uređenje trgova.---- i tako dalje, i tako dalje). Na kraju nagradno pitanje za sve vas koji čitate ovaj poučni komentar: TKO JE PAŠA IZ LAKTAŠA?

VL
FA
fax
17:12 23.10.2010.

Ne želim o Ronku, neznam previše o njem. Nemogu pojmiti da požega kao grad koji ima veleučilište, županijsku bolnicu, nekoliko osnovnih i srednjih škola u kojima zacijelo radi niz vrsnih intelektualaca od kojih su neki sigurno i članovi HDZ, a za predsjednika gradskog odbora HDZ ima jednog Antu Šolića koji ima nepotpunu osnovnu školu. U socijalizmu je radio kao pomoćni radnik u veterinarskoj stanici u novoj gradiški, pa je preko SKJ postao vozač u toj istoj ustanovi. Shvatio je da bi mogao kod kuće hraniti piliće koji su se valjali u inkubatorima te iste veterinarske stanice pa je u nekoliko navrata uzeo po nekoliko tisuća tih pilića, koje naravno nije platio... kada je blagajnica nakon dvije godine rekla da šolić nije platio piliće, napao ju je najpogrdnijim riječime....bavio se kuglanjem u kuglačkom klubu hajduk u n. gradiški i bio čak predsjednik toga kluba a na sjednici kuglačkog saveza tadašnje općine nova gradiška rekao je \"drugovi u kuglački savez nam se infiltrira unutrašnji neprijatelj\".... ... i gle čuda, tek u 10. mjesecu se priključio u postrojbe HV, nevjerojatnim nastupom i uvlačenjem ulazi u HDZ, i uspinje se svemirskom brzinom do mjesta gradonačelnika....u to vrijeme se privatizira modna konfekcija zlata i on sa jednim sada pokojnim ministrom sudjeluje u tome.....zna se na koji način.. nevjerojatno kakva je to drskost... nakon pada sa funkcije gradonačelnika seli u požegu i ekspresno postaje predsjednik gradskog odbora... požežani građani prekrasnog grada u zlatnoj dolini, članovi i simpatizeri HDZ, progledajte, zaslužujete boljeg predsjednika od ovoga a sigurno ih imate na stotine obrazovanih i časnih

VL
BR
brkić
20:33 23.10.2010.

...a ima toga još puno ! vidi: http://johan-baden.blogspot.com

VL
JI
Ja i Ja
14:24 29.10.2010.

Je brkiču, to ti je taj lumen....

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.