Gotovina i Markač ne žele na suđenje dok ih se ne zaštiti od progona Vlade
Sudsko vijeće sklono je zahtjevu da se Brammertz i Bajić pojave na sudu. Bez obzira na to jesu li zahtjevi obrane utemeljeni ili ne, situacija je ozbiljna.
Komentari 91
GLAZBENA ŽELJA Savjest_No, nikakvim se topničkim dnevnicima ne može dokazati da je Knin u Oluji granatiranjem ozbiljno oštećen ______________________________________ Oni to ni ne dokazuju ,oni hoće da kažu da smo u pripremi napada na Knin pravili preveliku buku da bibi preplašili Kninđe i time ih potakli na bezglavu bežaniju. Dakle radi se o glazbenom aspektu operacije koji je rastezljiv pojam a primjenjuje se zavisno o gluposti naroda Horvatskoga. Ako izaberemo dr Miroslava Tuđmana ne će im padati na pamet nebuloze u protivnom zašto ne sa budalama se može kako hoćeš.
Da li je moguce da je ovo lukav potez Vlade, jer nelegalno uzeti dokumenti se ne mogu rabiti na sudu. Znaci, ako je Bramantz zahtijevao pretres Gotovininih advokata, sto je samo posebi nelegalno, onda svi nadjeni dokumenti postaju nelegalni i ne mogu se koristiti na sudu. Mozda se je Bramantz zaj...
Virko, sve ovo što se zbiva zasnovano je na Ustavnom zakonu o suradnji s Haagom koji je donesen za vrijeme Franje Tuđmana. Ista osoba izručila je Haagu B i H Hrvate. Kasnije je HDZ-ova vlada, na čelu sa Sanaderom, uhapsila Gotovinu i izručila ga Haagu. A sadašnja predsjednica HDZ-a ide dalje: hapsi Gotovine odvjetnike. Prema tome, osudi pravog krivca, a to je HDZ a ne Mesić.
eko, klasicna kuknjava traktorista na komentarima,...a kada se izabere Mirek Tudjman za Presjednika Hrvatske,...opet cé biti ..kukulele...-:))
Pippo daj im to objasni ja i kamocemo dobili smo vec penu na ustima i zuljeve na prstima rulja nas tera
Ova predstava s topničkim dnevnicima je zapravo bio način da se tužiteljstvo dočepa Gotovininih zaštićenih svjedoka. \"Hrvatska\" Vlada im u tome pomaže, mesić je već lagao za njih, a Bajić za sva vremena i sve sisteme čuva svoju guzicu. Vrijeme je da ih sve skupa pošaljemo u vražju mater i izaberemo opet jednog TUĐMANA za predsjednika. Da LIJEPA ostane NAŠA! moj glas ide TUĐMANU još samo 70 dana mesića pozdrav vaš zmijicamala
profesorzag ajmo malo ozbiljnosti, pa zna se protiv koga je svjedočio mesić, zna se tko je odobrio dijeljenje dokumenata pod oznakom državna tajna, općenito zna se koliko je mesić osramotio , ponizio i uništio ovu državu i narod, a posebno Hrvate u BiH, zato ga je gomila smeća i birala dva puta
renata99, Jedan predsjednički kandidat stalno spominje Haag, samo taj nije iz ove medijske ergele kandidata pa ga prešućuju. Pogledaj njegovu stranicu i sve će ti biti jasno zašto je to tako. neka LIJEPA ostane NAŠA! moj glas ide TUĐMANU jošoš samo 69 dan mesića pozdrav vaš zmijicamala
.Osnivanje Haaskog suda je podrzala RH a suradnju sa tim sudom je osobno potpisao Franjo Tudjman.Potom,posao trazenja,lociranja i transferiranja je odradio samo i iskljucivo HDZ. Zatim,aboliciju za veeeeeeeeliki broj cetnika........opet je potpisao-osobno F.Tudjman. i sado opet jedan TUDJMAN, koji zeli zeli nastaviti...di mu je otac stao... ...NIKAD VISE TUDJMANA...
