HDZ ostao prva, SDP druga, DP treća snaga
Predsjedničkog kandidata Zorana Milanovića podupire 33,53% ispitanika, nešto manje nego u svibnju
Komentari 22
Ako Milanović bude opet izabran, to znaći još 5,5 godina kaosa i neizvjesnosti u državi.
Hrvati vole komunizam...stalno glasaju za sinove partizana
Pa ja se bum ranil da ima tako puno hrvatskih drzavljana koji podrzavaju slucajnog i njegov SDP. Strasno.
Ma bilo koga izabrati. samo da se makne onaj slučajni prevarant - a bit ću premijer, to sigurno ??? i još Finska i Švedska nisu ušle u Nato sve zbog njega i njegovih prijetnji - hahahah
Zanimljivo kako ima licemjernih ljudi. Kad u EU pobjedi desnica onda je to ok ili u Orbanovom slučaju zadnji koji staje na branik domovine a kod nas se redom prozivaju zatucanim crnokošuljašima ?
Zemlja u kojoj je HDZ i nakon svih pljacki, korupcije, lazi i kradje i dalje prva snaga, je zemlja bez buducnosti i osudjenja je na iseljenje svoje mladosti, a useljenje nepalske, indijske i filipinske mladosti. Jadno je da se mojj sin od 19 god. vec upoznaje sa zivotom u DE, AUT i CH, a onda nam se nas vrli premijer hvali sa malim brojem nezaposlenim, dok milijun zaposlenih u inozemstvu. a od zaposlenih u HR tko zn koliko je stranaca.
HDZ , DP i MOST trebaju podržati nestranačkog kandidata sa intelektualnim pedigreom. HR treba pristojan i proeuropski orijentiran predsjednik. Miro Gavran mi je draži ali msm da bi Šimonović bio bolji izbor. Čovjek ima ogromno međunarodno iskustvo i poznanstva. Političkog je centrističkog uvjerenja. Prihvatljiv širokom krugu birača.
dok je u koaliciji DP ce cvrsto biti treci po "anketama"
zaključak: 30% hrvata podržava kriminal. bravo, narode!
Uzas
Najbolje je da se izabere Kolinda za predsjednicu ona je idealna za našeg AP-a, ne prigovara, radi kako joj se kaže, to je idealna kombinacija. Vlada - AP upravlja Saborom i predsjednikom države nema bolje kombinacije.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Milanovic se u zadnje vrijeme malo pritajio, suti i pravi se pristojan , cekajuci da ljudi zaborave njegov prostacki vokabular, uvrede vrijedjanja i sramotu koju je nanio sebi i Hrvatskoj, takav "covjek sa karakterom" nam sigurno NE TREBA!.