Grad u susjedstvu u sve većoj opasnosti. Iz tla se čuju zvukovi, aktivirana i vojska: 'Crvena zona je sve bliže'
Osim stambenih objekata, oštećene su prometnice i javne zgrade, a nesigurnima su proglašeni i brojni objekti koji se ne nalaze izravno na rubu klizišta.
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
U Italiji vlada vječni kaos.