kamocemo22 ne muči me ništa, ali sam razočaran što se dozvoljava velikosrpskom smeću poput tebe ostavljati komentare , a ne bi me iznenadilo da smrdiš zajedno sa svojom obitelji u ovoj državi i doprinosiš zagađenju zraka, a najvjerojatnije imaš i pravo glasati, pa nije ni čudo što imamo ovakve na vlasti
kamocemo22 pa otkad se vi pobornici velikosrpske politike zalažete za demokraciju, inače demokracija nije pljuvanje po poginulima u ratu za državu, šta podmetao, etiketirao i izmislio? za koje područje ti trebaju argumenti , za sve što sam naveo imam argumente . Duvnjak preveliki si optimist pogledaj kako se ponašaju mediji i koga favoriziraju , a posebno je pitanje koliko je gomili stalo do države i naroda
..samo KAD...???..n e vjerujem da su Hrvati opet za izolaciju i mracna vremena...TUDJMAN nema sanse nije mu prvi put, da se kandidira...!!!
Apsolutno ih podržavam jer ovakvo stanje nema smisla. Dokle će nas gaziti, i čemu to srljanje kad je očito da nas u Evropi ne žele.Prvo ga je trebalo uhititi pa ćemo onda nastaviti pregovore.Kad se to desilo onda su na red došli Slovenci. I to se riješilo. Sad su došli na red dnevnici. Koliko puta moramo dati guzice. Pa zar nije jasno da nas ne žele.Prestanimo se ponižavati.
.Treba ukazivati na negativnosti u ovome drustvu, ali u kulturnom dijalogu i toleranciji. Ukoliko se ukazuje na negativnosti s ciljem boljitka svih nas, to nam svima moze donijeti dobro. Medjutim, ovaj tvoj komentar tome nece pridonijeti, vec suprotno. Dobro jeje sto RAZOCARANI iskazuje otvoreno svoje misljenje, jer u dijalogu bolje upoznamo ne samo druge s kojima se ne slazemo, vec i sami sebe. Time se svi izgradjujemo u bolje ljude i lakse prihvacamo razlike. .kuzis...???
Imali bi mi opet izolaciju da se naša vlada čvrsto postavi protiv kolonizacije i otimacine Hrvatske, ali to je mogao jedino Tuđman i znao je da za to mora platiti visoku cijenu, ali bio je uvjeren da će to biti privremeno i da treba izdržati. Pročitaj isječke iz njegovog zatvorskog dnevnika p aće ti neke stvari biti jasnije!
Kulturan dijalog se vodi sa onima koji ne provociraju, preko nekih stvari se ne prelazi, a to je između ostaloga ismijavanje zatvorenih vojnika koji su se borili za ovu zemlju, zaboravljanje žrtava rata i samog rata , ismijavanje proganjanih branitelja od političara RH , to nisu mišljenja nego omaložavanje onih koji su spriječili stvaranje velike srbije, odnosno znači da je to provociranje pobornika velikosrpske politike.
razočarani_Duvnjak preveliki si optimist pogledaj kako se ponašaju mediji i koga favoriziraju , a posebno je pitanje koliko je gomili stalo do države i naroda ____________________________________ I kad se stvarala Hrvatska svi su bili protiv i sad kad se branii opstanak Hrvatske svi su mediji protiv i to je naša sudbina , Ali je i sudbina da i tada TUĐMAN UVIJEK POBJEĐUJE .
Zašto se objavljuju priopćenja o ovoj važnoj temi na naslovnici VL? Zar čitatelji putem komentara moraju prenijeti što je predsjednički kandidat M. Tuđman o ovoj sramoti za RH kazao? Doista sramota! Jasno je vidljivo da UDBA i MI6 ne žele M.Tuđmana za Predsjednika. A pošto ja ne mogu ove dvije službe ne mogu smisliti moj glas, glas moje šire obitelji i mnogih prijatelja ide Miroslavu Tuđmanu! Tuđman slijedeći hrvatski Predsjednik!!!
stipe 11 moj glas ima ZA HRVATSKU ,ZA DOM SPREMNI
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
emilsali Provjeri ulje u traktoru.....,možda ti opet zatreba...haahahaahaha