VIDEO/FOTO Kratki predah nakon kaosa, a onda nova promjena, evo i kada: 'Pratite prognoze'
Na adresu dojavi@vecernji.net šaljite nam sve informacije, fotografije i videozapise o posljedicama nevremena u Zagrebu i Hrvatskoj
Komentari 5
Ajde molim te, u Splitu pušu bure 150 na sat svake zime pa ne cmoljimo. Kako se "zeleni" gradonačelnik pripremio za najavljeno nevrijeme?! Učvrstio lgbt zastave? 😏
Zašto nema ostavki od čelnih ljudi? Civilna zaštita? Crveni križ? Socijalne službe? Gdje odgovornost? I mi se želimo zvati EU? Sramota. E moj narode, a sam si sebi birao i zaokružio. Jako tužno.
Utjeću li ratovi na mjenjanje klime ?
Pod hitno kupiti pet, šest prački i dvadesetak leoparda...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Vjetar je povremeno udarao i s preko 120 km/h . Rijeka i Split su zgroženi tom povremenom silinom vjetra . Najgore od svega je da je DHMZ danima govorio kaj dolazi .