Glupost i fanatici vode u sudnji dan: 'Ljudi nisu ni svjesni koliko je malen i krhak pojas u kojem žive na Zemlji'
Jesu li teška vremena koja proživljava čovječanstvo nešto novo ili varijacija već proživljenog? Treba li se bojati kraja svijeta ili će ova generacija do njega dovesti?
Komentari 36
Šta je 2000 godina i odnosu za 5 milijardi? To je kao bucmasti Plenki u odnosu na duboku državu.
Sad u ovoj situaciji budu Zeleni i ugljen poštovali.
A kaj ti lupetaš. Antivakseri i negiratelji gl. zatopljenja spadaju u skeptike današnjih svjetskih nametanja novog svj. poretka a ravnozemljaši su ili primitivci neznalice ili zafrkanti.
Onoga trenutka kada su svi Europski a i poneki svjetski lider primali i naslikavali se sa onom bolesnom Gretom kao da je u pitanju Božji poslanik na zemlji a ne mentalno limitirana osoba, na sve priče o globalnom zatopljenju (uzrokovanom ljudskim utjecajem) gledam kao ideološku propagandu. A na „znanstvenike” koji podupiru tu propagandu gledam kao humanoidne dresirane robote koji sluće samo zato da pravim znastvenicima onemoguće rad....
Slavni fizičar Newton procijenio je da kraj svijeta neće biti prije 2060.g. ???
Industrija fosilnih goriva već 45 godina zna za efekt CO2 na globalno zatopljenje i jednako toliko guraju vlastite narative kako bi "zamutili vodu" i maksimizirali profit koliko je duže moguće. Pri tome najviše računaju na ograničene likove kakvi dominiraju ovim forumom da im potpuno besplatno guraju njihove spinove. Takvi forsiraju teorije urote jer tako lakše podnose da im pametniji i sposobniji od njih govore kako se svi zajedno moramo promijeniti za zajedničku dobrobit. Zajednička dobrobit ih ne zanima, samo use nase podase.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
A zašto preskačeš ubojstva "prvorođenaca"? To je jedno od najvećih zala i pošasti, za koje navijate i koje podržavate, s tim da niti ne stignu biti "rođenci". Sve vidite, a ne priznate zlo koje sami činite. .... Nema nama spasa.