Grabar-Kitarović: Hrvatska nikada neće biti 'hot-spot' za bilo kakve migrante
U Kordunskom Ljeskovcu na hrvatsku je stranu granice došao granični policajac BiH, prišao hrvatskoj predsjednici i pozdravio je te rekao da je sve u redu
Komentari 37
Aha polako se blize izbori. Sada se prezentiramo . NE Hrvatska je ht-spot i za neke tzv. Politicare.
A policajci švercaju migrante za određeni novčani iznos,tj. za mito.živio drug Mito.i onda se prave da štite granicu.a zna se dobro da su mito i korupcija rak rana Hrvatske.
Pa neće ni najbijednijim i najjadniji migrant ni da pomisli da ostane u ovoj slučajnoj komunjarskoj tvorevini
Tako je! Jer Rvacka će biti - Švicarska!
Nekad sam ovdje zbog ,,Jose" danas sam zbog ,,Čoko" ma nema veze pobjednik ne gleda ispod sebe. Sto se tice granica tu je nasa predsjednica expert
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Plakao sam od smijeha na jučerašnji prilog, kaže koka stojeći kraj interventnog policajca kako se uvjerila da se radi o dobrim ljudima koji nikada ne bi bili nasilni prema migrantima, a modrice su od padova zbog nepristupačnog terena. Sve je trijumfalno zaključila time da osobno jamči da je tako! Ni brige ni pameti.