Franck: Peruško krši zakon i šteti većini vjerovnika Agrokora
Predložena nagodba loša za Adris, Agram i Franck koji su uložili u Agrokor oko dvije milijarde kuna. Franck najavljuje nove tužbe
Komentari 20
Nije mi jasno kako si je Plenković dopustio da ispadne ovolika naivčina!!? Sve sam uvjereniji da je jednostavno izmanipuliran od strane onih (Dalićka, Ramljak&Co), kojima je bezuvjetno vjerovao, koji su izigrali njegovo povjerenje, "maznuli" lovu, a njemu ostavili odgovornost...i što si je dopustio da mu stara pijana komunjara Šeks soli pamet. Dalićka, Ramljak i "savjetnici" bi trebali već biti u istražnom, a Šeks optužen skupa u paketu sa Todorićem, kao "držač lojtri" tijekom pljačke 58 MILIJARDI iz Agrokora i veleizdaje.
Adris i Franck su tvrtke koje su na tržištu te imaju svako pravo tražiti svoja potraživanja.
Ovo je tek prva godina nagodbe dajmo im malo vremena ipak rade za tu mizernu plačicu
Marica Krašica se pobrinula za naplatu svome Krašu,a vama ostalima Bog plati na nebeski vrati.
Svi ti su sudjelovali u pljački Agrokora. Učvrstili su svoje monopolne pozicije, onemogućili konkurenciji, a kada je kasnilo plaćanje pravili su cijene kakve su htjeli i sada bi da sve to dobiju i sa kamatama.
Dali ima itko posten?
plenki cijeli politički kredibilitet bacio na agrokor i sad nam kaže da nije znao što se dešavalo, e moje ovce...
Nije mi jasno kako si je Plenković dopustio da ispadne ovolika naivčina!!? Sve sam uvjereniji da je jednostavno izmanipuliran od strane onih (Dalićka, Ramljak&Co), kojima je bezuvjetno vjerovao, koji su izigrali njegovo povjerenje, "maznuli" lovu, a njemu ostavili odgovornost...i što si je dopustio da mu stara pijana komunjara Šeks soli pamet. Dalićka, Ramljak i "savjetnici" bi trebali već biti u istražnom, a Šeks optužen skupa u paketu sa Todorićem, kao "držač lojtri" tijekom pljačke 58 MILIJARDI iz Agrokora i veleizdaje.
To je politika HDZa zbog toga je i donesen Lex Agrokor. Dalićka,Ramljak,Peruško i ostali pripadnici grupe Borg samo rade ono što se od njih tražilo. Plenki nije računao da će se sve otkriti.
sve puca za dva mjeseca, anemični ide stopama garavog
ima jako lijepo ime hahaha. kako roditelji mogu zeznuti djecu sa kojekakvim imenima
Ma sada Agrokor može pod led bez pardona. Zločinačka je napunila crne fondove. Slijedi sada stečaj, trganje na dijelove i rasprodaja. A sitnozubi kao i uvijek, na šišanje. Beeeeeeeeeeeee
Kraš I Franc su u svoje besramne cijene proizvoda na policama Konzuma ukalkulirali mogući bankrot Agrokora te nemaju više što iskati.
Hehe Franck je htio loviti u mutnom s Todorićem pa ostao kratkih rukava.., neka ima , ali ni Rusima ne treba dati previše :(
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
zapalio bi rado svijeću na kamenitim vratima ali kad grupa Borg bude kazneno sankcionirana. Sa ovoliko sugrađana koji glasaju za hdz, bojim se da ne ću skoro. ali zato ce mojim sugrađanima biti sve teže i teže živjeti u hrvatskoj. i neka im bude teže jer drugo nisu ni zaslužili.. pazi nakon potrošenih pola milijarde kuna ko pure gledate jel je to u redu ili nije a zakon pišu ekononisti a ne stručnjaci stečajnog prava i to u tajnosti?!