Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 112
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
akcija carina
Povratak na članak

HDZ-ov načelnik: Protiv mene se ne vodi nikakva istraga

Iako je kuća Ivana Šanjuga, predstojnika Carinske ispostave Lupinjak, jučer pretresena u USKOK-ovoj akciji, on poriče upletenost u aferu

Komentari 16

OB
-obrisani-
03:03 06.05.2011.

Da li i u nasim drugim bivsim republikama OVOLIKO kradu ili je to samo kod NAS?

VL
DU
Deleted user
12:30 05.05.2011.

Ne vodi se, ali bi trebala. Tko god je član hdz-a po difoltu je sumnjim, jer je to najveća mafija koju je svijet vidio, te ako i nije uradio krivično djelo, kriv je jer nije prijavio krađu i otimačinu ostalih njegovih partijskih pajdaša. Ako i to nije vidio onda mora mijenjati posao jer je nesposoban.

VL
Avatar bok
bok
12:31 05.05.2011.

Nema smisla povezivati korupciju s bilo kojom strankom. Ona je prisutna kod svih SKOJevaca, iskrivljen mentalni sklop a zahvaljujucu sto je sad EU pritisla konac no je proradila drzava da kaznjava pocinitelje. A ima ih na zalost svudgedje i na svim razinama... Dobro da je EU pritisla HR...

VL
DU
Deleted user
12:43 05.05.2011.

Dao sam ti plus za onaj dio o EU, ali je nemoguće ne povezivati stranke u ovoj našoj opljačkanoj državi jer su najveći lopovi i moćnici pripadnici vladajućih stranaka.

VL
OB
-obrisani-
12:43 05.05.2011.

Za anomalije u hrvatskom društvu krivi su prije svega rat i nesmiljena pljačka i privatizacija u 90-im godinama koju su proveli \"veliki domoljubi\" i \"antikomunisti\" iz HDZ-a na čelu s Franjom Tuđmanom i njegovom vrhuškom, gdje je došlo do općeg urušavanja vrednota i povjerenja među ljudima. Tuđman je početkom devedesetih godina na raspolaganju imao dotad neviđeni altruizam i silnu energiju hrvatskog naroda i u Hrvatskoj i u BiH. Mnogi tada nisu žalili ni svojih života u obrani od velikosrpske agresije, no sav je taj zanos i potencijal jeftino prokockan i potrošen, jer su se mnogi branitelji i ljudi koji su hrabro i bez kalkuliranja ušli u projekt stvaranja hrvatske države osjetili izdanima i prevarenima kada su vidjeli kako se Hrvatska se nesmiljeno pljačka i kako neki nepoznati ljudi preko noći postaju vlasnici po nekoliko desetaka firmi. U tom prijelomnom događaju vidimo početak urušavanja hrvatskog društva, koje se onda dalje samo nastavilo u drugim oblicima i s drugim akterima. Odličja za prevarante

VL
OB
-obrisani-
12:48 05.05.2011.

koliko ti HDZ-ovaca ima treba novi Remetinec ,graditi i ženski odjel .

VL
X2
xychhr-200
12:49 05.05.2011.

Čudno... jako čudno... da se protiv jedog KRADEZENJARE ne bi vodio neki kazneni postupak...

VL
MB
mr_brown
13:03 05.05.2011.

pa ovo je senzacionalna vijest. bravo većernjak! nije ga lako bilo naći!

VL
VT
vozac-traktora
13:05 05.05.2011.

Ovaj je mala beba kraj bibinjskog načelnika Nina Šimunića!

VL
SA
santos008
14:18 05.05.2011.

Ovakvih ko ovaj na sliki imate ,koliko i Opcina.Sve su to \'\'mali Bogovi\'\' i svi su omrazeni u svojim mjestima ,vole ih samo par cankolizaca koji im se petljaju oko nogu ,ko ove pozatvara ima glasove te Opcine i ne treba se nimalo bojati da ce radi njih izgubiti glasove ,jer narodu je pun kofer ovakvih samo to ovi u vrhu vlasti ne znaju sta se dogadja na nizim nivoima.

VL
N7
No.77
15:16 05.05.2011.

Dajte zar ste spali na tekstove sa interpukcijskim znakovima. Jučer tekst o ovome i na kraju „?“, zar se na to treba ragirati. I onda čujemo čuđenja kako nam je novinartvo palo tako nisko.

VL
JM
Juraj_MALI
15:17 05.05.2011.

Kažem ja za svaku pohvalu je ova akcija oko podkupljivih carinika, ali mene samo zanima kad će USKOK u Zagrebački holding. Jer baš kao što je ovaj carinik pokupovao kuće i apartmene tako je i Milanović pljačkom holdinga si kupio dva stana.

VL
IJ
ijurin14
15:24 05.05.2011.

....čudno, neki ovdje nisu članak čitali ....pa ima uhapšenih iz više stranaka!!!!!

VL
OB
-obrisani-
16:44 05.05.2011.

Interesantna tvrdnja: pretreslo mu kuću, a protiv njega se ne vodi istraga? Izjave hadezeovaca postaju zaista sve nesuvislije u svakom pogledu....

VL
Avatar Nesalomljiva
Nesalomljiva
17:23 05.05.2011.

druže načelniče, budući da si iz HDZ-a, onda se protiv tebe sasvim sigurno vodi istraga. jer da si kojim slučajem iz SDP-a, onda ne bi bilo nikakve istrage. dakle, fulao si stranku u kojoj ćeš lopovlučiti. SDP-ovce koji lopovluče na isti način hrvatsko pravosuđe nikad nije gonilo, niti će ih ikad goniti za njihove istovjetne lopovluke. sve dok je vlasti na vlasti!

VL
OB
-obrisani-
23:45 05.05.2011.

05.05.2011. u 12:30h Krznari4 je napisao/la: Ne vodi se, ali bi trebala. Tko god je član hdz-a po difoltu je sumnjim, jer je to najveća mafija koju je svijet vidio, te ako i nije uradio krivično djelo, kriv je jer nije prijavio krađu i otimačinu ostalih njegovih partijskih pajdaša. Ako i to nije vidio onda mora mijenjati posao jer je nesposoban. ............................... Isto kao što po defaultu u ljevičarskoj gamadi nema osobe koja nije smrdljivi dezerter i izdajnik, što je malo veće zlodjelo nego ovo što ti spominješ.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.