Glavaš pušten iz zatvora kao bi mogao proslaviti rođendan
Za zabavu se ne smije doznati, naredio je Glavaš, no informacija je ipak procurila.
Komentari 40
Glavaš pušten iz zatvora kao bi mogao proslaviti rođendan; Humana država a ne Hrvtska koja je zakone i režim od stare nejemačke prihvatila prema zatvorenicima da spavaju na smjenu jel nemaju ni \"kreveta \" samo čućavce u metropli Zagrebu !
Bože moj kojih li zli komentara mrzitelja svega Hrvatskoga!!!
Hej Mućanin nekakaj ! Čitaj ! ...........Nije li za hrvata bolje odabrati Bosnu ? Sjetimo se lječnika kirurga kojega Hrvatska osudi sa 10 godina ( spasi stotine i stotine izlječio tisuće i tisuće) a heroja Glavaša sa 8 godina... Hunanostanost ljudskost poštenje i pravda to nije osobina ove balkanije.. Tko koga mrzi šta se kakak kada se istina čuje .. Glavaš da sam zaista zločinac krivac nebi li trebala kazna biti 20 ili 40 godina ?
pa izvrstna jedna viestica. evo dokaza da su i zločinci - samo ljudi. jedino, njegove žrtve nemaju više rođandana....
da si ti nama ziv i zdrav, lepoto, i da budes predsednik hrvatske, genijalac....
Sretan ti rodendan .On nije bijo u Srbiji (sumadiji) klao pljacko silovao rusijo crkve ni organiziro masovne koncentriske logore i streljanja zato sto su ljudi NE Srbi.On nije dao svoju kucu i svoj grad nije NAPADAO nego se BRANIJO .Jednaa VELIKA razlika i jos jedno nije nosijo RASISTICKE OZNAKE kao vi SRBI SVI KOKARDE ORLOVE SVA CETNICKA obiljezlja.Velika razlika on moze biti ponosan tvoj Sljivancanin Mrksic Arkan Seselj Veljko Milankovic Sasa Martic i ostali ZLOCINCI nemaju na sta biti ponosni jer su SILOVALI UBIJALI KLALI PLJACKALI drzali Koncentiske Logore Velika RAZLIKA
28.09.2011. u 11:39h dzukaficuka je napisao/la: ... ili si budala ili si glup. Ti nagora vrsta ljudi. Ocigledno su ti ruke krvave do laktova u \"domovinskom ratu\" Zaboravljas zlocine koje su vrsili divljaci poput tebe i tvoj glavonja . Zar je potrebno potsecati sta se sve desavalo u Slavoniji ili u okolini Siska 611 srba ubijeno na razne nacine. Jadni ste vi ljudi koji se dive jednom krestavcu koji svojim pesmama propagira fasizam u Hrvatskoj
dzukaficuka da li ovo znas ? Borovo naselje, 04. juli 1991. ubijeni su Dragan Mijatović, Stojan Stojanović i neki drugi, za sada neidentifikovani građani srpske nacionalnosti. Počinioci su pripadnici ZNG Republike Hrvatske i MUP Hrvatske Zdravko Komšić, Marko Nujić, Stjepantjepan Mačković, Tade Ištuk. Sva ova lica su shodno sporazumiu između Vlade SR Jugoslavije i Hrvatske o razmeni zatvorenika razmenjene u Nemetinu 14. avgusta 1992. -- Borovo selo, 13. juli 1991. Đuričić Milenko odveden je tog dana u 17 časova od strane dva lica pripadnika Zbora narodne garde i ubijen. Njegovo telo pronađeno je u Dunavu kod Begeča 17. jula 1991. godine. Pretpostavlja se da je jedan od ubica Nebojša Hodak koji je i uhapsio Đuričića. Ime Nebojše Hodaka vezuje se i za ubistvo srpske porodice Zec u Zagrebu. .. Selo Sotin, Vukovar, 29. juli 1991. ubijen je Mihajlo Nađ. Počinioci su Zdravko Komšić, Stjepan Mačković, Ivan Mikulić i Tade Ištuk, pripadnici ZNG Republike Hrvatske. Sva ova lica su shodno sporazumu između vlada SR Jugoslavije i Hrvatske o razmeni zatvorenika razmenjena u Nemetinu 14. avgusta 1992. godine.
jednom lep i normalan covek, pravi hrvat....
odvratno
Vidim ja da je njoj SV Sava bijo na Krstitkama .Ona se jos i Boris Tadic ne daju odgovore da ima hiljde i hiljade NE stalih da im se nezna nista ali se varaju zna se disu u SRBIJI su POGUBLJENI na zivotinjski nacin samo nek ona poceka ja uvijek kazem doci ce i kamate na naplatu to vazi za Zslovence ali BOGAMI i za SRBE.Mi smo otvorili auto put za hrabre Krajisnike nek si pogleda snimke kako su HRVATI izasli iz VUKOVARA ILOKA OKUCANA.Ona gleda filmove od Draze Mihajlovica i od Cara Lazara sa KOSOVA.Ali jednom bi trebali u kapirati kad ti njih 5 kaze da si Blesav nemoras se brinuti ali kad ti njih 15 kaze onda se trebas dobro razmisliti mozda su u pravu
Glavaš pušten iz zatvora kao bi mogao proslaviti rođendan!!!!!!!!!!!!!! Glavaš pušten iz zatvora kao bi mogao proslaviti rođendan!!!!!!!!!!!!!!!! Koji Pravopis Novinara vecernjaka neka ih Jaca posalje na Tecaj!!!!!!!!!!!!!!
. Kaj nije otisao u POSJETU prijatelju Sanaderu DA mu se malo ruga !
što je tu sporno .kako kaže ravnatelj zatvora , svaki zatvorenik ima pravo na godišnje na tjedan dana dopusta . Osudili su Glavaša bez dokaza a sada bi mu ukinuli i prava koje imadu svi zatvorenici.
svasta..a sto je to slaviti rodjedan..kad si lisen slobode? Nadam se da se dobro napil..pa da zaboravi..svoju gorku sudbinu!
Sretan rodjendan Branimire. Da li ce i oni imati jedan \"sretan\" rodjendan koji se te na osnovu svjedocenja ******** osudili, je druga stvar. Lijepo je da nisi u zatvoru, pa makar to bilo samo ukratko.
Branimire sretan rodendan kamo sreca da si slobodan i kod kuce usto si u odbranu domovine trazijo si oruzje da se nabavi jer ga Hrvati nisu imali da se brane
Pa krasno! Ja da sam ukrao kruh jer sam gladan ne bi vidio ni sunca ni mjeseca! Ovaj sočito sve može! Jeb... takve zakone i državu!
U kojoj to državi iz kućice odeš u rat i kad rat prestane imaš petorosoban stan, poslovni prostor i dobre udjele u medijima! Onda te optuže za ratni zločin i osude a ti primaš mjesecima saborsku plaću! I čudimo se kako nam je loše!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
A JA MISLIO FEŠTA ZA SUSRET S PRIJATELJIMA... On ima rođendansku feštu, a ja se ponadao da će organizirati feštu-dobrodošlicu za prijatelje Šeksa i Vekića!