Glavaš: Dragi Ivo, nije mi lako, ali onda se sjetim tebe i nasmijem se
– Ako ne znaš, "dragi Ivo", koliko će trajati, ja ću ti reći. "Dragi Ivo", trajat će jako, jako dugo – napisao je Glavaš Sanaderu
Komentari 176
Tuzan kraj HDZ-a.
BRAVO Branimire !
Branirime, drzi se, proci ce i to a ova zgadija ce otperjati u zaborav.
Evo i ja ću javno Glavašu .Ni ti nisi ništa bolji kao i 90 posto HDZ-ovaca
Glavasu ce tek muke početi kada počne izlaziti van njegov posljeratni kriminal, počnimo s prodajom slavonske banke, i 44 milijuna eura pljačke.
vic do vica kad je politika u pitanju.
Ne brini Glavaš. I ostali banditi će doći na red.
19.07.2011. u 12:50h Antiflašist je napisao/la: Branirime, drzi se, proci ce i to a ova zgadija ce otperjati u zaborav. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ Ako Hrvatska bude pravna država Branimir će poslije ove kazne da zasjedne ponovo na optuženičku klupu za privredni kriminall i lopovluk u Slavoniji !
Gospodin Glavaš nije spomenuo svoju aktivnu pomoć u stranačkim izborima protiv g. Pašalića, što nikada nije bilo istraženo, ali visi u zraku uvjerenje da su kritični glasači bili prije glasovanja malo preparirani. A ne znam kako treba shvatiti klicanje pritvorenikaa i zatvorenika g. Sanaderu sinoć iza 21 sat : \"Ivo, lopove\". Znači li to dobrodošlicu ili gnjev što su se neki zbog njega tamo našli, jer je više nego očita da ti predstavljaju manjinu.
...e,pravi se javio...bolje mu je da šuti...toliki primitivac...
Nadam se da ce nam objasniti i zasto je na izborima unutar Hdz-a ,Glavas krao glasove za sanadera i tako njega doveo(podmetnuo) na vlast Hdz-a???Glavas je stvorio sanadera i zbog njegove kasnije sudbine ga ne zalim nimalo...Glavas je izgubio simpatije koje sam imao prema njemu kao branitelju Osijeka..
Satri, zaboravio si si staviti plišanu kapicu s praporcima i odijelce na rombove!!!!
Branimire , mnogo si me razocarao jer mnogo si , kad je trebalo , ucinio za Hrvatsku. Ali , tvoje ponasanje u zadnje vrijeme je bez veze. Za razliku od tebe , uprkos svemu , Ivo je bio i ostaoao ... gospodin. (Da potsjetim : Ivo je optuzen a ne i osudjen )
Tako to čini prijaelj prijatelju. Glavašu nisi ni ti pravi, ali što se tiče otvorenog pisma tvojem prijatelju Sanaderu u potpunosti se slažem. Lopovi ste oba, stom razlikom što te Sanader prepišao sto posto. Dodatno ti mogu poručiti da se ne veseliš unaprijed, jer kod našeg pravosuđa su moguća i čuda, pa da tek onda još više ne nastradaš. Sanader, je još uvijek u prilici da te dodatno optuži za nešto što nisi nikako skrivio. A zaovo što si skrivio i za to što Sanader misli da si kriv, trpi. Cijeli Osjek, pa i tvoji domaći ljudi govore da nisi bio zlato za srbe, a čak i za pojedine domaće. Prihvati tu božju kaznu i u miru čekaj slobodu, ne naslađujući se tuđim bolovima, jer je i to pokvareno. Nikako da izađe iz tebe ta pokvarenost.
\"samo istinski zla i pokvarena osoba\" zanimljivo, mene su odgajali da je ubojstvo vece zlo od lopovluka...
Sječate se koliko je Glavaš progovrio o kriminalu naših političara e toliko će i ovaj Smranader.
Dragi Ivo strajkaj gladu to je dobro za figuru ...
hahaah dobro mu je rekao sve......smranader smrad izdajnički lopovski-europejac
hehe rugala se baba babi,a pod istim suncem guzicu grijale
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
rugala se sova sjenici..