Stravična prometna nesreća dogodila se jutros na autocesti A3, smjer istok, kod račvanja s autocestom A4 (odvajanje za Varaždin). U nesreći su sudjelovala tri vozila. Dvije osobe su poginule, dok je trećoj osobi pružena liječnička pomoć. Očevid je u tijeku. Na obilaznici je policija koja obavlja očevid, a stigao je i helikopter hitne.
Zabrana je prometa za sva vozila zbog prometne nesreće na autocesti A3 između čvora Kosnica i čvora Zagreb istok na kolniku u smjeru Lipovca. Obilazni je pravac: čvor Kosnica (A3) – DC 30 – Radnička cesta – Koledovčina Ulica – Slavonska avenija – čvor Zagreb istok (A3), javlja HAK
Kolona vozila nastala je zbog prometne nesreće na autocesti A3 na 39+800 km, između čvora Jakuševec i čvora Kosnica, na kolniku u smjeru Lipovca. Promet je u prekidu. Kolona se povećava, a njezina je duljina 8 km.
Ljudi voze na obilaznici kao na stazi, ne poštuju se znakovi u 95% slučajeva vozača, naročito brzine.....