'Dopustite premijeru da donese odluku i pokaže koliko mu je stalo do Hrvatske'
Predsjednica je kratko komentirala najavu premijera Zorana Milanovića da sutra neće doći na sastanak na Pantovčak.
Komentari 213
mnoge šanse su on i njegova ekipa propustli . Jedna više ili manje njemu ne daje šansu. Rulet se igra do kraja.
Muljanovicu je Hrvatska imovina, pali avion i vozi u Novu Zelandu, Jameriku; Krk đe se god fobro jede i pije, Hrvati placaju a ostalo je nebitno, o drugim stvarina bribe Kresica
Da sam ja na Kolindinom mjestu odmah bih tuzio ove bivse Ivine savetnike za klevetu, povredu osobnog integriteta,laz, uvredu casti i nanosenja dusevne boli!! U demokratskom svijeto to je nepozeljno, nezamislivo, nedopustivo i kaznjvo!! Sloboda govora ima svoj limit iit i ne dopusta vrijedjanje druge osobe bez obzira o kome se radi!!!
Koliko dugo će se ovi naporni političari prepucavati oko gluposti i maltretirati nas normalne ljude. A bome i novinari u tome imaju svoju odgovornost. Neka se bave istraživačkim novinarstvom i pišu o povezanosti politike i podzemlja, o korupciji, a nee samo trče od političara do poltičara i kure vatru jer nemaju što pametnije. Bolje i ne čitati te blesavoće
Kyrios zorbas u r wrong, bread slicer (rezac kruha) i 3d TV set i cd player su pokrali Karamarko, Brkic, Culjak i Bandic a ja sam im drzao ljestve i strazario;) Zato je Zoka odbio doci u Pantovcak:)) Ma Zokaka i ne jede kruh jer jos ima tetkinih kolaca iz Sydneya!
Hahahahaa! Opet Večernji krivotvori izjave!! Predsjenica nije rekla: 'Dopustite premijeru da donese odluku i pokaže koliko mu je stalo do Hrvatske', nego: "Dajte mu šansu da se urazumi!!!
Milanović, kao i Tito, smatra se odgovornim samo svojoj partiji.
Eto, sutra ćemo dobiti još jednom odgovor na pitanje koliko je Zokiju stalo do Hrvatske. Nimalo...
Kolinda, briga me za tvoj odnos sa Milanovićem, ali nemoj vrijeđati narod sa pričama da će ti sastanci u 9 ujutro sa gorkim espressom pokrenuti Hrvatsku. Jeftina demagogija u izbornoj godini marionete HDZa.
Šta si ti mjerilo koliko netko voli hrvatsku? Zemljo otvori se. Pa jako dobro građani hrvatske znaju kako su prošli sa onima po kojima se mjerilo hrvatstvo. Opljačkali su Hrvatsku.
Čudno ona to prezentira brigu za Hrvatsku. Za početak je mogla tražiti od svojih dojučerašnjih stranačkih kolega da vrate pokradeno. Ne bi li to bila veća briga za Hrvatsku?
Mi na faksu smo svi skoro tog misljenja da se Milanovic drzi sto dalje od te zene ...
Već je Premijer to pokazao vise puta, tj. zero (nula)!
Muljanovic ima istu dijagnozu kao i Predrag Matic, strucnjak za tu bolest je kolega Voja.
Od cijelog teksta jedina korisna izjava je da kod nas država ne dozvoljava da kreativnost i poduzetnost dođu do izražaja. U državnoj službi su poduzetni i kreativni ljudi potpuno nepoželjni, dapače, čak ih se šikanira i tjera, no najveći je problem što državna služba to načelo preslikava i na privredu, pa je svako inventivno i uspješno poduzeće nepoželjno, a poduzetnik koji vodi takvo poduzeće je državni neprijatelj broj jedan... Sve ostalo iz teksta je puko prepucavanje. Malo dobre volje da Milanović nekog pošalje da objasni što vlada radi nije na odmet, no vjerojatno nema koga poslati, niti itko zna što vlada radi i što želi postići...
nije njemu stalo do Hrvatske ni 1%!
Komentatori iz "inostranstva" pisite na portalima u svojoj drzavici, ono sto je ostalo ali iz dana u dan vam je manha. Borite se za otadzbinu u otadzbini
Pa ak ta Karamarkova sekretarica glumi predsjednicu,ne mora značiti da se mora odmah skakati kak to ona zamišlja.Ionako nema muda doći u Vladu jer je nesposobna samostalno donositi odluke.Em smo banana državica, em nam je žena "za kormilom"....jadni mi.
Interesantno je citati zapijenjene pro Kolinda komentare na ovakve niske populisticke poteze kojima se voda tjera na mlin HDZu. Istina je da su konzultacije napravljene i prije 4 godine i da je Milanovic trebao otici i na ove, tu nema dileme kao sto nema dileme da ce platiti na izborima za ucinjeno u protekle 4 godine. jedino je fascinatno da ce hrvati opet glasati za ekipu koja je na vlasti bila 8 godina, napravila nista i pokrala do kraja ovu drzavu, ista ekipa koja je sad na Pantovcaku pa zna kako pasiti hrvatsku i ista ekipa koja se sepuri u HDZu a pola njih su bili ministiru Sandarevoj vladi.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Dokazao je Zoki u cijelom mandatu koliko mu NIJE stalo za Lijepu Našu i sve nas u njoj! Vrijeme je da ode!