HDZ je oštetio državu za čak 32 milijuna kuna!
Istraga u HDZ-u o crnim fondovima proširena je na Stranku koja se sumnjiči da je devet godina iskorištavala to što je na vlasti te tako sustavno pljačkala državni proračun i građane
Komentari 344
MAX Ja sam prošla još i gore. Četnici mi spalili kuću, uništili sve što je moja obitelj imala i stavili me na listu za odstrel jer su mi bratići i brat bili u HV. A za naše sam bila svesve ovo što si i za sebe napisao. Pa ti misli.
Samo i dalje glasujte za HDZ, vi Hrvatine.... Razlika između Hrvata i Hrvatine, isto ko i između seljaka i seljačine...
Čuvajmo Hrvatsku!
Hrvatska se nazalost poprilicno poseljacila. Dosta pametnih ljudi je otislo vani, pa ovakvi rezultati izbora i ne iznenadjuju. A sta se lopova tice, stetu treba naplatiti tako da im se oduzme imovina, ali ne samo njima, nego i njihovim porodicamaa i svim prijateljima na koje je ta imovina prepisana. Onda treba progoniti i prijatelje koji su dozvolili da se novac stavi na njihove racune.
@mravac8 poznata mi ta priča.... al to je problem društva koje je nasjelo na propagandu, sa bilo koje strane iskreno, za srpsku mi se hebe, al ono zbog čega mi se želudac okreće je hrvatska bilo ko sa iti maloalo mozga vidio je da politika palih sa kruške je fašistička
ma nisu...
byserabya, nije \"Hrvatine\", nego Rvatine. :) U svakom slučaju, na predstojećim izborima svi koji budu glasovali za ovu veleizdajničku bandu će ustvari glasati protiv hrvatskog naroda i same Hrvatske i njima bi se trebalo suditi kao veleizdajnicima. Bili svjesni toga toga što rade ili nebili. Ničija osobna glupost ne može biti opravdanje za kriminal, kao što ni Vlaisavljevićkina glupost nije izgovor za svo zlo što nam je napravila skupa sa njezinim \"suradnicima\". Četnici su bili male bebe naspram ove gamadi.
\"Istraga je proširena na HDZ kao pravnu osobu zbog sumnje da je vladajuća stranka počinila kazneno djelo zloporabe položaja i ovlasti\" Ovo je neviđena glupost. Kako može stranka, kao pravni subjekt, a svaki pravni subjekt je mrtav, ne postoji uu djelatnom smislu bez onih koji ga zastupaju i upravljaju društvenim ovlastima pravnoga subjekta, \"zloupotrijebiti položaj i ovlasti\". Ovlasti zastupanja imaju ljudi, nikave stranke, firme, pravne osobe općenito. HDZ je ukupno zaslužio udarac, ali ovo je otvoreni pokušaj rušenja i zadnjega simbola hrvatske neovisnosti. Nema sumnje. Lideri HDZ su mogli ukrasti deset puta veće novce, nema nikakve sumnje nakon ovakve bijedne kvalifikacije, da je Bajiću bitnije to što su simbol, nego to što je netko krao pod tim imenom. Ne bi Hrvatska ovo smjela mirno gledati, jer je na sceni potpnui udar na sve što ima veze sa nacionalnom simbolikom. Uistinu nam se pišu crna vremena.
@ Zveč \"Kako može stranka \"zloupotrijebiti položaj i ovlasti\".\" --- Tako što je njen vrh koristio ukradeni novac da bi se održao na vlasti. Za bilo koji kriminal u koji je umiješan pravni subjekt, taj je subjekt (kao i odgovornee osobe u njemu) podložan zakonskim sankcijama.
@ zveč \"ovo je otvoreni pokušaj rušenja i zadnjega simbola hrvatske neovisnosti. \" --- Uostalom, \"zadnji simbol hrvatske neovisnosti\" je sustavno pljačkao tu istu Hravtsku godinama, te su ga na vlasti držali upravo ljudi koji su 1991. oružjem pokušavali srušiti tu neovisnost. Licemjerno je od tebe kukati nad braniteljima, dok si šutke odobravao koaliciju sa ljudima koji su upravljali Krajinom dok su se u njoj ubijali hrvatski civili i mučili zarobljeni branitelji.
Koja hajka na HDZ. Još samo fali da drug Josipović stavi kapu s petokrakom i naredi juriš. I malom djetetu je jasno da sve ovo nema veze s nekakvim crnim fondovima (koji su kod SDP-a još veći) nego što HDZ nije dovoljno poslušan, pa ga treba maknuti da dođe SDP koji će nas vratiti u balkansku zajednicu država, odnosno novu Jugoslaviju.
27.10.2011. u 16:16h Ivica_M je napisao/la: ###################################### Perfektan komentar, pun nepobitnih šturih \"činjenica\", \"jakih argumenata\" i \"istine\" prije svega. Svaka čast, zaslužio si čin brigadira i jedan posjet svome vođi u Remetinac. :)
istraga protiv hdz-a HDZ je oštetio državu za čak 32 milijuna kuna! ........................................ pa nije to bas neka velika kolicina novca, posbno ako se racuna na sve HDZ.ovce. Ivo je sam vise uzel.
Ma, čekaj malo.................. Imaju li ovi ljudi uopče srca? Uni[tili jedan narod i još se pozivaju na poštenje i pravdu. Ovaj puta nas neče prevariti ail isto tako nebi im dozvolio samo tako da odu a da ne vrate pokradeno.
@ Ivica_M Koja stranka koalira sa ministrom SAO Krajina i gradonačelnikom okupiranog Vukovara, Vojislavom Stanimirovićem? Koja stranka koalira sa Ratkom Gajicom - Ratkom kojeg Đakić NIJE spomenuo kada mu je ime Ratko smrdjelo - koji je 1991. proveo u rovovima pucajući po vojnicima HV?
Vidi ih kako rucice drze na srcu svi redom. Aaaaa kako je to drazesno. Glasam za njih Sofort.
27.10.2011. u 16:24h venezuela je napisao/la: 27.10.2011. u 16:18h zigi7darko je napisao/la: ****************************************************** . eeee sad nam je ostalo....boriti se za svoju kožu....i naše djece.....
Stranka je puna uglednika kao Smranader, Rončević, Polančec, Barišić....veleizdajnici Domovine. Zar su branitelji stvarali Domovinu da izrodi kao takvi pljačkaju?
Cestitam ,znaci HDZ je ipak razdvojen od drzave !
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
32 000 000 kuna,samo su toliko požderali u dva mandata.gdje su isplate na ruke,automobili i takve stvari?