HDZ ih zove natrag: Suradnja ili povratak nudi se Prgometu, Kujundžiću, Jadranki Kosor...
Kada je riječ o suradnji s “bivšima”, to u prvom redu podrazumijeva Dragu Prgometa
Komentari 44
Prgomet i Kujundžić može, ali neka se jednostavno ponovno učlane u HDZ i povuku svoje članstvo sa sobom. Hrvatskoj ne trebaju još dvije strančice od 0.2% koje će se šlepati u koalicijama s velikima, takvih imamo i previše i ljudima je dosta toga. Kosorica ovim očajničkim pokušajima za ulazak u Sabor sama sebe ponižava i ne želi se pomiriti sa time da je njezino vrijeme prošlo. Predlažem Plenkoviću da je stavi na zadnje (14.) mjesto na listi pa, ako je toliko popularna, neće joj biti problem preferencijalnim glasovima ući u Sabor.
Zvati Prgometa nazad pa to je u randu stp Sdp zovr Jambu.Koje kretenske stranke.Jadranku Kosor mozete vratit ali jedino na radio jer to zna najbplje radit.Ajte svi skupa u krasni .......!
Fuuuuuuuj, fuuuuuuuuuuuuj ... evo opet Sanaderovog HDZ-a. Fuuuuuuj, sada zbilja više nema nikakvih razlika između SDP-a i HDZ-a.
pišam od smjeha..... hahahaaa
'Jacini dečki ' biti ce problema prijeći izborni prag ,vidljivo da okreću stranice unatrag ... Branitelji sa svojim pukom ne dozvolimo da svakojaki šljam upravlja našim životima i državom koja nije njihova !!
Ovo je totalni slom tvrde nacionalisticke desnice.
Začuđujuća je debljina obraza ljudi iz HDZ-a. Zvati ljude koje su izbacili iz stranke da im pomognu da se ponovo dokopaju fotelja je..., neznam kako bih to uopće nazvao.
ako Plenković želi dobro sebi i hdz-u dovesti će skroz nove ljude, Hrvatska ima mlade, pametne, sposobne i obrazovanje ljude, a vraćanje isluženih političkih mrtvaca koje narod prezire mu neće donijeti ništa dobro.
Jadranka Kosor? Žena je uništila stranku da bi se održala na vlasti, a da nije bilo Milanovića bila bi i najgori premijer u povijesti... Osim toga, kad je bila premijerka stalno je po savjete trčala kod Mesića, na izbore je išla s Josipovićem, a po pljuvanju po HDZ-u može se usporediti s Milanovićem... I nju netko gura nazad? Istina je da dotična gospođa ne zna ništa raditi i da ju treba uhljebiti, ali kud baš nazad u HDZ...
Koji luđaci !!!!
Mene samo zanima gdje su sad sociolozi, psiholozi, psihijatri i ostali eksperti koji analiziraju bukvalno svaku kretanju i svaku riječ koju izgovori Milanović, da ovom blesavom narodu objasne kako je moguće da gotovo 100 000 ljudi najprije povjernje daju jednoj, a u roku 3 mjeseca osobi koja je sušta suprotnost onoj prvoj. Kad HDZ-ovca pitaš služi li tebi glava za razmišljanje ili za nosanje kape on kaže.Ja nosim šešir. I sad takvima treba dati vlast i vlastitu sudbinu u ruke???????? Oprostite ali to može samo lud narod, a stručno objašnjenje tražite kod Žarka Puhovskog.
Sanadera treba vratit on je naj bolji. A jacu u cuzu, ona je smistila caci i njezini jarani Josipovic i Mesic.
Jugoslavenski HDZ...
Naravno da Prgomet želi nazad, dovoljno je pametan da zna da je politika za njega prošlo svršeno vrijeme, ne proda li se jednoj od velikih stranaka. Pri tome je njemu sasvim svejedno hoće li to biti HDZ ili SDP!
bolesnici...
HDZ ih zove natrag: Suradnja ili povratak nudi se Prgometu, Kujundžiću, Jadranki Kosor, Marku Perkoviću Thompsonu, Dr. Ivi Sanaderu, Branimiru Glavašu, Mirku Norcu i največem hrvatskom domoljubu generalu Vladimiru Zagorcu.
Sa jedne strane svi navedeni trebaju nazad u stranku a sadašnji "ruralci" trebaju biti protjerani iz stranke. Za dlaku su upropastili HDZ, Vaso & co...
sanaderu je mjesto u zatvoru
Ovi opet mjenjaju kapute.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
zašto jadranka..pa ona je bila krtica u hdz.u ..zadatak joj je bio uništiti stranku..pokušala je to trpajući sanadera u zatvor optužujući i cjelu stranku...mesić i joispović su joj glavni mentori...