FOTO Govorio talijanski pa se snebivao, tražio Nobela za mir: Nastavlja se suđenje Filipu Zavadlavu
Na sudu u Splitu nastavlja se suđenje Filipu Zavadlavu. Zahtjev za izuzećem sutkinje jučer je odbijen
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Taj čovjek je toliko unazadio sudstvo da stvarno nije uredu. Mogli su toliko lijepih oslobađajućih presuda donesti za te dilere, a tek koliko su mogli dijeci svojoj mercedesa kupiti... ovako ništa. Pih ,,, treba ga jako kazniti i pokazati drugimaa za primjer što se desi kad se drzneš i uzmeš pravdu u svoje ruke prije nego doktor napiše sinkopu i prije nego ode na školovanje u Švicu.