HDZ-ov načelnik: Protiv mene se ne vodi nikakva istraga
Iako je kuća Ivana Šanjuga, predstojnika Carinske ispostave Lupinjak, jučer pretresena u USKOK-ovoj akciji, on poriče upletenost u aferu
Komentari 16
Ne vodi se, ali bi trebala. Tko god je član hdz-a po difoltu je sumnjim, jer je to najveća mafija koju je svijet vidio, te ako i nije uradio krivično djelo, kriv je jer nije prijavio krađu i otimačinu ostalih njegovih partijskih pajdaša. Ako i to nije vidio onda mora mijenjati posao jer je nesposoban.
Nema smisla povezivati korupciju s bilo kojom strankom. Ona je prisutna kod svih SKOJevaca, iskrivljen mentalni sklop a zahvaljujucu sto je sad EU pritisla konac no je proradila drzava da kaznjava pocinitelje. A ima ih na zalost svudgedje i na svim razinama... Dobro da je EU pritisla HR...
Dao sam ti plus za onaj dio o EU, ali je nemoguće ne povezivati stranke u ovoj našoj opljačkanoj državi jer su najveći lopovi i moćnici pripadnici vladajućih stranaka.
Za anomalije u hrvatskom društvu krivi su prije svega rat i nesmiljena pljačka i privatizacija u 90-im godinama koju su proveli \"veliki domoljubi\" i \"antikomunisti\" iz HDZ-a na čelu s Franjom Tuđmanom i njegovom vrhuškom, gdje je došlo do općeg urušavanja vrednota i povjerenja među ljudima. Tuđman je početkom devedesetih godina na raspolaganju imao dotad neviđeni altruizam i silnu energiju hrvatskog naroda i u Hrvatskoj i u BiH. Mnogi tada nisu žalili ni svojih života u obrani od velikosrpske agresije, no sav je taj zanos i potencijal jeftino prokockan i potrošen, jer su se mnogi branitelji i ljudi koji su hrabro i bez kalkuliranja ušli u projekt stvaranja hrvatske države osjetili izdanima i prevarenima kada su vidjeli kako se Hrvatska se nesmiljeno pljačka i kako neki nepoznati ljudi preko noći postaju vlasnici po nekoliko desetaka firmi. U tom prijelomnom događaju vidimo početak urušavanja hrvatskog društva, koje se onda dalje samo nastavilo u drugim oblicima i s drugim akterima. Odličja za prevarante
koliko ti HDZ-ovaca ima treba novi Remetinec ,graditi i ženski odjel .
Čudno... jako čudno... da se protiv jedog KRADEZENJARE ne bi vodio neki kazneni postupak...
pa ovo je senzacionalna vijest. bravo većernjak! nije ga lako bilo naći!
Ovaj je mala beba kraj bibinjskog načelnika Nina Šimunića!
Ovakvih ko ovaj na sliki imate ,koliko i Opcina.Sve su to \'\'mali Bogovi\'\' i svi su omrazeni u svojim mjestima ,vole ih samo par cankolizaca koji im se petljaju oko nogu ,ko ove pozatvara ima glasove te Opcine i ne treba se nimalo bojati da ce radi njih izgubiti glasove ,jer narodu je pun kofer ovakvih samo to ovi u vrhu vlasti ne znaju sta se dogadja na nizim nivoima.
Dajte zar ste spali na tekstove sa interpukcijskim znakovima. Jučer tekst o ovome i na kraju „?“, zar se na to treba ragirati. I onda čujemo čuđenja kako nam je novinartvo palo tako nisko.
Kažem ja za svaku pohvalu je ova akcija oko podkupljivih carinika, ali mene samo zanima kad će USKOK u Zagrebački holding. Jer baš kao što je ovaj carinik pokupovao kuće i apartmene tako je i Milanović pljačkom holdinga si kupio dva stana.
....čudno, neki ovdje nisu članak čitali ....pa ima uhapšenih iz više stranaka!!!!!
Interesantna tvrdnja: pretreslo mu kuću, a protiv njega se ne vodi istraga? Izjave hadezeovaca postaju zaista sve nesuvislije u svakom pogledu....
druže načelniče, budući da si iz HDZ-a, onda se protiv tebe sasvim sigurno vodi istraga. jer da si kojim slučajem iz SDP-a, onda ne bi bilo nikakve istrage. dakle, fulao si stranku u kojoj ćeš lopovlučiti. SDP-ovce koji lopovluče na isti način hrvatsko pravosuđe nikad nije gonilo, niti će ih ikad goniti za njihove istovjetne lopovluke. sve dok je vlasti na vlasti!
05.05.2011. u 12:30h Krznari4 je napisao/la: Ne vodi se, ali bi trebala. Tko god je član hdz-a po difoltu je sumnjim, jer je to najveća mafija koju je svijet vidio, te ako i nije uradio krivično djelo, kriv je jer nije prijavio krađu i otimačinu ostalih njegovih partijskih pajdaša. Ako i to nije vidio onda mora mijenjati posao jer je nesposoban. ............................... Isto kao što po defaultu u ljevičarskoj gamadi nema osobe koja nije smrdljivi dezerter i izdajnik, što je malo veće zlodjelo nego ovo što ti spominješ.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Da li i u nasim drugim bivsim republikama OVOLIKO kradu ili je to samo kod NAS?