U Krapini ozlijeđena djevojčica, u nesreći sudjelovao HDZ-ov saborski zastupnik
Alkotest je pokazao da zastupnik HDZ-a nije bio pod utjecajem alkohola
Komentari 56
Da nije "adeze ne bi ga ni spomenuli:))
Nevjerojatno koliko gamadi se raduje tuđoj nevolji. Ministricu bi razapeli zbog prometne nesreće koja se može desiti svakom i to zbog nesreće koju nije skrivila, nit je išta mogla napraviti da je spriječi.
"opozicija mu vec presudila iako neznaju ni voziti voziti auto:)))
Samo da se zna prije dvije godine je u Zlatar Bistrici isto automobilom ubio dva mladića. Naravno sve zataškano.
A nije uvaženi zastupnik rekao da se to dogodilo na zebri.
Ni voziti neznaju ovi mladi kadrovi...?
Nesreca,na cesti,i ponovo clan partije prouzrokovo.
ovi kradeze je žešča opasnost za stanovništvo Hrvatske
Samo da se zna prije dvije godine je u Zlatar Bistrici isto automobilom ubio dva mladića. Naravno sve zataškano.
Neznam zasto je kod kakovog udesa ispered imena poćinitelja kao predznak stavljati ime stranke koliko je to važno i bitno .Da zaključim ne branim nikog ali kakove veze ima stranka sa udesom ,kao da je to takmićenje koliko če stranaka napravit više udesa Svašta.
Koja papazjanija !!! Nije ,,sudjelovao,, već ju je u z r o k o v a o !!!
Nisam simpatizer naših političara,ali mi polako počinje smetati zašto im se sve ono šta im se događa u svakodnevnom životu ,posebno u privatnoj sveri, gleda kroz prizmu da je političar.Desila se greška,ona se nama svima koji vozimo može desiti.Neka odgovara kao i mi obični smrtnici,ali nisam pobornik linčovanja i razapinjanja zato šta je političar.
Prestrašno
Cudom se cudim kako to da adezejovac ima br nacelnika policije? A u ta djeca , pijana teturaju ulicama i nalijecu na adezejovce!
Zanimljivo. čim je netko iz HDZ odmah se novine raspišu, za pijanog Stazića i brata mu isto pijanog novine nisu tako pisale,, uostalom ovdje čovjek nije bio pod utjecajem alkohola za razliku od komunističke braće
Narod nikako da shvati da kad HDZ-ovci prolaze cestom da se sklone na sigurno
Slabi su vozaci,jer puno vremena gube na seminarima-Kako zamraciti?
Adezejci nas počeli i doslovno gaziti.
je li dijete zadržano na promatranju ili je otpuštena u pratnji zastupnika?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Naravno, najvažnije je da je djevojčica dobro i da se brzo oporavi.