Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 2
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
'SKANDALOZNO'
Povratak na članak

GLAS: 'Nećemo održati minutu šutnje za osuđenog ratnog zločinca'

'Samoubojstvo je izvršio pravomoćno osuđeni ratni zločinac'

Komentari 324

PP
pp
18:41 29.11.2017.

Izdajico!

VL
IB
iva.begovic
19:43 29.11.2017.

HDZ nije Hrvatska, HDZ nije mjerilo hrvatstva. A nije niti mjerilo domoljublja, eventualno je mjerilo manipuliranja domoljubnim osjećajima. Sada će u Saboru nastojati instrumentalizirati Praljkovo samoubojstvo da bi oprali da su kao stranka idejni tvorci udruženog zločinačkog pokreta. Šačica pohlepnih ljudi pod dirigentskom palicom USA osnovala je tu stranku i odtada na ovamo lažu, kradu i manipuliraju. Minuta šutnje treba biti za Hrvatsku s takvom strankom na vlasti. Strankom koja je postala pokret iz nasušne potrebe jednostavnih ljudi da kroz politiku osiguraju svoje egzistencije. Onima koji imaju uspravne kralješnice ukrali ste život kakav zaslužuju. HDZ, nadam se da će vam jednoga dana povijest suditi kako vam je danas presudio Haški sud.

VL
KR
kruti193
17:53 29.11.2017.

SMEĆE odvratno petokolonaško!!!!!

VL
VE
vecernji55
17:54 29.11.2017.

Richemberg? Hocete reci Emir Tahirovic? Pametnom jasno...

VL
Avatar MENSA
MENSA
18:00 29.11.2017.

Ta paradržava Herceg Bosna i sve ono što smo mi napravili za nju i oko nje i te kako će nam prisjesti u vrlo bliskoj budućnosti. Uvlačiti i instrumentalizirati Hrvatski Sabor za davanje podrške ratnom zločincu bilo bi zaista uništavanjeje svega što smo postigli borbom za svoju samostalnu državu!

VL
Avatar MilanaMAKARSKA
MilanaMAKARSKA
17:27 29.11.2017.

Rat je prosa. Ja sam bila djetence u to vrime. No zauvik isto da razjasnimo jednom dovika : Hrvatska - KRIVA Srbija - Kriva Slovenija - Kriva i pobidnik Amerika i nasa Njemacka u to vrime jako draga (Sitite se se Olivera Mlakara kako je govorija u kolu srice "SVAKA NJEMACKA OBITELJ) . Ljudi moji cestiti i necestiti da nam ni bilo ovi dvi zemlje Croatia ne bi ni postojila . Mi Hrvati smo zatrovani kako smo se casno borili . "Haški sud nije mogao povezati Srbiju sa ratom u Hrvatskoj i BiH. Slobodan Milošević ni ostali zvaničnici iz Beograda nisu osuđeni za udruženi sločinački pothvat. Nije dokazano (u presudama), da je Srbija izvršila agresiju ne HR i BiH, niti da je okupirala njihove teritorije. Sa druge strane, danas je pravomoćno dokazan hrvatski udruženi zločinački pothvat, agresija na BiH od strane Hrvatske i okupacije teritorija (opet od strane Hrvatske). Jasno je da rat u bivšoj SFRJ nije tako jednostavan i da Srbija nije jedini krivac. Sjetite se da su Gotovina i ostali oslobođeni preglasavanjem (3:2), dok su u prvostupanjskoj presudi za Oluju sva tri suca glasala za osudu. Zna se da je turski sudac u zadnjem trenu promjenio stav. Dakle, i Oluja za dlaku nije proglašena udruženim zločinačkim pothvatom (od ukupno osam sudaca, pet je smatralo da je Oluja udruženi zličinački pothvat). Treba gledati u budućnost, rat je davno prošao. I ostavite više tu Srbiju na miru... Samo se priča o ratu, dok nam mladi odlaze i Hrvatske." SVE ISTINA. SRICNO SVIMA I POZDRAV IZ DALMACIJE

VL
ST
stimo
18:18 29.11.2017.

nije mi jasno da od 500 000 stanovnika zg nije u stanju mu bar samar opalit

VL
GV
golub Vaso
22:11 29.11.2017.

TKO ne podrzava zlocine je antihrvat?!??? bas suprotno

VL
GV
golub Vaso
17:42 29.11.2017.

glas ima moj glas

VL
DU
Deleted user
18:18 29.11.2017.

Jos ce manje tko od Hrvatskih rodoljuba za tebe drzati minutu sutnje kad krepas mrzitelju svega sta je Hrvatsko.

VL
DU
Deleted user
17:58 29.11.2017.

Koja je usrana nakaza taj čovjek? Pa, pobogu, zar smo 5 godina branili svoju Zemlju iz hira, zajebancije? Što tamo neki pizdun od suca uopće zna o situaciji tada u Bosni i Hrvatskoj, a tek prije i na Kosovu? Ti ljudi dolaze iz 100 godišnje pravne države, nemaju oni pojma što su to koljači, logori, batinanja? Zašto se bore svi protiv ISIL-a? Pa to je ista bagra!!!

VL
Avatar Ronin
Ronin
19:59 29.11.2017.

Održavanje minute šutnje znači da Hrvatska podržava ratne zločine.

VL
SA
sanikol
18:15 29.11.2017.

Dok u stranci od tri člana imaš jednog Emira Tahirovića (ili u prijevodu sa bošnjačkog na neki drugi jezik) Gorana Beusa Richemberga i Pušičku nije niti čudno da Mrakica da ovakvu izjavu.

VL
DU
Deleted user
19:00 29.11.2017.

svaka žrtva traži pravdu ako su ih u hagu osudili znači da su krivi i nemaju se što slaviti ratni zločinci druge države

VL
MM
mmaraci4
18:00 29.11.2017.

ovaj rihenberg mora da je isprdak

VL
SE
sekator2
18:27 29.11.2017.

Dan žalosti, ako ne - prijevremeni izbori. Nema opravdanja "HNS i SDSS ne daju".

VL
Avatar Snijeg
Snijeg
18:06 29.11.2017.

Nevjerojatno je koliko je covjek na Balkanu ubijedjen da je zrtva..., ponaosob hrvatski covjek a posebice Srbin. To mitsko, nevidljivo i gotovo samoiscjeljujuce ubjedjenje cini se doprinosi finalnom cinu. Iskreno se nadam da ce katolicka i srpska pravoslavna crkva prestati sputavati i obmanjivati ljude i otvoriti im put ka svijetlom kravljevstvu spasa.

VL
BU
Bubalamala
17:22 29.11.2017.

GLAS moj GLAS imate

VL
Avatar Papatest
Papatest
17:05 29.11.2017.

Eto zašto smo kloaka Evrope,rugamo se Srbima što uzdižu Mladića a radimo upravo istu stvar uzdižemo svoje ratne zločince.I treba da hibridno ratuju protiv nas.

VL
Avatar Gump, Forrest
Gump, Forrest
16:59 29.11.2017.

Osim što je ratni zločinac nije ni Hrvat nego Bosanac.

VL
« 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.